Search:

Page 1 of 6 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    6,133
    Views
    1,050,329

    Sticky: Kolko vidim na netu to je kod da nijesi izmirio...

    Kolko vidim na netu to je kod da nijesi izmirio racune. Zovi caal centar pa provjeri
  2. Replies
    1,088
    Views
    183,957

    Pa improvizuje nesto. Nosaci za klime pa na njih...

    Pa improvizuje nesto. Nosaci za klime pa na njih natuces one sundjer/gume crijeva sto se koriste za termoizolaciju cijevi. Tu mozes postaviti i dva bicikla.
    Ili uzmes onaj auto nosac za tri bicikla...
  3. Replies
    1,088
    Views
    183,957

    Vidi ovako, ja bi ti rekao da sa ovom opremom ne...

    Vidi ovako, ja bi ti rekao da sa ovom opremom ne vrijede tih para sigurno. Imas tri velika prodavca polovnim biciklima, dva su u PG i jedan u Tuzima. Odvoj jedno prijepodne i obidji ih pa pogledaj...
  4. Replies
    7,040
    Views
    726,690

    Parkirao sam se tu jer stanujem na 50m odatle i...

    Parkirao sam se tu jer stanujem na 50m odatle i kao sto sam napisao 2019 odlukom glavnog grada sva taxi stajalista su proglasena za opsta sto mi i dozvoljava da parkiram. Mozda je nova vlast to...
  5. Replies
    6,133
    Views
    1,050,329

    Sticky: Kod mene na box4.3 ne rade ni History HD ni...

    Kod mene na box4.3 ne rade ni History HD ni History 2 HD
  6. Sticky: Poll: Jes, no onda se nemas skim posvadjat ako ti dodje...

    Jes, no onda se nemas skim posvadjat ako ti dodje :)
  7. Sticky: Poll: Radi ekologije se prave sad ove pretanke koje se...

    Radi ekologije se prave sad ove pretanke koje se brzo raspadaju tako da ne znam kolko su te u Aromi u skladu sa standardima. A tek kese iz Spara iz Albanije to je bruka kolko su debele i jake. Od...
  8. Replies
    1,088
    Views
    183,957

    Ako je vec takva situacija ja bi ti onda...

    Ako je vec takva situacija ja bi ti onda predlozio da pratis oglase na autodiler i da nadjes neko biciklo za 100-150 eura dje ti se ram svidja i odgovara tvojim djelovima i sve isprebacas na njega....
  9. Replies
    4,976
    Views
    766,900

    Ne prodje ni mjesec a vec od obecanog pocetka...

    Ne prodje ni mjesec a vec od obecanog pocetka radova u septembru ove godine dodjosmo do "vjerovatnog" pocetka naredne godine. Stvarno ne vidim potrebu da se laze, reci brate iskreno na cemu smo.
  10. Thread: Serije

    by masster
    Replies
    20,324
    Views
    2,934,728

    Sticky: Jedino sto valja od Apple su serije. Jedna od...

    Jedino sto valja od Apple su serije. Jedna od njih je i For All Mankind
    https://m.imdb.com/title/tt7772588/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_q_for%2520all%2520mankind

    Sent from my Mi 9 Lite using...
  11. Thread: Degenerici...

    by masster
    Replies
    15,343
    Views
    1,966,209

    Sa svakom kapi kise broj degenerika koji voze...

    Sa svakom kapi kise broj degenerika koji voze ulucama Podgorice rapidno je u porastuhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20240311/7b1dface287ed60e7c52f1427c575a2e.jpg

    Sent from my Mi 9 Lite using...
  12. Replies
    1,970
    Views
    207,243

    Sticky: U ulici Bratstva i Jedinstva radnici postavljaju...

    U ulici Bratstva i Jedinstva radnici postavljaju ogradu izmedju kolovoza i trotoara. Zasto bi to radili, jedino sta mi pada na pamet je da sprijece parkiranje na traci uz trotoar, sto je inace...
  13. Replies
    18
    Views
    981

    To je antena ovog tipa i u ovu plasticnu kockicu...

    To je antena ovog tipa i u ovu plasticnu kockicu u sredini antene ti je vec postavljena plocica...
  14. Replies
    30
    Views
    8,572

    Vikendom se sigurno duze ceka na granici, tako da...

    Vikendom se sigurno duze ceka na granici, tako da porani.
  15. Thread: True Detective

    by masster
    Replies
    739
    Views
    147,975

    Meni je zavrsetak bas dobar. Ne znam sta ste...

    Meni je zavrsetak bas dobar. Ne znam sta ste ocekivali neki SF? Ovako se sve fino uklopilo i nije predvidljivo da neko moze reci e ja sam znao u prvoj epizodi sta ce biti. Mogli su malo vise poraditi...
  16. Replies
    26,819
    Views
    2,533,732

    Logicno je da ako ne dodajes sirup nikako da je...

    Logicno je da ako ne dodajes sirup nikako da je ono sto izvuces iz kosnice drasticno manje jer moras pcelama ostaviti solidnu kolicinu meda u kosnici kako bi mogle da prezime. Ukoliko pazljivo...
  17. Replies
    177
    Views
    21,363

    Prebacivanje govornog saobracaja sa 2G na 4G sto...

    Prebacivanje govornog saobracaja sa 2G na 4G sto u kranjosti vodi ka potpunom gasenju 2G mreze.
  18. Thread: True Detective

    by masster
    Replies
    739
    Views
    147,975

    Ne bi uopste slozio sa ovom konstatacijom. Prica...

    Ne bi uopste slozio sa ovom konstatacijom. Prica se dobro razvija, atmosferra je vrhunska, glumci dobri, sve u svemu ja prezadovoljan za sad.
  19. Replies
    26,819
    Views
    2,533,732

    Bilo je Centraometal svojevremeno na mjeru raznih...

    Bilo je Centraometal svojevremeno na mjeru raznih vrsta perforiranih mreza pa ako ti nije estetika bas previse bitna inprovizuj nesto
  20. Replies
    26,819
    Views
    2,533,732

    Jesam ja za dijete ljetos neka dokumenta. Kolko...

    Jesam ja za dijete ljetos neka dokumenta. Kolko se sjecam nije bilo nikakvog emaila potvrde samo je zvao kurir da je preuzmemo. I da znas za punoljetnu osobu dokumeta od kurira mogu samo licno da se...
  21. Replies
    1,088
    Views
    183,957

    Pored metalke nema guzve evo vec nekoliko mjeseci...

    Pored metalke nema guzve evo vec nekoliko mjeseci od kada su ugasili semafore. Nema to veze sa uklanjanjem biciklistickih staza
  22. Replies
    6,133
    Views
    1,050,329

    Sticky: Ja sam na 4.3 i za njega znam sigurno, neko je...

    Ja sam na 4.3 i za njega znam sigurno, neko je ranije napisao da to vazi i za jos neke pakete, ali najbolje da se raspitas na call centar ili u poslovnicu da ti potvrde za sigurno
  23. Replies
    21,858
    Views
    3,325,493

    Ja sam u samom gradu bio u Rozafa See Food i u...

    Ja sam u samom gradu bio u Rozafa See Food i u Fish Art, a od kolaca se razvaljivao u Pasticeri Oraldi Parruce. Ovo je sve u centru i mozes pjesaka.
    Na samom izlazu iz grada sam bio u Restaurant...
  24. Replies
    480
    Views
    121,689

    Brojaci saobracaja kao nesto na sto treba da se...

    Brojaci saobracaja kao nesto na sto treba da se referise pri izgradnji saobracajnica/autoputeva jedna zemlja koja pretenduje da bude turisticka je po meni potpuno besmisleno. A svako ko se bavi tim...
  25. Replies
    26,819
    Views
    2,533,732

    Ja sam uzimao prije par godina neke po 30 eura

    Ja sam uzimao prije par godina neke po 30 eura
Results 1 to 25 of 131
Page 1 of 6 1 2 3 4