Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Thread: Cirkus u Budvi

    by bulit
    Replies
    2,200
    Views
    217,070

    Ovoga ni u Kolumbiji nije bilo. Da narod...

    Ovoga ni u Kolumbiji nije bilo. Da narod protestuje zbog čovjeka koji je optužen za šverc narkotika. O Crna Goro majko sveta 😂😂😂
  2. Replies
    11,037
    Views
    1,217,380

    Meni je samo bitno kad Injac dodje na mjesto...

    Meni je samo bitno kad Injac dodje na mjesto gradonačelnice Podgorice, da naprave onaj najavljeni manastir na sastavke. Jer je to nešto što je baš potrebno i što fali ovom gradu.
  3. Replies
    1,740
    Views
    215,916

    Samo mi nije jasno zašto se slavi sa zastavama...

    Samo mi nije jasno zašto se slavi sa zastavama Srbije i ostalim simbolima te države?????????
  4. Replies
    18,157
    Views
    1,642,291

    Ja i dalje ne kapiram motiv rusa za ratom?!

    Ja i dalje ne kapiram motiv rusa za ratom?!
  5. Replies
    18,157
    Views
    1,642,291

    Kako svaki rat izrodi profitera. Mrčeni vojnici...

    Kako svaki rat izrodi profitera. Mrčeni vojnici ginu zbog tudjih ideologija i gluposti, a neko se bogati.
  6. Replies
    1,100
    Views
    97,242

    I nije ovo neki život. Jedva čekam da vidim šta...

    I nije ovo neki život. Jedva čekam da vidim šta me čeka na drugoj strani. Čekajte me braćo vjernici. Dolazim.
  7. Replies
    1,100
    Views
    97,242

    svakako su ova gubava tijela samo prevozno...

    svakako su ova gubava tijela samo prevozno sredstvo za drugi svijet dje cemo uzivati u svim blagodetima. neko vise neko manje, zavisi kako je ko radio u ovom laznom zivotu, jer nas pravi ceka na...
  8. Replies
    1,100
    Views
    97,242

    postoji li ista grdje, odvratnije i dvolicnije od...

    postoji li ista grdje, odvratnije i dvolicnije od "vjernika" koji sude i osudjuju druge.:sob::poop:
  9. Replies
    18,157
    Views
    1,642,291

    Odakle se izmigolje ovi ljudi. Oni žive medju...

    Odakle se izmigolje ovi ljudi. Oni žive medju nama jbt
  10. Replies
    18,157
    Views
    1,642,291

    Joni je li kosovo srbija?🤔

    Joni je li kosovo srbija?🤔
  11. Replies
    18,157
    Views
    1,642,291

    Vratio sam par stranica. Stvarno medju kakvim...

    Vratio sam par stranica. Stvarno medju kakvim bolesnicima živimo. Isti ti koji su kosovo=srbija, podržavaju danas ruse. Kakve su to šifre jbt.
  12. Replies
    18,157
    Views
    1,642,291

    Ovi tupoljevi su battle ready, samo da se zavare...

    Ovi tupoljevi su battle ready, samo da se zavare ove pukotine. Kako li je moral nizak kod ruske armije kad vide da ih ovi rokaju duboko na svojoj teritoriji. Pored sve protivvazdušne odbrane i čuda....
  13. Replies
    18,157
    Views
    1,642,291

    Sad nedje razumijem rusku logiku za bombardovanje...

    Sad nedje razumijem rusku logiku za bombardovanje elektrana. Valjda su ulrajinci davno prešli na tenkove na električni pogon i onda hoće da ih onesposobe da mogu da im pune baterije
  14. Replies
    18,157
    Views
    1,642,291

    Stvarno bude nerealno i nevjerovatno koliko su...

    Stvarno bude nerealno i nevjerovatno koliko su nespremni ušli u rat za koji su se spremali i planirali ga. Kako im je podbacila toliko tajna služba? Bukvalno su poraženi i poniženi ucsvakom vojnom...
  15. Replies
    18,157
    Views
    1,642,291

    Kukala čapra Ukrajini kad im banu Rusi sa svojim...

    Kukala čapra Ukrajini kad im banu Rusi sa svojim elitnim jedinicima i supersoničnim puškama. I neprevazidjenim ratnim taktikama. ☄
  16. Replies
    18,157
    Views
    1,642,291

    Degutantno je pisanje rusofila. Kako su to...

    Degutantno je pisanje rusofila. Kako su to krvožedni ljudi. Počelo je sa uskoro do Berlina, pa ih onda nidje nije bilo jedan period. I sad se opet aktivirali jer krvožednici očekuju neki preokret u...
  17. Replies
    18,157
    Views
    1,642,291

    Ali ima li većih bolesnika od ljudi sa Balkana...

    Ali ima li većih bolesnika od ljudi sa Balkana koji svršavaju na Rusiju i Putina i nalaze da opravdavaju ovu boleštinu. Pa ohrabrujuće pišu o tome kako će se Donjeck proglasiti dijelom Rusije i onda...
  18. Replies
    18,157
    Views
    1,642,291

    Oće li organizovat litije po ulica? Da znam ako...

    Oće li organizovat litije po ulica? Da znam ako oće da spakujem jedan krst i ikonu u kofer i da krenem.
Results 1 to 18 of 18