Search:

Page 1 of 5 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    211
    Views
    13,509

    Nema, tri puta u dva El Clasica Barca uspijeva da...

    Nema, tri puta u dva El Clasica Barca uspijeva da povede i oba El Clasica uspijeva da izgubi. I bolji ne mogu sa mađijom Madrida, a ne Barca koja je na kraju ipak ispala nedorasla. Žao mi je onog...
  2. Replies
    478
    Views
    23,413

    Prvo, drago mi je zbog Koundea kojeg su već...

    Prvo, drago mi je zbog Koundea kojeg su već krenuli da kunu i prodaju, potpuno je ugasio Mbappea (uz pomoć Arauja i sredine, da se ne zaboravi) što je podvig samo takav.

    Drugo, Raphinha je doktor...
  3. Replies
    211
    Views
    13,509

    Na kraju penali, nije baš bilo neočekivano iako...

    Na kraju penali, nije baš bilo neočekivano iako mislim da je Bilbao morao da uradi sve da do njih ne dođe. Zaslužena pobjeda kad se sve uzme u obzir, Mallorca se potpuno povukla neđe od druge...
  4. Replies
    211
    Views
    13,509

    Podsjetnik za vas ostalih troje koji gledate...

    Podsjetnik za vas ostalih troje koji gledate Špance da je večeras u 22:00 finale Copa del Rey, vjerovatno ste već viđeli u kvotama/livescore app-ovima da nema regularnog kola lige ovog vikenda.
    ...
  5. Replies
    1,355
    Views
    57,384

    Do ovog momenta sa Flynnom, Burton je vjerovatno...

    Do ovog momenta sa Flynnom, Burton je vjerovatno "najgori" igrač koji je dao 50 ili bar sa najmanje poznatom karijerom. Ja za lika nisam znao do prije desetak godina kad sam radio neki Sporcle kviz,...
  6. Replies
    453
    Views
    30,231

    Poll: Tako je od kad je vijeka i fudbala - kvalitetni i...

    Tako je od kad je vijeka i fudbala - kvalitetni i organizovani timovi ili ne kiksaju ili svode greške na minimum, i onda dobijemo vrlo kompetentan i kvalitetan smarando od Cityja i Arsenala za...
  7. Replies
    478
    Views
    23,413

    Da je prošla sezona, kad je odbrana bila...

    Da je prošla sezona, kad je odbrana bila organizovanija, svi u boljoj formi i ter Stegen bio nepobjediv možda bi se i moglo - to je taman bila igra skrojena za nokaut utakmice. Ove sezone, bez...
  8. Replies
    478
    Views
    23,413

    Alexis vječni neigrač i Klaassen raga, e pa...

    Alexis vječni neigrač i Klaassen raga, e pa iznervirah se iz čistog principa.
  9. Replies
    478
    Views
    23,413

    Cubarsi Osimhena, Kounde Kvaradonu i relativno su...

    Cubarsi Osimhena, Kounde Kvaradonu i relativno su ih primirili, ali bilo je šansi itekako za Napoli. Ko bi rekao da će Sergi Roberto smiriti sredinu, a Romeu se opet potrudio da par puta proda loptu...
  10. Replies
    3,981
    Views
    705,736

    Igrao sam, po ko zna koji put, Dishonored 1 i...

    Igrao sam, po ko zna koji put, Dishonored 1 i pripadajuće Daudove DLC-eve (The Knife of Dunwall & Brigmore Witches), i onda produžio na Dishonored 2. Moram sad sve kompletirati i odigrati i Death of...
  11. Replies
    478
    Views
    23,413

    Najlakše je po Xaviju polivati, a u suštini je...

    Najlakše je po Xaviju polivati, a u suštini je Inigo poklonio duel i gol Osimhenu i to je bilo to - Napoli ništa drugo nije stvorio. Jedino što je bilo žalosno gledati u drugom poluvremenu kako Barca...
  12. Replies
    71
    Views
    6,501

    Vjerovatno je najbolje da kupiš novu karticu jer...

    Vjerovatno je najbolje da kupiš novu karticu jer će ti to biti dobar test - tako ćeš znati je li stvarno do kartice koja je došla s njim (a većina ljudi se žali na to) ili je neki veći problem. Usput...
  13. Replies
    36
    Views
    6,597

    Ja sam uvijek za rizik i agresivnu igru i...

    Ja sam uvijek za rizik i agresivnu igru i godinama sam pizdio što su treneri u NFL-u toliko konzervativni i isprepadani i nikad ne koriste 4th down za produžetak drive ili jure TD umjesto što se...
  14. Replies
    36
    Views
    6,597

    Da, sa novim pravilima logičnije je da pustiš...

    Da, sa novim pravilima logičnije je da pustiš loptu i da onda znaš na čemu si nakon njihovog jednog drivea, odnosno da znaš što će ti trebati kad dobiješ loptu nazad. Sve i da popiješ TD odmah, imaš...
  15. Replies
    36
    Views
    6,597

    Produžetak i drama do kraja, a sve zbog...

    Produžetak i drama do kraja, a sve zbog blokiranog XP-a. Specijalni timovi na kraju prave razliku: TD Chiefsa nakon kiksa na vraćanju punta Ninersa, blokiran XP, puno poena iz FG-ova. Vrhunske obije...
  16. Replies
    36
    Views
    6,597

    Vrijedilo je ostati budan samo zbog ove akcije,...

    Vrijedilo je ostati budan samo zbog ove akcije, kako volim ovakve fore i jedan od bitnijih razloga i zbog kojih volim NFL.
  17. Replies
    453
    Views
    30,231

    Poll: Ponekad imam trenutke dihotomije, kao što ih je...

    Ponekad imam trenutke dihotomije, kao što ih je večeras u meni izazvao gol Brentforda, đe mi je u jednu ruku fenomenalno kako fudbal i gol mogu genijalno da izgledaju u svojoj jednostavnosti, a u...
  18. Replies
    71
    Views
    6,501

    Kupih i ja ovu spravicu, čisto da je imam u džep...

    Kupih i ja ovu spravicu, čisto da je imam u džep kad idem neđe ili dok čekam redove po prodavnicama. Mada ja ROMove i Emulatore redovno prebačam po svim računarima koje imam i igram povremeno, lijepo...
  19. Replies
    1,355
    Views
    57,384

    Kad je Golden State uzeo titulu pretprošle...

    Kad je Golden State uzeo titulu pretprošle sezone, napisah da mi je uglavnom najviše drago baš zbog njega jer je bio čovjek koji je zaslužio svaki svoj uspjeh - prije svega svojim ponašanjem i dok je...
  20. Thread: Serije

    by To Madeira
    Replies
    20,296
    Views
    2,929,131

    Sticky: Legenda. Pembleton je bio ubjedljivo najbolji lik...

    Legenda. Pembleton je bio ubjedljivo najbolji lik ponajbolje klasične policijske serije koja se vrćela na našim televizijama (The Wire, od istog autora, je ipak zbog raznih faktora jači štih, ali...
  21. Replies
    453
    Views
    30,231

    Poll: Pff, što uradi Garnacho, Puskas nominacija ide...

    Pff, što uradi Garnacho, Puskas nominacija ide momentalno.

    Tottenham igra odlično i vrlo su zabavni za gledanje, a to je sve što ja očekujem od popodneva vikendom ispred TV-a. Žao mi je što su...
  22. Replies
    453
    Views
    30,231

    Poll: Izvanredan meč Tottenham - Villa, više se desilo...

    Izvanredan meč Tottenham - Villa, više se desilo u 25 minuta ovđe nego u cijeloj sezoni pojedinih timova.
  23. Replies
    23,321
    Views
    2,053,837

    Finale Copa Libertadores je sjutra i igra se u...

    Finale Copa Libertadores je sjutra i igra se u 21h po našem, pa bi valjalo ispratiti i to iz raznoraznih razloga.

    Boca još jednom juriša na sedmu titulu (da izjednače rekord, izgubili su par...
  24. Replies
    211
    Views
    13,509

    Ako misliš na gol o kojem pričamo...

    Ako misliš na gol o kojem pričamo https://streamin.me/v/a888f35f
    Mučenik je kasnije povrijedio koljeno i nije izgledalo dobro, užasan dan.

    A ako si mislio na utakmicu, mislim da nije po...
  25. Replies
    211
    Views
    13,509

    Može biti, ali ne mora da znači - protiv Betisa...

    Može biti, ali ne mora da znači - protiv Betisa je redovno goleada jer oni (kao i Villarreal prije neko kolo) ne igraju bunkerčine kao ostatak lige, otuda i ovakav rezultat. Da budemo do kraja fer,...
Results 1 to 25 of 111
Page 1 of 5 1 2 3 4