Conversation Between KRKNA and AltaMarea88

14 Visitor Messages

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. Baš tamo je i viđeh..oko 13h..
  2. heheheh ma ne zamjeram, jes' luda :D...Pripitomljavam se i ja, pa sebe iznenadim kad ga pustim, nije loš..ali mi treba još malo dok se naviknem :D...što ima kod tebe?
  3. Pa valjda je to poenta sa ljudima koji 'strce', ne svidjaju se sirokim narodnim masama :) Necu da te forsiram, al Massimo je dusa od pjevaca :D E pa , dokle sam stigla, nudim njegove pjesme kao da prodajem kilo ribe . Dobro, necu vise :)
  4. isti slučaj za Massima, vrlo antipatičan, al od skoro, nije vala da sam fan, al ga podnosim..malo više nego što treba :D...A Josipu volim...volim ljude koji nijesu stereotipni...koji štrče :)..kvalitetno...
  5. Hahaha. Neno ima 'pitak' glas i zato mislim da su ljudima dopadljive njegove pjesme. Massimo je meni bio izuzetno antipatican, i kao pojava, i kao pjevac, al u zadnje vrijeme sam promjenila misljenje o njemu, iz korjena. Nemam pojma ni kako mi se dopao, cuh na radiju jednu pjesmu koja mi je 'legla' i ukucah na yt-u par stihova i vidjeh da je to mrzni Massimo. Iz radoznalosti sam preslusala ostale njegove pjesme i ja sam postala njegov vatreni fan, koji mu je na koncertu znao apsolutno sve pjesme. Poslusaj od njega: Krug u zitu, Indija, Dodirni me slucajno, Gdje smo sad, Sretan put (cisto da udjes u materiju, ako ti se svidi :D). E Josipu Lisac ne mogu jos da 'svarim', ocigledno treba jos da sazrim kako bih ukapirala njenu muziku :).
  6. hehehe neka tako i ostane :D..probrani...Inače sam, dok sma bila mala, mislila da mi se kaseta pokvarila kad god su pjevali Massimo i Josipa Lisac :D..Naravno, i ona je Vodolija ;)...Šta da ti kažem..biti Vodolija - čast i zadovoljstvo ehhehehe...
  7. Ja sam, do skoro, Nena znala samo iz grupe 'Djavoli'. Medjutim, ljetos me jedan blizanac odveo na njegov koncert (cisto onako spontano, bez ikakvih planova :)) i tad sam shvatila da ja ustvari znam mnoge pjesme Nena Belana, samo nisam kapirala da ih pjeva on. Naucila sam i neke nove na koncertu, medju kojima su mi se posebno dopale ove tri :
    http://www.youtube.com/watch?v=yyZyR_6BZLU
    http://www.youtube.com/watch?v=g1jStRR5YQw
    http://www.youtube.com/watch?v=gKZySLi1dsA
    Inace, primjetih da i na koncertima Massima i Nena, dolaze uglavnom ljudi srednjih godina ili stariji. Ne znam zasto :)
  8. da, Vodolija..Inače, Neno Belan je moj omiljeni 'liričar', njegove pjesme su mi baš bliske..a dvije moje omiljene pjesme su upravo Vodolije napisale i otpjevale 'Pričaj mi o ljubavi' (Belan) i 'Obična ljubavna pjesma' i 'Šta si u kavu stavila' (Jurica Pađen) :)
  9. Ne mogu ti dati reputaciju. Massimo je vodolija? Wow, eto zasto sam se platonski zaljubila u njega :) Bila sam prije mjesec dana na njegovom koncertu u Sarajevu, predivan je, djeluje mi kao jako harizmaticna i specificna osoba. P.S. I nakon mjesec dana jos me drzi ljubav prema njemu :)
  10. Obožavanje je obostrano :).
    Ko može bit' imun na mlado, pametno, inteligentno i vaspitano čeljade poput tebe!
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 14
Page 1 of 2 12 LastLast