Conversation Between moon safari and Interpol

13 Visitor Messages

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. nadjoh ga na jednom private torrent trackeru za kojeg nemam pozivnice. avaj. strpi se dan-dva, sigurno ce procuriti naokolo.
  2. Dje da nadjem vizuelni dio ovog audiovizuelnog dozivljaja koji pominjes sa toliko njeznosti?
  3. Animal Collective je sve osim MUZIKE. Odslusao sam "dzem od jagoda", i ono mi vise lici na ideje za pjesme negoli pjesme... Aj da vidim i ovog grizlija
  4. nije to bas album za ovlas slusanje, nego mu posveti par dana i 10-ak slusanja. pjesme 2-5 i 9-12 unistavaju.
  5. Poslusah ovog deerhuntera, onako ovlash, ali mi se cini da nije bas my cup of tea. Cheknucu i ovo za omladinu...
  6. a bogme tesko to danas uspjeva, ne rastu na grani, nazalost. si slus'o deerhunter - cryptograms? bolje od toga tesko da ces naci. mnoga djeca se pale na grizzly bear i animal collective, meni to nije bas toliko dobro kol'ko se prica.
  7. Ja sam imao nesto malo "zvucnije" na umu... Da nema neki novi genijalni post-alt-indie rock band za koji nisam cuo? :)
  8. if i know, may the sorrow know me... slusaj marissu nadler i neko case (people gotta lot of nerve je gigahit). da su muskarci, rekao bih da opste s kevom, ovako samo rasturaju. ne muda, ali rasturaju.
  9. Kolega, predlozi nesto za slusanje, ne znam sto cu od sebe :)
  10. Nisam slusao ove River... Da li je vredno?
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 13
Page 1 of 2 12 LastLast