Ideje

  1. PrijekiLijek
    PrijekiLijek
    Sibajte sa idejama,dzo ima neke sprejeve a ja cu nabavit platna..
  2. PrijekiLijek
    PrijekiLijek
    Dodajte koga mislite da treba ,imam i ja par drugara raspolozenih za ovo..
  3. Da$a
    Da$a
    ovi sto sam ih do sad zvao na fb u grupu, svi podrzavaju, ali niko da se malo aktivira. evo dodao sam cover, i jos cu da zovem ljudi, mada je slaba vajda od toga - http://www.facebook.com/spasfudbalskecg

    d
    je ste mislili da izbacate transparent? sto mislite na podvoznjak kod luk oil pumpe na stari
  4. bo8an
    bo8an
    ka shto reko, tu sam moralno i finansijski ;)
  5. etranaz
    dokle se doslo sa akcijom?oce li biti kakvog performansa?tu sam da recem dvije tri :D
  6. etranaz
    Dajte momci da se aktiviramo da nesto malo radimo,ne samo protiv duska no i sire.Evo rece sad Maddog da ce utakmica ic u snimak.A nije do utakmice,vjerovatno ce bit i neko ***** od utakmice ali do nekog pricnipa pa nismo mi koze majku mu.Igra se u petak popodne i jos ne ide direktno no u snimak.pa nismo mi u dobrotu alo pa nam daju terapiju no smo pametniji od njih.ajmo neku akciju da izrazimo nezadovoljstvo.
  7. Mad_dog_KO
    Mad_dog_KO
    Jes da nije preko svijeta, ali sve što ja mogu do dana utakmice je da pošaljem pare za to i navijam za vas iz Kotora.

    Mislim da ima upućenijih od mene kako to treba da izgleda i oće li bit iz jednog dijela, dva ili tri.
Results 1 to 7 of 7
Bookmarks