Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    14,203
    Views
    2,125,706

    Sticky: Postoji li neki pouzdan sajt gdje se moze...

    Postoji li neki pouzdan sajt gdje se moze rezervisati krstarenje ali po povoljnijim cijenama nego na zvanicnim web stranicama prevoznika?
  2. Replies
    16,322
    Views
    1,759,513

    Moze li mi neko objasniti zasto je ovaj strucnjak...

    Moze li mi neko objasniti zasto je ovaj strucnjak izbacio Drobnjaka posle samo 6 minuta, a ovaj ubjedljivo najbolji igrac sa 12 poena???? Probijao je kako je htjeo, samo ne znam da nije igrao previse...
  3. Replies
    16,322
    Views
    1,759,513

    Mislim da je napravljena greska sto Kobs nije...

    Mislim da je napravljena greska sto Kobs nije zamijenjen nekim kreativnijim plejmejkerom koji igra vise za ekipu i koji je bolji suter za 3 poena od njega. Mislim i da Drobnjak nije ozbiljno rjesenje...
  4. Replies
    16,322
    Views
    1,759,513

    Uh kakve grozne vijesti..Svima nam je jedan od...

    Uh kakve grozne vijesti..Svima nam je jedan od omiljenih igraca svih ovih godina, a djeluje i da se radi o dobrom momku. Nadam se da ce nas obradovati lijepim vijestima da ipak nije nista toliko...
  5. Replies
    16,322
    Views
    1,759,513

    Moze :D 2-0 za Monako. Prosjecna razlika preko...

    Moze :D 2-0 za Monako. Prosjecna razlika preko 10. Znam kakva je ekipa Gran Kanarija. Ovi ce je pojesti, a i mi bismo ih dobili.
  6. Replies
    16,322
    Views
    1,759,513

    pa normalno, i ne treba da se mice..sta treba, da...

    pa normalno, i ne treba da se mice..sta treba, da nam dovedu nekog novog repesu ili subotica..sto se mene tice, Mijovic ima jos bas dosta kredita.
  7. Replies
    166
    Views
    25,804

    posto imam tu cast da opet budem comissioner,...

    posto imam tu cast da opet budem comissioner, mogli bismo poceti sa dogovaranjem oko termina drafta..Moj predlog ponedeljak u 19:30
Results 1 to 7 of 7