Search:

Page 1 of 14 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    83
    Views
    10,824

    Poll: To je na procjeni sudije. Ako se držimo striktno...

    To je na procjeni sudije. Ako se držimo striktno pravila da odbrambeni igrač ne smije omesti igrača prilikom skoka na način da izgubi ravnotežu, onda bi se moglo dosuditi isključenje. Međutim, desno...
  2. Thread: Rukomet

    by Viscount
    Replies
    17,724
    Views
    1,985,698

    Mislim da se selektoru upućuje više kritika nego...

    Mislim da se selektoru upućuje više kritika nego što objektivno zaslužuje. Šola je po meni solidno vodio utakmicu i generalno mi se sviđa što forsira bržu igru, što nije slučaj sa ranijim...
  3. Thread: Rukomet

    by Viscount
    Replies
    17,724
    Views
    1,985,698

    Ne znam što se dešava sa Čepićem, ali je već...

    Ne znam što se dešava sa Čepićem, ali je već dvije godine ispod svakog nivoa, i što se tiče igre i što se tiče samopouzdanja.
  4. Thread: Rukomet

    by Viscount
    Replies
    17,724
    Views
    1,985,698

    Farska ostrva su definitivno hit prvenstva....

    Farska ostrva su definitivno hit prvenstva. Izuzetno talentovana generacija, koja igra mnogo lijep rukomet i ima karakter. Za par godina bi mogli da budu u i top 8.
  5. Thread: Rukomet

    by Viscount
    Replies
    17,724
    Views
    1,985,698

    Ajde i tajmaut, i neizgrađena akcija, i...

    Ajde i tajmaut, i neizgrađena akcija, i nerezonski šut - ali je li moguće da je čovjek ubacio nezagrijanog Miloša Božovića prvi put u 55. minutu, da uradi šta?
  6. Replies
    2,707
    Views
    313,986

    Ni jedno ni drugo nisu ponudili dokaz za tvrdnje,...

    Ni jedno ni drugo nisu ponudili dokaz za tvrdnje, ali ljudi odmah biraju da vjeruju onome čiju stranu drže.

    Gospođa je bila član Koordinacionog tijela za praćenje implementacije pomenutog...
  7. Thread: Rukomet

    by Viscount
    Replies
    17,724
    Views
    1,985,698

    Odbrana ponovo postaje zaštitni znak

    Odbrana ponovo postaje zaštitni znak <3
  8. Replies
    2,707
    Views
    313,986

    Zašto parlamentarna većina i prije glasanja o...

    Zašto parlamentarna većina i prije glasanja o novoj vladi ulazi u pravne vratolomije i dovodi u pitanje njen ustavni legalitet zbog partijskog kusuranja? Titula 'najprvi od potpredsjednika' nije bila...
  9. Replies
    880
    Views
    266,049

    Na to vrijeme dodaj još oko pola sata do sat...

    Na to vrijeme dodaj još oko pola sata do sat vremena kašnjenja u prosjeku. Vozom je svakako udobnije nego busom.
  10. Replies
    2,707
    Views
    313,986

    Novinari su potpuno u pravu. Oće da upravljaju...

    Novinari su potpuno u pravu. Oće da upravljaju državom, a nisu u stanju izjavu običnu da daju. Nisu mogli stati i dati uopštenu izjavu tipa 'siguran sam da ćemo donijeti odluku u interesu svih...
  11. Replies
    11,037
    Views
    1,186,212

    Što je najbolje, mislim da nije problem u...

    Što je najbolje, mislim da nije problem u tehničkom znanju - vjerujem da su projekti napisani solidno i u skladu sa pravilima. Rekao bih da ovdje je problem u nečem drugom, a to je kandidovanje...
  12. Replies
    11,037
    Views
    1,186,212

    Zastiđe. Ni znanja, ni vizije.

    Zastiđe. Ni znanja, ni vizije.
  13. Replies
    3,152
    Views
    347,550

    Svi bi Preokret, a da im ne ulazi.

    Svi bi Preokret, a da im ne ulazi.
  14. Replies
    3,152
    Views
    347,550

    Ja ću zaokružiti Preokret. Konačno se pojavio...

    Ja ću zaokružiti Preokret. Konačno se pojavio neko ko je u skladu sa mojim vrijednostima i ko u izbornom programu zastupa ono što istinski podržavam.

    To će biti prvi put da u Crnoj Gori stvarno...
  15. Replies
    3,152
    Views
    347,550

    Zar ti to nešto ne govori? Iza svake partije...

    Zar ti to nešto ne govori? Iza svake partije stoji neki medij, neka ambasada, neki biznismen. Iza njih ne stoji niko. I to im je najveći kvalitet.

    I ne bih rekao nemaju kampanju. Zapravo, oni su...
  16. Replies
    19,344
    Views
    2,069,385

    Ovaj post bi trebalo da ide na temu Degenerici.

    Ovaj post bi trebalo da ide na temu Degenerici.
  17. Thread: Rukomet

    by Viscount
    Replies
    17,724
    Views
    1,985,698

    Jedino što je valjalo je novo desno krilo Luka...

    Jedino što je valjalo je novo desno krilo Luka Radović. Nadam se da će napredovati i na klupskom i na reprezentativnom nivou. Vješt, agilan, željan gola - igrač kakav nam treba.
  18. Replies
    5,434
    Views
    564,372

    Sticky: Ne znam kome se isplati kupovati nekretninu sa...

    Ne znam kome se isplati kupovati nekretninu sa ovim cijenama. Bolje poć u Španiju ili Grčku i uzet stan za te pare. Stan u Valensiji otprilike isto košta koliko stan u PG. Smiješno.
  19. Replies
    6,867
    Views
    706,440

    Ovo tehnički nije ležeći, nego uzdignuti prelaz...

    Ovo tehnički nije ležeći, nego uzdignuti prelaz ili uzdignuta ploča. Inače odlično sredstvo za smirivanje saobraćaja i povećanje bezbjednosti.

    A što naši inženjeri/izvođači najčešće ne umiju da...
  20. Replies
    3,929
    Views
    402,204

    Crna Gora ide u nestanak? Sudeći po tome kako je...

    Crna Gora ide u nestanak? Sudeći po tome kako je protekao izborni dan, a i izborna noć, rekao bih da Crna Gora dobija šansu za opstanak.
  21. Replies
    3,929
    Views
    402,204

    Ne znam kako vama ovo zvuči, ali osim što je...

    Ne znam kako vama ovo zvuči, ali osim što je prepotentno i neukusno, za mene je i uvredljivo.

    Spajić: Crnoj Gori potrebne veće penzije, plate i zaposlenje, nažalost niko osim nas to ne može da...
  22. Replies
    6,867
    Views
    706,440

    Da, sadašnji promet ne opravdava ništa osim...

    Da, sadašnji promet ne opravdava ništa osim shuttle busa, čiji bi se polasci određivali u zavisnosti od letova.
  23. Replies
    6,867
    Views
    706,440

    Ko veli da se ne koristi javni prevoz do...

    Ko veli da se ne koristi javni prevoz do aerodroma? Strani turisti redovno idu do aerodroma vozom. Evo šta ih sačeka :)
    ...
  24. Replies
    6,867
    Views
    706,440

    U pravu si za sve, osim za džep. I sam kažeš da...

    U pravu si za sve, osim za džep. I sam kažeš da auto vole više nego leba, tako da se džepom u Podgorici teško rješavaju stvari.

    Javni prevoz će se početi koristiti masovnije kada bude praktičniji...
  25. Replies
    3,929
    Views
    402,204

    Znači, ako neko nije radio u privredi podosta...

    Znači, ako neko nije radio u privredi podosta godina, nema što da traži u politici? Ja ne bih diskriminisao političare po tom za mene vrlo diskutabilnom kriterijumu. Jednako bi bilo legitimno pitati...
Results 1 to 25 of 336
Page 1 of 14 1 2 3 4