Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

    Danas najjaca scena na rucak... Bili Milos, drugar i ja. I stigao mu screenshot mog zadnjeg posta dje su Kilian parfemi...

    Veli vidji ovo, ja mu velim “To je moj post druze” i svi u smijeh...
  2. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Juce neocekivano uzeh bocicu Tiziana Terenzi...

    Juce neocekivano uzeh bocicu Tiziana Terenzi spirito fiorentino. Ovaj paolo terenzi ako ista zna da uradi, to je da napravi sjajnu kopiju koja je ponekad jaca od originala. Posto sam ponosni vlasnik...
  3. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Probah juce par mirisa, neke nove, neke koje sam...

    Probah juce par mirisa, neke nove, neke koje sam vec probao nekad, da se podsjetim, pa eo da podijelim to sa vama.

    Gucci Guilty Eau De Parfum

    Vrlo zanimljiv. Drugaciji od svih novijih...
  4. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Jeste,taj naziv koriste ovi sa Sjevera da ih...

    Jeste,taj naziv koriste ovi sa Sjevera da ih ponize,meni je najinteresantnije bilo u tom periodu 90-ih kad sam bio jedno 20ak dana u Napulju,njih ne moze razumijeti skoro pa niko ko nije iz njihove...
  5. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Kod mene sve bukvalno suprotno. Alexandria mi je...

    Kod mene sve bukvalno suprotno. Alexandria mi je prefinjen i dobro smuckan parfem koji traje fenomenalno. Terroni je klasicni divljak. U ranom drydownu je predivan(za takvu nuklearnu bombu od parfema...
  6. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Alexandria II je baš jak parfem u pm. Mislim da...

    Alexandria II je baš jak parfem u pm. Mislim da bi mi bočica trajala 5 godina. Da je dobar parfem, o itekako jeste ali brate da čekam dva dana da izlapi sa mene i nakon tuširanja, to mi fakat smeta i...
  7. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Alexandria II izuzetno prijatan i skup miris,...

    Alexandria II izuzetno prijatan i skup miris, traje, u stvari ne traje, nego i dosadii. Gao ne znam od cega ga prave, ali ga zaista prave kako treba, razbija intezivniji od Alexandrie, mozda cak i...
  8. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Ja kod Milosa, Alexandria II... imao je III ali...

    Ja kod Milosa, Alexandria II... imao je III ali nije bila otvorena i kaze da su je malo zasladili.

    Ta Alexandria II, kako je to jako ljudi moji... Bas mocan! Nije za nekog ko ne voli teskase.
    ...
  9. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Bolje online, da se ne naleti na neku neodlucnu,...

    Bolje online, da se ne naleti na neku neodlucnu, pa da joj moras pomagati oko nota, niche-a i slicno...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200614/f13df7bd08823c9e09a293f320ac0488.jpg
  10. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Ja volim i koristim The One EDT (na nižim...

    Ja volim i koristim The One EDT (na nižim temperaturama naravno), stvarno ima problem s performansama, ali ljudi, nije šuplja priča, parfem je napravljen za 1 na 1 s djevojkom i to je to.. ni za šta...
  11. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Uh ja sam koristio prije zeleni dove dezedorans i...

    Uh ja sam koristio prije zeleni dove dezedorans i onda je pocela koza da mi reaguje na njega i sad koristim tesori d'oriente hammam, argan i cvijet od pomorandze. Totalno zenski miris ali mi prija i...
  12. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Milos cesto i sam ne moze da nabavi neke parfeme...

    Milos cesto i sam ne moze da nabavi neke parfeme po dobroj cijeni i to fino i kaze, pa ako neko hoce, hoce. Neke mi je dao za smijesne pare. Ni u bg takvih cijena nema :) Brendovi kao chanel, kilian,...
  13. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Odje se prica o Hacivatu kao o nekoj jeftinoj...

    Odje se prica o Hacivatu kao o nekoj jeftinoj kopiji. I kao da ga svako drugi ima.
    A ne kao da je parfem koji trenutno mozete da uzmete jedino kod Milosa i to po cijeni 100ml - 360€.
    Ali dobro. Ja...
  14. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Meni se coromandel cini jako kvalitetnim i sto se...

    Meni se coromandel cini jako kvalitetnim i sto se tice nota i sto se tice performansi tako da cak i da mi se ne svidja koliko mi se svidja za njega ne bih rekao da je precijenjen.

    Posle 5 sati...
  15. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Stigli amouage myths man i cartier pasha edp. ...

    Stigli amouage myths man i cartier pasha edp.
    Myths je nenormalan parfem. Koza na koju je prosut zar pa ima i ugljenisanih djelova i dima i dalje. Probija kroz to miris nekog cvijeta koji mu malo...
  16. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Probah Dior Homme 2020 i Zadig & Voltaire For Him...

    Probah Dior Homme 2020 i Zadig & Voltaire For Him This Is Love. A sto da vam kazem... Zaista sam zelio da mi se svidi ovaj novi Dior, ne zeleci da vjerujem u hejt koji je trenutno oko njega. Nedje...
  17. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Nekome je jako drago da dobije komplimente,...

    Nekome je jako drago da dobije komplimente, pogotovo od suprotnog pola, lijep miris, bas prirodan, ovo ono . . . inace bas prirodan se vecinom odnosi na zescu sintetiku :D jedne prilike sam slucajno...
  18. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Sto su ti vremenski uslovi i godisnja doba......

    Sto su ti vremenski uslovi i godisnja doba... Mene je drugar castio u sred zime Marokanca jer nije mogao da ga nosi, nije mu se svidio nikako..

    Prije par dana se vidjeli, ovo upeklo... pita me sto...
  19. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Volim smole, balzame, dimaste note, tamjan. U...

    Volim smole, balzame, dimaste note, tamjan. U zadnje vrijeme sam skapirao skroz vetiver i kozu, od kojih sam bjezao. Jedan smolast, dimast miris mi je u zadnje vrijeme prirastao srcu, Azzaro Visit....
  20. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    A danas sam na sjeveru CG .. temperatura je oko...

    A danas sam na sjeveru CG .. temperatura je oko 14 .. Ombre raznosi... jos sam u nekoj koznoj jakni... odradio je strasno stvar


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Aaaauuuuh sto je Gucci napravio, ono se nosi...

    Aaaauuuuh sto je Gucci napravio, ono se nosi iskljucivo sa oruzanim listom, sa onim ne moze da rukuje ko nije sluzio armiju ! Ono kad je upalo u parfimeriju i Kouros je pobjegao :D
  22. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Ono sto oni iskusniji sa basenotes DIY podforuma...

    Ono sto oni iskusniji sa basenotes DIY podforuma kazu je da vecina stvari koju sadrze dizajnerski parfemu zapravo jesu captive - sintetika koja nije dostupna amterskim i niche parfemima, ali koja...
  23. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Jesam, ako mene pitas Mitro, a Direktore, on ti...

    Jesam, ako mene pitas Mitro, a Direktore, on ti je u grupu prljavi perveznjaci :D
  24. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Ja se s ovim nikako ne slazem. Ultimativni cilj...

    Ja se s ovim nikako ne slazem. Ultimativni cilj je sto duze trajanje i projekcija. Kod beast mode parfema se zna dje se nose, kako se apliciraju ako zelis da ih umiris. Pomenu neko gore da na...
  25. Replies
    10,079
    Views
    1,086,794

    Ovo je sushtina,mnogi novokomponovani bi danas...

    Ovo je sushtina,mnogi novokomponovani bi danas sve...ali onaj seljakluk ne izlazi iz njih uprkos svim mogucim parama...
    P.S.Da mi se ne uvrijede ljudi sa sela,seljaci,zna se na shta se odnosi ovo...
Results 1 to 25 of 37
Page 1 of 2 1 2