Search:
Search took 1.00 seconds.
-
Robin Šulc otvori na trg sa ovom stvari, ooodlična
https://youtu.be/E0dz3Av8p5s?si=RA3qVJQDl5kS1xwg
Sent from my 17PM using Tapatalk
-
Evo na RTCG zadnje neko istrazivanje ... lakse je izlijeciti narkomana nego zavisnika od video igrica...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
-
Moram da pohvalim Stivi-ja jer mi je donio antenu do kuće i sa svim djelovima i da je to uradio najljudskije što je mogao. Veliki pozdrav i svaka čast.
-
https://www.facebook.com/share/r/1ARb7iFZttLoFn3k/?mibextid=5F9MXn
Ovako vlasnici Audija…
-
Bjutiful.
https://i.postimg.cc/XNssY6xC/Screenshot-20240204-153119-Chrome.jpg
-
Top brate. Tako se to radi.
-
Sve 5 frend….
meni su OE 17ke semperit m+s ,za ljeta imam drugi set samo IS20 izbačene do rubova ;)
-
Eto zimskog seta, ipak crno [emoji16]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20240111/244b8b009afc6966c36ef0a0d6bbc973.jpg
Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
-
Moram da se pofalim, rendzers dodje knap [emoji16][emoji16][emoji16]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20231021/2a3e37cee8de95e4c97f851727a7af63.jpg
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
-
Ovo ne daju da se čuje. Smradovi.
https://twitter.com/BasketNews_com/status/1671948750409936896?s=19
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
-
https://pbs.twimg.com/media/FzQL6zhWIA0V9RB?format=jpg&name=900x900
-
Ima li ko snimak iz arene sa dodijele pehara, posto na tv u Srbiji ovo ne smije da se emituje
Iskljucivo je moja odluka da se vratim u Partizan "Zoc"
-
Eeee, kad se sjetim, prije 15, 20 godina, Counter Strike 1.6.
Klanovi, turniri... sve prođe. Ostara se.
-
Jedan TV nostalgija
https://i.ibb.co/GH23Gcw/IMG-20230520-083407.jpg
-
bem ti gaj ricija!
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230515/271f1d7136269b9b217d24a5c1e42845.jpg
Raznijese me Ahmed i Dzon!
-
Pratim Escape from Tarkov evo zadnjih 5-6 god i nikako prilike nisam imao da zaigram, te ovo te ono i juce ujutru mi stize mail da je na popust reko to je to uzimam ga pa neka ide zivot.
E ako...
-
Odgledah jedan pornić strašan.
-
Dobi Balkani, Partizan i cigani.
-
Zanimljivo...
Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
-
Koji cpu, MB, napajanje, verzija grafike i OSa i drajver od grafike?
Mozes npr da odradis BIOS nadogradnju za plocu a za 6600 da stavis pretposlednju verziju drajvera, jer poslednja pravi neke...
-
-
https://youtu.be/vJLUkGd-KQk
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
-
Najbolja animacija za Astrixx...
https://youtu.be/UUYk3R-5c0E
Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
-
Evo momci par miksova i od mene.. Nadam se da će vam se sviđet, pa pišite :)
P.S. U pitanju je mlada organizacija "Fešta" iz Podgorice koja pravi ove interesantne klipiće, pa zapratite ukoliko vam...
-
https://twitter.com/UAWeapons/status/1501160341778190336?t=4nybzbrS89zGMi7qqC8lzw&s=19
STRONK [emoji123]