Odjeci i reagovanja

  1. starwalker
    starwalker
  2. starwalker
    starwalker
    Uf, napeta bi 2x10 epka..
  3. DzekOfAllTrades
    DzekOfAllTrades
    Džoinovao sam se.

    Sad sam u nedoumici da li da sačekam 16. decembar pa da odgledam dviej epizode u cugu ili da idem kao i do sad. Hm. 1st world problem, znam.
  4. MrTwister
    MrTwister
    Bio sam zauzet nesta ovih dana pa tek sad pogledah ovu zadnju epizodu.Bilo je tacno onako kako sam ocekivao: malo sporija epizoda iako se naocigled desilo mnogo stvari(Keri zarobljena i oslobodjena i konacno se suocila sa Nazirom ,Saul potvrdio za Quinna da je blackops,Galvez se vratio(mole-alert),Nazir i Brodi ubise VP i ona odvratna Dana prekide sa onim kukavcem Finom).Sto se tice nastavka serije, ocekujem da Keri precuti kad cuje za podpredsjednika da je dobio infarkt kako bi zastitila Brodija.

    Ja sam jos u prvoj sezoni mislio da je Galvez krtica al evo sad mi nekako djeluje sve vise i vise uvjerljivije.Kako on dodje kidnapovase Keri a niko ne vidje iako su skoro svi Nazirovi ljudi uhapseni i iz promo od naredne epizode se vidi da je vjerovatno i pomogao da Naziru da pobjegne.Kako tip salje poruke dok Saul i ostali razradjuje plan je samo slag na torti.
  5. MrTwister
    MrTwister
    Jos jedna dobra epizoda,scena izmedju Brodija i zene njegove u kolima - savrsenstvo, ne bih jos da spoilujem dok svi ne pogledaju :D
Results 1 to 5 of 5
Bookmarks