Conversation Between Jal Cargo and KRKNA

49 Visitor Messages

Page 1 of 5 12345 LastLast
  1. Ne znam ko si, ali naci cu te i ozenicu te. Prethodno moram da odsluzim vojsku.

    Sad cu morati da Vam se izvinim, mlada damo bujnog poprsja, sleduje mi duza pauza forumskih aktivnosti. Provescu kvalitetne dvije godine izmedju cetiri zida, jer sam na nedozvoljen nacin upotrijebio vatreno oruzje (pogodio sam coeka u dijetalni jogurt).

    Pozdrav i cekaj me, Penelopa.

    "Ja ubio sam coveka zbog tebe nanananan na nan nanan naan" Volt Vitmen
  2. Đe si ti do sad, oprosti..Vidiš li koliko je sati?
  3. Pomirisat? Zasto ne. "Tvoje su suze boje plavog kofera, utorkom." Martin Borman
  4. oli mi pomirisat kosu, kad smo već kod toga...
  5. Izvini, nijesam cuo telefon. Spusti mi te ruke, alo.
  6. Dobar dan!
  7. Cmok, Milonja, pa svrati da posetkujemo!
  8. Treba nam pauza. Neka Ima velike sirotinje među našom decom, kojoj, sem para, roditelji ništa nisu mogli dati! ostane s tobom, a ja idem u roditeljski stan. Dogovoricemo se oko vikenda. Laku noc, Snjeska.
  9. ja sam se tek sad totalno pogubila...
  10. Mozda, ipak, Ima velike sirotinje među našom decom, kojoj, sem para, roditelji ništa nisu mogli dati!?

    Npr.

    Ne, Ima velike sirotinje među našom decom, kojoj, sem para, roditelji ništa nisu mogli dati!, ne mozes da dobijes tu Barbiku.

    Ima velike sirotinje među našom decom, kojoj, sem para, roditelji ništa nisu mogli dati!, jesi li oprala zubice?

    Ima velike sirotinje među našom decom, kojoj, sem para, roditelji ništa nisu mogli dati!, sta se kaze kad ti neko nazove "Dobar dan"?
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 49
Page 1 of 5 12345 LastLast