Search:

Page 1 of 35 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    4,725
    Views
    339,059

    https://balkans.aljazeera.net/opinions/2024/3/29/n...

    https://balkans.aljazeera.net/opinions/2024/3/29/nasrtaj-vlasti-na-dinka-gruhonjica-hronika-opasnih-prijetnji
    ...
  2. Replies
    4,725
    Views
    339,059

    Ja kandidujem ideju da Crna Gora onda bude ona sa...

    Ja kandidujem ideju da Crna Gora onda bude ona sa granicama na shjeveru iz 1914, a na jugu iz 1948. Regionalna velesila, svega mi :joy:

    I to sam skroman bio, pa uzeo ove freške, zamisli da se bar...
  3. Replies
    4,725
    Views
    339,059

    https://www.cdm.me/politika/capuni-odgovor-predsje...

    https://www.cdm.me/politika/capuni-odgovor-predsjednika-opstine-pljevlja-na-poziv-iz-kosova-smijesan/

    Šalim se, ćutanje na forumu je sasvim prirodna stvar:)

    Ali, ćutanje institucija na ovako...
  4. Replies
    4,725
    Views
    339,059

    Smorićemo temu:) Suštinski, čitav proces od...

    Smorićemo temu:)

    Suštinski, čitav proces od starta, tj. od smjene Brđanina, je osporiv, pa je posledično osporiv i apsolutno svaki samostalan Šaranovićev postupak, kao i svih ostalih.
    I, u...
  5. Replies
    4,725
    Views
    339,059

    ZBCG je rigidna grupacija, zbog ideologije. DPS...

    ZBCG je rigidna grupacija, zbog ideologije.
    DPS je rigidan jer mu je takva pozicija- nemaju manevra, niko s njima ne smije.
    Nacionalne stranke su rigidne, jer su nacionalne.
    URA je rigidna, jer...
  6. Replies
    4,725
    Views
    339,059

    Čisto za slučaj da smisao mog komentara nije bio...

    Čisto za slučaj da smisao mog komentara nije bio dovoljno jasan:):

    Da, tačno je, kao što autor analize iz PES-a tvrdi, da je postupak Šaranovića osporiv, naročito sa stanovišta referentne presude...
  7. Replies
    4,725
    Views
    339,059

    Glasam za Boardwalk Empire :) No su oni tamo,...

    Glasam za Boardwalk Empire :)

    No su oni tamo, na kraju balade, imali onog čiču da ih sve poćera iz šume i uvede New Deal. A nama konstantno uvode Old verziju :joy:
  8. Replies
    4,725
    Views
    339,059

    Skoro sve bih se složio:) Jedino mislim da samo...

    Skoro sve bih se složio:) Jedino mislim da samo još uvijek nisi imao dovoljno vremena da na koži oshjetiš posledice ovoga što ovi sad rade.
  9. Replies
    4,725
    Views
    339,059

    Jedini problem je što se to ne rješava...

    Jedini problem je što se to ne rješava poltičko-dekorativnim promjenama, nego tako što se pravosuđe, policija i obavještajni sistem osamostale do krajnjeg mogućeg maksimuma. Odnosno, sistemski.

    A...
  10. Replies
    4,725
    Views
    339,059

    Care, toliko ti malicioznosti iz pisanja ovđe...

    Care, toliko ti malicioznosti iz pisanja ovđe bije, da prestaje imat smisla da ti se odgovara.
    Ipak, nevezano za mene lično, i ta česta naslanjanja koja hvataš na moje postove, možda bi ipak bilo...
  11. Replies
    31
    Views
    1,574

    Mislim da đecu tome ne može niko naučit, sve i da...

    Mislim da đecu tome ne može niko naučit, sve i da pokuša. Mislim i da đecu treba iznad svega učit da poštuju ličnu slobodu drugih. Ako žele da njihova bude poštovana. i da, u životu, treba da isuču...
  12. Replies
    4,725
    Views
    339,059

    Milan Knežević je (opet) počinio školski primjer...

    Milan Knežević je (opet) počinio školski primjer krivičnog djela za koje je zaprijećena kazna od novčane do godine zatvora. I nije mu prvi put da prčka protiv Države, no hiljaditi.

    Andrija Mandić...
  13. Replies
    4,725
    Views
    339,059

    Istinski sam fasciniran sa koliko hladnokrvnosti...

    Istinski sam fasciniran sa koliko hladnokrvnosti lažinjaju ovaj narod, i koliko im to sve lakše ide:joy:

    Kaže, nije 750 no 687.
    Odnosno, u isti mah smo našli nekog internacionalnog finansijskog...
  14. Replies
    4,725
    Views
    339,059

    Milion puta u životu sam iskoristio ovu rečenicu...

    Milion puta u životu sam iskoristio ovu rečenicu o benzinu i vodi, ali mislim da nikada nisam imao tako savršeno odgovarajuću priliku:)

    Da se uozbiljimo na sekund, i pogledamo analizu koju si...
  15. Replies
    250
    Views
    8,655

    Satira. Duh i šarm Mediterana. A čak prkna,...

    Satira. Duh i šarm Mediterana. A čak prkna, prdeže, fekalije, demone, svece, vjere, i nacije, niti jednom pomenuli nisu.
  16. Replies
    250
    Views
    8,655

    Bravo za ovo:) Stvaralačku i umjetničku...

    Bravo za ovo:)

    Stvaralačku i umjetničku suštinu si mu ovime pogodila bolje nego što bi iko mogao. Jer, taman kao i Thomas Bernhard, koji mu je inače i očiti uzor, i mnogo drugih u vijeku iza...
  17. Replies
    250
    Views
    8,655

    Auh. Ti, ako nastaviš ovako, nećeš dočekat idući...

    Auh. Ti, ako nastaviš ovako, nećeš dočekat idući karneval, moraće specijalno za ovo na neki u međuprostoru da te ubace:joy:
  18. Replies
    250
    Views
    8,655

    Par detalja, da ne promaknu od ovoliko vatre: ...

    Par detalja, da ne promaknu od ovoliko vatre:

    Ako ste uopšte čitali što Nikolaidis piše o Njegošu, i čitali pažljivo, onda znate da se to zove kritika.
    Ali, obratite pažnju- makar ja nikad nisam...
  19. Replies
    250
    Views
    8,655

    Hm. A viđi ovo ...

    Hm. A viđi ovo

    https://www.cdm.me/drustvo/sramni-govor-pred-spaljivanje-lutke-u-novom-produkljanski-grk-predstavnik-savremene-crnogorske-fekalne-knjizevnosti/
    ...
  20. PROBUĐENA SJEĆANJA: Prijeti li Crnoj Gori nešto više od političkih sukoba?

    Lično, kada promišljam Budućnost svoje đece, umiruje me Sadašnjost.

    Umiruje me što smo vazalna, ništa-država od nacije ništa-ljudi, nejaka i nemoćna, kojoj ogromne guzice stranih ambasada kapu...
  21. Replies
    250
    Views
    8,655

    Nego, dok je ova graja što spališe ovog mrčenika,...

    Nego, dok je ova graja što spališe ovog mrčenika, ima li kakve istine da bi ovi da nas opale za još koju milijardu?
    ...
  22. Replies
    250
    Views
    8,655

    Koliko mogu da vidim, od mans-a i cgo-a, pa sve...

    Koliko mogu da vidim, od mans-a i cgo-a, pa sve do pes-a... iliti, lakše je reć: svi osim zbcg i demokrata su imali što reć. Možda ipak nešto smrdi u tu Dansku?
  23. Replies
    250
    Views
    8,655

    U kenozoiku, kad sam ja bio dijete, na primorje...

    U kenozoiku, kad sam ja bio dijete, na primorje se zborilo da ima tri sela, i dva grada. Kotor i Novi su bili gradovi.

    Onda se Budva dovatila malo para, pa krenula tako malo te hotele, pa malo...
  24. Replies
    250
    Views
    8,655

    Nije ovđe poenta koga pale, nego čega. Političar...

    Nije ovđe poenta koga pale, nego čega. Političar i pisac nisu iste galaksije.
  25. Replies
    250
    Views
    8,655

    Ovaj je konkretno otišo na potpalu zato što plete...

    Ovaj je konkretno otišo na potpalu zato što plete jezičinom po crkvi. Više liči na jedan nekadašnji, dominantno špansko-katolički običaj, no na neke stare Slovene:joy:

    Ali je ovo definitivno prvak...
Results 1 to 25 of 855
Page 1 of 35 1 2 3 4