Search:

Page 1 of 38 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    21,879
    Views
    2,721,237

    Ja sam dijete mog oca nijesam njegov vlasnik i...

    Ja sam dijete mog oca nijesam njegov vlasnik i neko ko ima pravo da covjeku zdravom i pravom zabranim, otmem, naredim?! Moj otac ima 86 godina, nema nikakvu vezu kod doktora i prije neki dan su mu...
  2. Replies
    21,879
    Views
    2,721,237

    Dijete je dijete, i tuga do neba zbog toga što se...

    Dijete je dijete, i tuga do neba zbog toga što se tako glupavo gube glave...Ne bih krivila ni roditelje, jer nije moguće imati baš 24h kontrolu nad đetetom, realno, imam đecu, mušku, znam što znače...
  3. Replies
    64
    Views
    3,067

    Ime našeg jezika- Crnogorski Kome se ne sviđa...

    Ime našeg jezika- Crnogorski
    Kome se ne sviđa neka oprosti
    Na ovoj teritoriji žive Crnogorci, kome smetaju "***** mu pod nos"
    Za vrijeme stare Jugoslavije, osim ako oćete da se tješite, na...
  4. Replies
    1,254
    Views
    95,123

    Poll: Bluemoon ja se u potpunosti slazem da djecu ne...

    Bluemoon ja se u potpunosti slazem da djecu ne treba batinama vaspitavati tu se ne sporimo...ja sam samo tvoju tvrdnju da su oni koji biju djecu produkt roditelja koji su njih tukli, samo sto si ti...
  5. Replies
    1,254
    Views
    95,123

    Poll: Ja se vala ne bih slozila....ne velim da nema...

    Ja se vala ne bih slozila....ne velim da nema svakavoga svijeta, ali ove danasnje generacije koje su vaspitavane uz prit ili kaiš pa i po koji šamar su bas naprotiv roditelji koji svojoj djeci bas...
  6. Replies
    1,254
    Views
    95,123

    Poll: Upoznala sam i poznajem osobe koje nijesu htjele...

    Upoznala sam i poznajem osobe koje nijesu htjele rano da prave đecu, koje su čekale da se ovo ili ono dogodi, sredi i sl, takodje znam i one koji nijesu odusevljeni bili time da imaju djecu uopšte,...
  7. Replies
    3,485
    Views
    241,048

    Zna li se ko je ovi junak majkin i tatin A.A, od...

    Zna li se ko je ovi junak majkin i tatin A.A, od 22 godine? A pucali su kad se rodio ka za najboljega! PI!!!!
  8. Replies
    55
    Views
    2,004

    tako da, samo neka rastu i više rasle :joy:

    tako da, samo neka rastu i više rasle :joy:
  9. Replies
    26
    Views
    3,319

    eto to je nas problem! Ako ti udje covjek u stan,...

    eto to je nas problem! Ako ti udje covjek u stan, tvoj stan da te pokrade u tri ujutro i ti ustanes, vidis ga, uzmes motku i puknes govedo, odgovaras ka za normalnoga čojeka....a to nije čovjek no...
  10. Replies
    506
    Views
    92,711

    Jedna digresija glede crne boje, prodjite pored...

    Jedna digresija glede crne boje, prodjite pored Mall of Montenegro uveče nakon vrelog ljetnjeg dana, ulicom Bratstva jedinstva, đe su neke crne pločice na onom zidu koji na zapad gleda....ne pamtim...
  11. Replies
    3,482
    Views
    564,006

    Nijesi ti imao temperturu 40 nedelju dvije pa da...

    Nijesi ti imao temperturu 40 nedelju dvije pa da vidis sto je muka :D


    Pa znaš kako, pošto je UROLOGIJA hirurska disciplina koja se bavi hirurgijom urogenitalnog trakta, onda je vjerovatno, nakon...
  12. Replies
    3,482
    Views
    564,006

    Postoje odredjene dijagnoze i odredjene...

    Postoje odredjene dijagnoze i odredjene "osjetljive" kategorije pacijenata koji ne placaju partiipaciju a svi ostali plaćaju. Penzioneri, ali ne svi nego oni koji imaju preko 80 godina, imaju sve...
  13. Replies
    26
    Views
    3,319

    Zasto se ljubimac voli? Zato što te voli...

    Zasto se ljubimac voli? Zato što te voli bezuslovno...prosto...od tebe zavisi i toga si svjestan, ništa ti ne trazi osim da je bliizu tebe i to mu je dovoljno....i da mu ne daš da jede mjesec dana,...
  14. Thread: Degenerici...

    by zvoncica
    Replies
    15,241
    Views
    1,945,605

    Narod je lud....meni neko rece da su ovi...

    Narod je lud....meni neko rece da su ovi komunalci dobili neku "kandzu" nesto sto se prikci na auto, blokira tockove i dok ne platis nema odblokiranja? Posto pauk kao ne moze da stize da nosi koliki...
  15. Replies
    6,514
    Views
    974,642

    Sticky: Meni je isto žao ako ga nećemo slušati...

    Meni je isto žao ako ga nećemo slušati više...sjećam se kako je najavio prvo onu veliku poplavu, vi kako oćete a ja odoh da kupim ribarske čizme, i pogodio, a kad je 2012. pao onaj snijeg, vi kako...
  16. Replies
    4,891
    Views
    872,903

    Moja daganica hrabro podnosi životne okolnosti i...

    Moja daganica hrabro podnosi životne okolnosti i što mora da bude vezana...ne podnosi ni jednu životinju koja uđe u naše dvorište...neki dan je neko kuče ostavio na kapiji...ljudi, jedva sam ga...
  17. Replies
    21,747
    Views
    3,272,262

    Molim da se zna da je u Podgorici MM pizerija...

    Molim da se zna da je u Podgorici MM pizerija prva bila i strasna je bila i ja sam 1986. godine i '87. mnogo puta pošla do Mire da mi napravi najljepšu pizzu u gradu ;)
  18. Replies
    2,092
    Views
    567,801

    Sticky: Sad cu sve da obrisem i stvarno cete za ovo...

    Sad cu sve da obrisem i stvarno cete za ovo catovanje ovdje dobiti svi po infrakciju! Lijepa molba ne pomaze onda ce da pomognu infrakcije...
    Molim da me ne tjerate da dijelim infraksn
  19. Replies
    3,482
    Views
    564,006

    obvezno pulmologu! On ce ti vec krv dati na...

    obvezno pulmologu! On ce ti vec krv dati na analizu
  20. Replies
    2,092
    Views
    567,801

    Sticky: ti si dzem od jagodice :*

    ti si dzem od jagodice :*
  21. Replies
    6,514
    Views
    974,642

    Sticky: Odvratni dane, bolje da nijesi svit'o!

    Odvratni dane, bolje da nijesi svit'o!
  22. Replies
    6,867
    Views
    706,133

    ovo nije selendra od grada nego žive seljoberi...

    ovo nije selendra od grada nego žive seljoberi nepismeni u njemu....a to je razlika! Grad je lijep, zalud! Rijetko se vozim taxijem ili busom jer vozim ali prije neko veče pozvah taksi....sa Starog...
  23. Replies
    6,514
    Views
    974,642

    Sticky: Evo me ka aparat za metorološke promjene! prije...

    Evo me ka aparat za metorološke promjene! prije neki dan kad se naoblačilo uveče (preko dana je bilo ljeto) mene odjednom glava zabolje i ja rekoh oće li ovo kiša, svi me pogledše ka da sam sasava,...
  24. Replies
    434
    Views
    52,471

    Poll: to mi je kao genetski inzinjering, potpuno...

    to mi je kao genetski inzinjering, potpuno neprihvatljivo i sramno! Ne znam zasto ljudi to rade, koji je to poremećaj...nikakve štete da im se loza ne produži!
  25. Replies
    2,092
    Views
    567,801

    Sticky: :vomit: brrrrrrrrrrrr ziva sam se smrzla od stra'...

    :vomit: brrrrrrrrrrrr ziva sam se smrzla od stra' .
Results 1 to 25 of 944
Page 1 of 38 1 2 3 4