Conversation Between aerox333 and backerman

1 Visitor Messages

  1. Imam grafiku Saphir Nitro+ rx580 4gb polovnu, nvidia 1050 novu u garanciji kupljena juce u konfiguraciji i izvadjena, a imam i ram. Ako te zanima kompenzacija za nesto od ovoga mozda se dogovorimo.
    Mozemo komunikaciju preko vibera 069329159
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1