Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    608
    Views
    67,549

    Tako je! Klasična prevara a lajkovi su samo maska...

    Tako je! Klasična prevara a lajkovi su samo maska za neupućene i naivne. Isto tako, i iluzionista slično odradi trik, usmjeri vam pogled u jednu stranu jer zna da
    perifernim vidom necete vidjeti...
  2. Replies
    608
    Views
    67,549

    Najgora moguća stvar je odsustvo elementarne...

    Najgora moguća stvar je odsustvo elementarne digitalne pismenosti... inače, ovo se ne bi dešavalo. Ne čudi što se oslanjaju na nešto nadnaravno, umjesto na razum, znanje. Očekujem ekspanziju nove...
  3. Replies
    608
    Views
    67,549

    Kriptovalute tek treba da budu regulisane, a ono...

    Kriptovalute tek treba da budu regulisane, a ono što je još gore je činjenica da naš zakon ne poznaje piramidalne prevare. U svakoj uređenoj državi piramidalna prevara je krivično djelo. Zaboraviše...
  4. Replies
    16,099
    Views
    1,671,236

    Na to sam i mislio. Razumije se, i ja bih volio...

    Na to sam i mislio. Razumije se, i ja bih volio da je svijest na mnogo većem nivou, da budemo sposobni viđeti čovjeka, a ogromna većina ga ne vidi jer ga posmatra na način da samo uočava ili dodaje...
  5. Replies
    16,099
    Views
    1,671,236

    Crnogorci i brane vrijednosti, a crnogorske...

    Crnogorci i brane vrijednosti, a crnogorske svetinje, s druge strane, su same po sebi vrijednost, to je naša kulturna baština, nije dosao Marko iz Surdulice da ih gradi. Nama ne treba država da bi u...
  6. Replies
    16,099
    Views
    1,671,236

    Crnogorci ne moraju da nestanu, niti da ponovo...

    Crnogorci ne moraju da nestanu, niti da ponovo nastanu - mi postojimo, vjekovima se uspjesno odupiremo hegemonima, okupatorima, fašistima... Mi smo iznad Crkve, iznad imaginarnog, ne zavisimo od...
Results 1 to 6 of 11