Conversation Between misko23 and mijicana

1 Visitor Messages

  1. Cao videh na jednom postu da si upisao UDG zanimalo me je kakvi su ti utisci..i ne planiram da ga upesm jer imam para (nemam) nego imam lucu b a samim tim upadam na budzet pa cu morati bas da ucim da bi zavrsila sto i nije problem...samo me je zanimala diploma sa UDG da li je stvarno toliko beskorisna i ne vredi kasnije za posao?
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1