Search:

Page 1 of 4 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    737
    Views
    76,955

    Pošto svi narodi imaju ruke,noge,glavu,... ja...

    Pošto svi narodi imaju ruke,noge,glavu,... ja samo napominjem da su ovi bolesnici koji pokušavaju da svoje prokletstvo prebače na ( izmedju ostalih ) i nas . I zbog toga je to bitno pominjati koliko...
  2. I nama je NATO gadjao bolnice , mostove , zgradu...

    I nama je NATO gadjao bolnice , mostove , zgradu televizije koji takodje nisu vojni objekti . Proliv dobijam od ljudi koji su deklarativno za NATO a kritikuju Rusiju . Bili smo svjedoci monstruozne...
  3. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Zanimljivo je da što više Rusija pruža otpor...

    Zanimljivo je da što više Rusija pruža otpor mutantima LGBTQ zajednice to je u njihovim medijima sve veća propaganda da se stvari odvijaju savršeno . Nekako podsjećaju na DPS pri kraju karijere dje...
  4. Replies
    4,148
    Views
    295,856

    Koliko mogu da vidim glavna koncentracija...

    Koliko mogu da vidim glavna koncentracija državnog aparata je borba protiv bilo kakve konkurencije privatnika Philip Morris . Zadnjih 10 god. mi nemamo veći problem u državi od toga.
  5. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Jedina razlika kod WWII je u tome što sad Amerika...

    Jedina razlika kod WWII je u tome što sad Amerika pokušava da pokori čitav svijet da svi moraju radit što im oni reču . Za sad još nisu u fazi da prave koncentracione logore ali zakonska regulativa...
  6. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Koliko sam razumio nema ništa fabrike čokolada na...

    Koliko sam razumio nema ništa fabrike čokolada na Cetinje :rolleyes:
    https://twitter.com/i/status/1692136034379706689
  7. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Ja kad bih bio za to da budemo u funkciji vojnog...

    Ja kad bih bio za to da budemo u funkciji vojnog saveza koji je ubijao našu djecu onda bih vjerovatno imao potrebu da se trijeznim . Ovako se prati situacija i mogu ti reći da je ovo povoljan razvoj...
  8. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    https://twitter.com/i/status/1677797687834320896

    https://twitter.com/i/status/1677797687834320896
  9. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Primjetan je trend video sadržaja koji pokazuju...

    Primjetan je trend video sadržaja koji pokazuju ubistva i te nesreće uglavnom. Na tw se ne može više uć da ne vidim video nekog ubistva . Ispada da se filtrira slika neke normalne djevojke kao...
  10. Replies
    21,945
    Views
    2,740,827

    Ja danas skrećem u prvu traku a motociklista (...

    Ja danas skrećem u prvu traku a motociklista ( koji ide pravo i ima prednost ) iz druge trake negoduje nešto da sam morao otvorit prozor da mu kažem ukoliko mu je malo jedna traka slobodno ga može...
  11. Sticky: Evo ja sam upravo sad iz banke jer su mi sredstva...

    Evo ja sam upravo sad iz banke jer su mi sredstva blokirana po nalogu izvršitelja bez obzira što im je utjerivač dugova ( moderno se taj parazit zove " javni izvršitelj " ) 13.04 poslao dopis da je...
  12. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Moram ti odgovorit na način da ja kroz...

    Moram ti odgovorit na način da ja kroz odrastanje nisam bio baš kompatibilan sa Rusijom ako se misli na način života . Nešto mi se čini da smo svi mi u Crnoj Gori imali sreću da imamo signal RAI...
  13. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Sad da mi npr. uzmemo da se obračunamo sa...

    Sad da mi npr. uzmemo da se obračunamo sa Albanskom zajednicom na način kako je to Ukrajina radila pa sve finalizujemo spaljivanjem Djeljošaja i administracije u Tuzima jer su negodovali zbog...
  14. Replies
    3,152
    Views
    350,300

    Oće li bit verzija ES Enterprise ili makar Pro ???

    Oće li bit verzija ES Enterprise ili makar Pro ???
  15. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Zar poslovica nije : "Nije majka sina klela što...

    Zar poslovica nije : "Nije majka sina klela što se kockao no što se vadio " ... to valjda simbolizuje želju da se kockanje nastavi dok se ne povrati gubitak ...
  16. Replies
    606
    Views
    57,104

    Zašto sam ja pročitao "Sukob studenata " ... reko...

    Zašto sam ja pročitao "Sukob studenata " ... reko da vidim što je akademska rasprava kad ono mljeveni djetić :yum: ...
  17. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Najbitnije je da Ukrajinci konačno žive svoj san...

    Najbitnije je da Ukrajinci konačno žive svoj san o boljem životu ...
  18. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Napali su nas juče ... nego su ljudi izgleda...

    Napali su nas juče ... nego su ljudi izgleda zaboravni ... evo vi pišete da Azerbejdzan napada Jermeniju i tu informaciju ne možete vidjet na ove zapadne televizije jer im to odgovara isto kao što im...
  19. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Tri stranice ispunjene glupostima dovoljno govore...

    Tri stranice ispunjene glupostima dovoljno govore koliko su ljudi evoluirali negativno ... ni jedan komentar da ima smisla ... bježe Rusi jer im više odgovara Američka čizma u Ukrajini je glupost...
  20. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Ispada da je Arkan trebao biti predsjednik ako bi...

    Ispada da je Arkan trebao biti predsjednik ako bi uporedjivali ... kažu da je on mogao da dovede mnoge vojne plaćenike jer je operisao po Bejrutu prije rata kod nas ... al nije država ako plaćenici...
  21. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Predsjednik države sa amblemom mrtvačke glave je...

    Predsjednik države sa amblemom mrtvačke glave je pravi primjerak nekog ko brani zapadne vrijednosti !!! Ne mogu ni da zamislim Sloba u ovoj ulozi ili je za predsjednika poželjno da bude lud ...
  22. Replies
    14,336
    Views
    1,496,595

    Dobra je riba i ja bih lajkovao ... jedino mi se...

    Dobra je riba i ja bih lajkovao ... jedino mi se ovaj vunjeni brus ne dopada ...
  23. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    https://i.ibb.co/g7qXWqJ/CNN-International-Connect...

    https://i.ibb.co/g7qXWqJ/CNN-International-Connect-the-World-08-23-17-53-29.png

    https://korzoportal.com/wp-content/uploads/2016/05/prelijepo.gif
  24. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Pa kad bi svako bio kao ja da sam formira...

    Pa kad bi svako bio kao ja da sam formira mišljenje o spoljnoj politici ( unutrašnja politika je već nešto drugo jer se intresi ne poklapaju ) vjerovatno da bi svi navijali da se sukob završi ... na...
  25. Replies
    17,920
    Views
    1,596,092

    Ja upravo smatram da je za nas dobro što se...

    Ja upravo smatram da je za nas dobro što se Rusija vraća i da su godine manjiskih vlada za nama ( ili makar vlada koje nemaju sluha za većinu ) . Mi zdrava nacija pod NATO ne možemo biti i to je...
Results 1 to 25 of 86
Page 1 of 4 1 2 3 4