Search:

Page 1 of 20 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    1,319
    Views
    70,591

    meni je lično drago čisto da vidimo jesu li...

    meni je lično drago čisto da vidimo jesu li konačno savladali 'lj' ćirilice :joy:
  2. Replies
    56,741
    Views
    5,415,100

    Sticky: za sva ta francuska smeća prvo ideš na smokovac...

    za sva ta francuska smeća prvo ideš na smokovac ili zovneš fonom pa ideš dalje.broj ima na guglu mislim
  3. Replies
    21,879
    Views
    2,721,153

    za čas je i sad i to da se vozi realno i uz malo...

    za čas je i sad i to da se vozi realno i uz malo sreće i izbjegne koja gužva.dakle ne pričam preticanje na duplu punu,160 na sat đe realno ne možeš da vidiš hoćeš li koga ubiti,već bukvalno koliko te...
  4. Replies
    21,879
    Views
    2,721,153

    sve to stoji ali to radiš posle infrastrukture...

    sve to stoji ali to radiš posle infrastrukture čitaj puteva,na molbu prijatelja vozio sam ga sinoć od bara do nk po isključivo ograničenju,4 debela sata i kusur.izvini,ali ja zaista ne mogu nikako da...
  5. Thread: Serije

    by umart
    Replies
    20,258
    Views
    2,905,739

    Sticky: ako ti nije jasno,neće ti je prodati poslednje...

    ako ti nije jasno,neće ti je prodati poslednje dvije sezone.očigledno nisi u raspoloženju za dramu (a ovo je u svojoj srži tragedija) ,te ne bih silio,ostavi kad budeš u raspočoženju za tragediju.
  6. Thread: Tenis

    by umart
    Replies
    27,471
    Views
    2,488,758

    kakav spektakl.endi ide protiv sebe,protiv...

    kakav spektakl.endi ide protiv sebe,protiv biologije a stefanos konačno nije cicimici nego je stegao i muški odigrao (inače je uvijek najviše gotivio endija).znam da sam dosadan,ali ovo je r2...
  7. Replies
    26,623
    Views
    2,496,480

    provjeri imaš li servis prvo i jesu li mu sva...

    provjeri imaš li servis prvo i jesu li mu sva crijeva,nastavci i spojnice izmjenljivi i može da se dođe do njih u cg.

    kad smo već kod toga,običan rešo jednostruki đe ima da nije baš od papira,za...
  8. Replies
    305
    Views
    17,915

    čekamo nekog bota da krene sa pričom kako je to...

    čekamo nekog bota da krene sa pričom kako je to fuzionisana igokea,ništa ispod toga
  9. Replies
    11,037
    Views
    1,185,650

    to što je milo napravio svoju privatnu...

    to što je milo napravio svoju privatnu fašističko/mafijašku državu itd,više svi znamo kakva je diktatura bila nikako ne pravda krmka da pokazuje srednji prst.

    krmak,da nije krmak je mogao...
  10. Replies
    11,037
    Views
    1,185,650

    u tom krmedaru nebeskih soraba nej' vjerovat ovo...

    u tom krmedaru nebeskih soraba nej' vjerovat ovo je bio prvi među krmcima.bio čak i nesuđeni zet džoanikija ali se izgleda previše uprasio baš za tu ulogu rasplodnog krmka,pa je nagrađen da nas sve...
  11. Replies
    305
    Views
    17,915

    da odgovorim ođe darku kad ste zaključali onu...

    da odgovorim ođe darku kad ste zaključali onu temu:

    kls je čovićevo privatno takmičenje jer ima dva tima u najjačem rangu takmičenja.to nema ni u zimbabveu.

    aba je privatno takmičenje čovića i...
  12. Replies
    11,037
    Views
    1,185,650

    spika je bila dobra,tuti...

    spika je bila dobra,tuti frutičnost,progresivno...čak je tada bilo kul što se znalo da je kur*ar,približilo ga toj nekoj srednjoj klasi,šatro intelektualaca i profesionalaca,plus od alternative si...
  13. Replies
    305
    Views
    17,915

    suad šehović završio karijeruahahahaha

    suad šehović završio karijeruahahahaha
  14. Replies
    4,984
    Views
    554,657

    sad si me razočarao i kao čovjek i kao komunista.

    sad si me razočarao i kao čovjek i kao komunista.
  15. Thread: Tenis

    by umart
    Replies
    27,471
    Views
    2,488,758

    meni je interesantno samo kao primjer licemjerja...

    meni je interesantno samo kao primjer licemjerja i njihovog odvratnog uvijenog fašizma.hajde novak k'o novak,iskoristiće to kao dodatnu motivaciju ali kako se prema ribakinovoj ponašaju to je...
  16. Replies
    1,319
    Views
    70,591

    nebitno,samo da dragona vidim u tom...

    nebitno,samo da dragona vidim u tom dresu,dovoljno.
  17. Replies
    50,875
    Views
    5,434,744

    naravno da nije i da smo u normalnijem dijelu...

    naravno da nije i da smo u normalnijem dijelu svijeta mogla bi i nevoljna hospitalizacija,starateljstvo itd ali ovuda bojim se da slabo šta može da se uradi.da sam na tvojem mjestu gledao bi da se...
  18. Replies
    3,152
    Views
    347,493

    jesi li ih to prebroja,ostroga ti? :joy:

    jesi li ih to prebroja,ostroga ti? :joy:
  19. Replies
    3,152
    Views
    347,493

    ful pune su jer je cijelo društvo regresovalo.ful...

    ful pune su jer je cijelo društvo regresovalo.ful pune su i miraševe,ful pune su i džamije.to samo govori koliko nam je društvo neobrazovano i gladno kad mu trebaju laži da zavara stomak,i svađa da...
  20. Replies
    3,152
    Views
    347,493

    u ovom paranoičnom bulažnjenju jedino što mogu da...

    u ovom paranoičnom bulažnjenju jedino što mogu da rasaznam da prvo ti ikom spočitavaš himne i zastave,kad si se kompletno sveo na iste,i to fašističke.dakle ništa nemaš i ne bi bio iko i išta da ti...
  21. Replies
    3,801
    Views
    868,736

    Sticky: iz mog iskustva čak i ako je isti brend nije...

    iz mog iskustva čak i ako je isti brend nije garancija,mora baš od tog modela,a i onda nije sigurno da bi radio,ako nema pairing softver/proceduru.zato godinama uzimam iskljčivo da imaju i bluetooth.
  22. Replies
    11,037
    Views
    1,185,650

    za početak mogu da narodne kuhinje otvore...

    za početak mogu da narodne kuhinje otvore svima,aktivno zapravo učestvuju u restauraciji i prezervaciji istorijskih spomenika bar u njihovom vlasništvu,iste otvore svima,od svojih zaposlenih traže...
  23. Replies
    246
    Views
    24,233

    za današnje tržište 60m za kejna je smiješno.

    za današnje tržište 60m za kejna je smiješno.
  24. Replies
    3,152
    Views
    347,493

    jedine unezvjerene reakcije su tvoje i ostatka...

    jedine unezvjerene reakcije su tvoje i ostatka tvoje fašističke ekipe,dolazi polako na naplatu bahaćenje na grbači ovog nesretnog naroda,biće frka kad krene da se pretresa odakle vi tu đe jeste i...
  25. Replies
    3,152
    Views
    347,493

    džabe vlažiš,ništa od toga,pa pa.

    džabe vlažiš,ništa od toga,pa pa.
Results 1 to 25 of 493
Page 1 of 20 1 2 3 4