Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Thread: bog je jedan

    by brutajle
    Replies
    414
    Views
    33,733

    Hvala ti što si to podijelila sa nama. Odavno...

    Hvala ti što si to podijelila sa nama. Odavno nijesam čuo ništa mudrije, sa tako dubokom poukom.

    Namaste
  2. Replies
    197
    Views
    31,745

    Meditacija u svojoj srži nema ništa opasno....

    Meditacija u svojoj srži nema ništa opasno. Naprotiv, to je metod smirivanja (ne zaustavljanja) uma kako bi isti bio što učinkovitiji. Nikola Tesla je bio neprestano u spontanoj meditaciji, pa opet...
  3. Thread: bog je jedan

    by brutajle
    Replies
    414
    Views
    33,733

    Pa Bog je mozak dao ljudima da bi razmišljali....

    Pa Bog je mozak dao ljudima da bi razmišljali. Ovo pišem za one šaljivdžije koje religiozne ljude pitaju, misleći da su su ih matirali, zašto gledaju kad prelaze ulicu. Regulacija saobraćaja je...
  4. Thread: Vrijeme

    by brutajle
    Replies
    14
    Views
    5,263

    Pokušao sam jednom diskutantu da ukažem na...

    Pokušao sam jednom diskutantu da ukažem na biblijskog Propovjednika, ali u, svom golemom neznanju, mislio je da su to molitve bogu. Čak je Boro Čorba, insprisan Propovjednikom; u jednoj pjesmi...
  5. Replies
    1,100
    Views
    94,044

    Pretpostavljam da se to "ovaj", odnosi na moju...

    Pretpostavljam da se to "ovaj", odnosi na moju neznatnost.

    Možeš li da citiraš mjesto gdje sam ti bilo šta rekao imperativnim tonom?

    Ne mogu da shvatim da si pronašao nešto maliciozno u onih...
  6. Replies
    1,100
    Views
    94,044

    Čovjek ili entitet koji te to pitao sam JA. Nema...

    Čovjek ili entitet koji te to pitao sam JA. Nema veze, zagubio se moj post u verbalnoj hiperproduktivnosti na ovoj temi.

    Nekako imam osjećaj da si u depresiji. Nemoj da brineš, to je osjećaj...
  7. Replies
    4,145
    Views
    405,700

    Sticky: Poll: Koju bitnu razliku u životima običnih ljudi pravi...

    Koju bitnu razliku u životima običnih ljudi pravi to da li je virus vještački ili "pravi"?

    Ako se skvasiš, nije važno jesi li to bilo prirodno, na kiši, ili te neko polio vodom. Rezultat je isti:...
  8. Replies
    1,100
    Views
    94,044

    S razlogom. Hvala.

    S razlogom. Hvala.
  9. Replies
    412
    Views
    116,684

    Rek'o Sokrat: "Bojati se smrti, građani, ne...

    Rek'o Sokrat:

    "Bojati se smrti, građani, ne znači ništa drugo nego držati se mudrim, a ne biti mudar. To znači misliti da čovek zna ono što ne zna. Ta niko ne zna nije li smrt od svih dobara...
  10. Replies
    14,336
    Views
    1,495,772

    Ako je ovo napisano, što kažeš svako može da...

    Ako je ovo napisano, što kažeš svako može da piše, kao bezočno laganje, onda je psihičko zdravlje ove mrve zvane Crna Gora otišlo bestraga. Ne bih rekao da ovo može "svako" da piše. Politika sve...
  11. Replies
    1,100
    Views
    94,044

    @Antares Nažalostn nakon ovog što si napisao,...

    @Antares

    Nažalostn nakon ovog što si napisao, izgubio si kredibilitet i privilegiju da debatuješ sa mnom.

    Samo kratko o laktozi, za koju si rekao da većina nas??? (kojih nas?) Ko smo na koje se...
  12. Replies
    1,100
    Views
    94,044

    Ovi koji podržavaju fizičara koji je slikao...

    Ovi koji podržavaju fizičara koji je slikao presjek kobasice (neki upućeniji pobornici nauke čak i prepoznaju da je to kulen) bog zna koliko puta su se divili snimcima kolonoskopije kao simulacije...
  13. Replies
    1,100
    Views
    94,044

    Baš tako sam i zamišljao da izgledaš.

    Baš tako sam i zamišljao da izgledaš.
  14. Replies
    1,100
    Views
    94,044

    Ako ćemo logički, tebi je namjera da mijenjaš...

    Ako ćemo logički, tebi je namjera da mijenjaš mišljenje sagovornika, jer nemaš znanje da polemišeš o hrišćanstvu. To je kao kad bi raspravljao o filmovima i filmskoj režiji i tvrdio ljudima da se...
  15. Replies
    1,100
    Views
    94,044

    @Antares Bojim se da i pored toga što korektno...

    @Antares

    Bojim se da i pored toga što korektno i tolerantno diskutuješ, nemaš dovoljno znanja o Hristu da bi bi kadar da se upuštaš u polemiku njemu. Izvini, ali legende i basne o Hristu ne mogu...
  16. Replies
    123
    Views
    13,884

    Nije ovdje uopšte bitno ko je rekao, nego ko je...

    Nije ovdje uopšte bitno ko je rekao, nego ko je citirao. Platona sam čitao uzduž i poprijeko, bez po muke sam mogao i sam citirati ovo opštepoznato njegovo stanovište. Meni je tu bitno da je jedan...
  17. Replies
    13,556
    Views
    1,486,527

    Ako je istina da su pomenuti likovi napustili...

    Ako je istina da su pomenuti likovi napustili URU, imaće moj glas na sledećim izborima.
  18. Thread: Urolog

    by brutajle
    Replies
    84
    Views
    45,680

    Dr Radulović je odličan doktor, sigurno najbolji...

    Dr Radulović je odličan doktor, sigurno najbolji u Crnoj Gori. Moja firma pravi godišnje sistematske pregleda u Srbiji i urolog iz prestižne beogradske privatne klinike je sa poštovanjem govorio o dr...
  19. Replies
    31,212
    Views
    2,786,371

    Vidim da se stalno u medijima a bogami i u...

    Vidim da se stalno u medijima a bogami i u javnosti, kad god se govori o opravdanom i neminovnom otpuštanju radnika, odmah počne žalopojka nad prekobrojnim i nezasluženo zaposlenim, ono..."šta će oni...
  20. Replies
    31,212
    Views
    2,786,371

    Nemoj mi, dragi Rusu koji govoriš hrvatskim,...

    Nemoj mi, dragi Rusu koji govoriš hrvatskim, zahvaljivati na razumijevanju jer ga nema. Za tvoju informaciju, iako dobro pišeš na crnogorskom, hrvatski ti ne ide baš od ruke pa poradi malo na svom...
  21. Replies
    31,212
    Views
    2,786,371

    Zna li se hoće li komite i danas blokirati put...

    Zna li se hoće li komite i danas blokirati put nepreglednom masom svojih pristalica? Valjda će im Krivokapić ispuniti zahtjeve, nije lud da se ogluši...Sila boga ne moli, a kamoli bednog premijera......
  22. Replies
    123
    Views
    13,884

    Evo i pravoslavnog stava o ovoj temi: ...

    Evo i pravoslavnog stava o ovoj temi:

    http://www.manastir-lepavina.org/vijest.php?id=309
  23. Replies
    13,556
    Views
    1,486,527

    Poslednji sam koji bih ustao u odbranu pejovića...

    Poslednji sam koji bih ustao u odbranu pejovića ali zašto se kao uvreda nanosi jedno pošteno zanimanje. nije pejoviću grijeh nikakav što je bio kondukter no što je krao gume za autobuse iz tadašnjeg...
  24. Replies
    3,033
    Views
    968,852

    https://media.self.com/photos/58ee536a5cb45336c1b9...

    https://media.self.com/photos/58ee536a5cb45336c1b9342c/4:3/w_2560%2Cc_limit/morgan-mikenas-body-hair.jpg
  25. Thread: Pravoslavlje

    by brutajle
    Replies
    465
    Views
    105,650

    Ja sam čitao neđe na studijama ali bogami...

    Ja sam čitao neđe na studijama ali bogami priznajem da sam stigao do polovine. Uglavnom, mogu reći da znam o čemu se radi.

    A što se tiče pravoslavne crkve, ili bilo koje druge crkve, takva pitanja...
Results 1 to 25 of 29
Page 1 of 2 1 2