Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    16,098
    Views
    1,646,548

    Nevjerovatno, ovo je poslo u toliku krajnost da...

    Nevjerovatno, ovo je poslo u toliku krajnost da mi nije jasno dje ovi ljudi zive.. Juce jedan uporedjuje klupe polomljene u park sa polomljenim krstom u kanjon morace, ovaj se pita dje ide prilog...
  2. Replies
    7,867
    Views
    782,149

    Sticky: Evo vidjecete ako dodje korona ovdje, kako ce...

    Evo vidjecete ako dodje korona ovdje, kako ce nasa domaca rakija da ide, ako iko dodje koroni glave doci cemo joj mi ovdje[emoji2960]

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
  3. Replies
    240
    Views
    29,395

    Sve ovo sto ti je djalac naveo, mehatronika.....

    Sve ovo sto ti je djalac naveo, mehatronika.. Onda neki dzek koji ide na mjenjac, nisam bas strucan da kazem koji..Uglavnom bas su imali problema, e sad ne vjerujem da je svako ko vozi taj auto isto...
  4. Replies
    240
    Views
    29,395

    Ima, ja sam vozio golf 5 dsg, nikad problem nije...

    Ima, ja sam vozio golf 5 dsg, nikad problem nije imao.. Dok par ljudi sa 6 icama koje znam, svi su imali isti kvar.. E sad ne znam na 2.0 golfa 6 jel isti mjenjac i isti problem kao sa ovima 1.6..
    ...
  5. Replies
    16,098
    Views
    1,646,548

    Moja je crkva ona u koju sam se krstio ja, moj...

    Moja je crkva ona u koju sam se krstio ja, moj otac, djed i svi moji predaci.. A mislim i tvoji svi da su se krstili u istu crkvu kao i mi.. A ta crkva je SPC ili MCP.. Ulazis sad u drzavnost, ja...
  6. Replies
    16,098
    Views
    1,646,548

    Zasto to Srpska toliko smeta? Pa Grcka i Ruska...

    Zasto to Srpska toliko smeta? Pa Grcka i Ruska pravoslavna crkva isto imaju prefikse te, pa nikome ne smeta iako nije Grk ili Rus.. Samo se ovdje stvorila tolika mrznja prema svemu srpskom.. Pa nije...
  7. Replies
    16,098
    Views
    1,646,548

    Pa ako vec ti smeta da idemo u istu crkvu, onda...

    Pa ako vec ti smeta da idemo u istu crkvu, onda napravite i osnujte svoju, niko vam to ne brani.. Ja sam za to da smo svi zajedno, iste smo vjere i najblizi jedni drugima, al ako ne moze tako, da smo...
  8. Replies
    16,098
    Views
    1,646,548

    Mislis Srbi-Crnogorci ili Crnogorci-Srbi...

    Mislis Srbi-Crnogorci ili Crnogorci-Srbi svejedno, jer svi idemo u istu crkvu i iste smo vjere.. Barem ja to tako gledam.. Ne mjesam drzavu i vjeroispovjest..

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
  9. Replies
    16,098
    Views
    1,646,548

    Sto radi DF, znaci dobro se ovima trese, kad su...

    Sto radi DF, znaci dobro se ovima trese, kad su aktivirali DF ovako javno da radi protiv MCP.. Taman lijepo, da nestane vise ova "rafo" opozicija, ko sad ne vidi nece nikad..

    Poslato sa VOG-L29...
  10. Replies
    1,999
    Views
    160,087

    Poll: A znamo, zato se i nadam da ce posle one slike sa...

    A znamo, zato se i nadam da ce posle one slike sa Rošavim Delije uspjeti da ga isprate polako,aj sto je grobarcina, no sto je lopovcina[emoji23][emoji23]

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
  11. Replies
    1,999
    Views
    160,087

    Poll: Evo ja navijam za Zvezdu citav zivot i navijacu...

    Evo ja navijam za Zvezdu citav zivot i navijacu uvijek, al ovakvog gada kao Covica, pa jos nisam vidio.. On i Terzic su nesto najlosije sto je moglo da se desi CZ..

    Poslato sa VOG-L29 pomoću...
  12. Replies
    16,098
    Views
    1,646,548

    Pa doslo je bilo u Nk iz Bilece, pjeske, ne znam...

    Pa doslo je bilo u Nk iz Bilece, pjeske, ne znam koliko ljudi.. A ovako da je busevima ili kolima, nije, jer ne bi ih ovi pustili na granicu.. Imas tekst, mislim u vijesti, dje je uprava policije...
  13. Replies
    16,098
    Views
    1,646,548

    Pa pokusavaju da uplase narod, al mislim da ce...

    Pa pokusavaju da uplase narod, al mislim da ce samo kontra efekat napraviti.. A to za autobuse to je tek spin ozbiljan, kao da bi ih oni pustili da predju granicu..

    Poslato sa VOG-L29 pomoću...
  14. Thread: Tenis

    by talija083
    Replies
    27,471
    Views
    2,488,888

    Nole je obrnuo igricu davno.. A vijesti su ka...

    Nole je obrnuo igricu davno.. A vijesti su ka trece oko postale..

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
  15. Replies
    7
    Views
    1,972

    Kupujem Nema ti kod nas, tek od 1 og aprila ce biti u...

    Nema ti kod nas, tek od 1 og aprila ce biti u prodaji.. Do tada moras iz srbije da narucujes, evo ti broj +381665500557, oni salju autobusom za pg ili primorje..

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
  16. Replies
    2,337
    Views
    337,102

    Sticky: Moras imati ili pasos DE ili boravisnu dozvolu,...

    Moras imati ili pasos DE ili boravisnu dozvolu, bez toga nemas pravo da polazes..

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Results 1 to 16 of 21