Conversation Between zvoncica and LostInHollywood

4 Visitor Messages

  1. Slazem se za Vanju, ali mislim da ona nema šanse zbog svog angazmana u razotkrivanju njihovih afera....mislim da je nijedna partija ne bi prihvatila, svima im je dusmanin :D Što se Draginje tiče, iz par navrata sam je slusala u nekim emisijama kako se borila kad je napadaju i to mi se dopalo, rječita, argumentovana, ali muž joj uzima 70 posto njene vrijednosti
  2. Smatram i ja da je pametna žena u pitanju, realno lijepo izgleda, i tačno je da bi bilo dobro da žena bude predsjednica, ili možda i bitnije - premijer. Ali iskreno, ispratio sam joj baš dosta intervjua i sukoba dok su bili predsjednički, i meni ona jednostavno ne uliva nikakvo povjerenje, ne znam zašto. Čak sam i tek kasnije čuo da je udata za Ivicu Stankovića, tako da je taj moj neki lični osjećaj od prije, mada stvarno ostavljam za mogućnost da griješim. Ja bih, iz svih pobrojanih razloga, radije vidio Vanju Ćalović na nekom visočijem mjestu (iako je Draginja zaista ljepša, kad već pominjemo izgled), jer mi se čini da u Crnoj Gori običan narod nema većeg viteza i zaštitnika od nje. Mada ona, po sopstvenoj želji koliko čujem, ostaje van tih partijskih nadgonjavanja i hvata nepočinstva raznoraznih funkcionera sa svih strana, često bolje no tužilaštvo.
  3. evo čitam...svejedno mislim bez obzira na izborni rezultat i ko god da pobijedi, Draginji bi trebalo dati neku bitnu funkciju u drzavi...od srca sam za to ona jeste pametna zena i zmaj, a i zgodna je brate i imali bismo predsjednicu (recimo) upis :D
  4. jesam zbilja evo sad cu da iscitam
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4