tema dana , oralni sex al samo ljepsoj polovini

Page 1 of 3 123 LastLast
  1. sparco
    sparco
    kako ga radite i koliko, i dal ste svjesni cinjenice kolko morate znoja pustiti za dobar posao ?
  2. sparco
    sparco
    pocne li ognjena prva da pise, udari sve vas po obrazu pa kako god, lijenstine jedne, ukljucite se malo
  3. Ognjena
    Ognjena
    Dobar dan, dragi citaoci.
    Imam jedno zapazanje da podijelim sa vama.
    Svi moji muzjaci koji su se mogli pohvaliti prilicnom velicinom njihovog polnog Uda (zasluzuje veliko slovo nije greska :p ) nijesu bili bas vicni davanju oralnog. Valjda jer im nije bas toliko potreban za zadovoljit curu pored njihovog Gospodina. Al zato ovi, koji se nijesu mogli pohvaliti velicinom Uda, mi nijesu ostali duzni ovoga :D

    Sparco upropastih ti temu, sad nece nijedan htjet da pise da lize i da lize vrhunski :D
  4. sparco
    sparco
    aaaaaaaaahahahahahhahhaahahahaha al ima istine u tome ;) taj fenomen ja stalno slusam od drugih , a meni svejedno ja ni jedno ni drugo ne radim da valja, mene druge neke stvari ispunjavaju
  5. Ognjena
    Ognjena
    Uh, nesto ti ne vjerujem bas da ne umijes lizat :P
    Vidim sto jedes, sve neke socne stvarcice ;)
  6. sparco
    sparco
    nema to veze sa vezom, lako je natruljati u usta sve i zvakati, al jurit onog malog gada jeizkom i razvlacit se sa usminama , neje moja specijalnost
  7. Ognjena
    Ognjena
    Oces da reces da ti je ud Ud, je li :P
    Ajmo forumashice stanite iza ovog covjeka, stanite iza njega :D mada, mozda bi i neki forumas mogao prozborit :P :DDD

    I sto velite forumashi, tesko vam je lizat je li, e jada toga crnoga :P A volite kad vam se sagnemo, to moze, a? :P
  8. sparco
    sparco
    hm vrati se malo iznad pa procitaj da sam rekao da nisam u oba dobar , a ud je mikro ud ;) s obzirom na koriscenje steroida, nema srece od toga vise ;) s toga ni kad se sagnete nema vajde tesko meneeee, al zato dok je konopaca, koza, biceva, gumenih rukavica i maski , eh tu vec mozemo da se nadjemo
  9. mc_esseny
    mc_esseny
    Ja bas volim malog gada da jurim , bez toga ka` da nijesam ima sex :D
  10. sparco
    sparco
    e cujes ovoga papucara, krivit vrat jadit se pogadjat, i cuda neka, neka hvala ;)
Results 1 to 10 of 28
Page 1 of 3 123 LastLast
Bookmarks