Conversation Between Sandor Kolar and zvoncica

5 Visitor Messages

  1. ne znam momka, ako aludiraš na to...nijesam pristrasna više nego bih bila da bilo kome uputiš onako ružne riječi zato što ti se ne dopada kako pjeva, izgleda i ponaša se na sceni...naravno da sam i ja živo biće koje ima animozitete prema nekim pojavama, ali mislim da nije lijepo povoditi se za tim niskim strastima samo zarad toga što nam se izgled nečiji ne dopada, jer iza tog nama odvratnog izgleda može biti jako dobro biće...to je suština:)
  2. A ne mogu da se ne odam utisku da si malo pristrasna prema doticnom...Nervira me kolicina izvjestacenosti kod njega. Nije to povremena foliraza nego je co'ek sav sazdan od toga...
    U zdravlje.
  3. ne slažem se sa tobom ali nijesam ti zato dala negativnu, jer imaš pravo na svojemišljenje dopadalo se meni ili ne,nego jer zbilja mislim da je ružno onako govoriti o momku kojeg ne poznaješ...mogao si recimo da napišeš upravo ovo što si meni napisao u pm i mogu da razumijem da takav utisak ostavlja na tebe i da zbog toga i da je najbolji pjevač na svijetu ti ne bi mogao da uživaš u njegovom glasu, ali ono je zbilja preoštro:)
  4. Zato sto ostavlja odvratan utisak , vjeruj mi, ne samo na mene, nego na 90% ljudi , koji su imali prilike da ga gledaju na TV-u makar jedan minut. Ocima se co'ek ne moze gledat.
  5. zato što znam na drugim temama kad god nešto napišem kako reaguje, a tek njemu kad odgovorim obično sam sluga dps-a i zato što je ružno miješati se kad nijesi prozvan niti pozvan...sreća te su me učili "ko tebe kamenom, ti njega lebom"...
Showing Visitor Messages 1 to 5 of 5