Conversation Between Ulix and aquaria27

20 Visitor Messages

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. Nedjelja + plus neradni ponedeljak za privilegovane, Akvarijica wins hue hue <3

  2. Think globally, act locally.
    Sjajan dan ova neđelja a? Ima i posao nekih prednosti hue hue hue.

  3. A sto me spustas na ovaj lokalni nivo? :(
    Umjesto sad kad imam kontakte sa svijetom da me savjetujes da navatam nekog markantnog Engleza/Amera/Italijana da mu radjam djecu i zivim lagodnim zivotom, ti mi tu trazis nekog svercera cigara i dzinsa iz Buljarica
    Probudila se nedje posle 02h, idem na posa u 6, a doma cu doc oko 16h... RIP Akvarijice, bila si dobar co'ek i nista manje prijatelj

  4. A da čoče našli bi ti pristojnog momka iz fine kuće. Možda ne bi stigli za taj jedan dan, ali bi makar pretražili to što ima po plažama i kafanama.
    A i da se malo makneš iz tog korumpiranog okruženja hue hue hue.

  5. A moram ovo ozbiljno shvatit, ne smijem tati obraz kidat'. Pomucio se co'ek da me ugura ovamo kao "nagradu" sto sam omunjila tu srednju i upisala fakultet :plaky:
    Citirala bih Seku A. rijecima "dodji i uzmi me" no ne bih imala obraza posle u oci da te pogledam





    Ps. rezervisi mi smjestaj dolje, necu ja na jedan dan dolazit :D
  6. Wakey wakey, hands off snakie :D
    Rise and shine pretty one. Ajmoo kafa. Doći će i Mile sa kombajnom za tebe ako treba, samo reci.
    Kako si se ufurala u taj radnički fazon. :/
  7. A koje sreco, jedino bagerom sa sve krevetom da me pokupis, inace ga sunca sjutra necu gledat prije 14h :D

  8. Znaš šta je novo? "Sjutra" je danas, ta-da!
    Life is better where it's wetter. Čekam te !
  9. E'o sjutra, al' prvo treba prezivjet danas...
    Sto docekah, majko sveta... Da ukucani spavaju dok ja ovamo vucem konce i igram ulogu poslovne zene.
    Ide ovo jutros :)


  10. Kad je neki slobodan dan da te ukradem tati, imamo i more, i egzotike, i momčića.
    P.S.
    Poruku najbolje pročitati ujutru pred polazak na posao. :))

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 20
Page 1 of 2 12 LastLast