Posto nema podforum Tivat neka barem ima ova socijala :p
bas su bezobrazni ovi PG-ovci ;) toliko toga u ovo malo mjesto a da nema ni pdforum: -Porto montenegro -Aerodrm -Nova zgrada opstine -Sveti Marko -Ostrvo Cvijeca -Veliki lungo mare -Regatu -VW club -Komzulat SFRJ -i naravno najveceg moderatora Veliki pozdrav :)