Conversation Between zvoncica and MaJLeNa

14 Visitor Messages

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. Naglasak na rijec OPET..... flufaj ti mifu pfestani da skacef vec jednom, kako miflif da te capim kad ne stojis mifno :mrgreen:
  2. ne znam oli mi vjerovat da samo pijem uz ribu, i to samo vino...nije bitno koja mu je farba, mere bit i crno i bijelo i domaco i stransko, ali komentar djece je bio "ova majka je opet pjana"!!!...vjerujes li mi?? hahahhahahahah, kami im u dom s majkom :mrgreen:CMOK, CMOK, CMOK
  3. Hahahahahah znaci ...ti nisi normalna uopste ...pjana na rucak pjana posle rucka pjana pred djecom pjana na glasanje....Pa dokle vise tako :) lolem ja tebe :)
  4. aaaaaajm kako sam se napila vina, bruka crna...spavala sam 3 sata od 2 case vina (one vece case)...glava mi je ka bronzin :):)
  5. Hahahahahaa boze prsla kakva si jes i cula...Sto ja uopste pricam sa tobom ....mislim stvarno brancin ko to danas jos jede ao........ Ako ti dodjem tamo :mad mad:
  6. Ja sam jela ribe, pa sam popila 2 case bijeloga vina, idjase mi lijepo uz brancin, a sad ja ne mogu mac sa ovoga trosijeda, sve mi se vrti...nemoj nikad da jedes ribu, cudno se o$eca cojek posle nje :mrgreen:
  7. Hahahahaha e pa strasno....bezobraznice jedna bezobrazna, Nije mi posla voda na usta... Nabucala sam se sad paste pa sam namirena hahahaha.
  8. e onda cu ti danas ponudit keks tortu...cojku mi je rodjendan, pa sam napravila tortu koju ja volim...ide li ti voda na usta??? ahhahahaahahaahahaaha (pi kako sam bezobrazna:()
  9. meni podje na usta voda vazda, bilo koji recept da procitam...a vazda ih citam dok sam na poslu ...pa me jad nadje ogladnim odmah i idem i kupujem nekakve senGliche i trte vrte hranu ...Mislim stvarno...imas li dushe zeno :madmad: :p
  10. hahahahahah, ne znam bi li ti bilo pametno da ih probas, "ubijaju" koliko su dobri! :) :mrgreen:
    Koji ti se konkretno svidja, pa da kuvamo, da 'be oca!:)
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 14
Page 1 of 2 12 LastLast