Conversation Between Bonja the Zmaj and zvoncica

7 Visitor Messages

  1. pa da, njegovo je pravo da nešto shvati ovako ili onako, a naše je da provjerimo prijavljene postove i da reagujemo...iskreno, više vjerujem da je tema zatvorena zbog toga što je bila sprdačina nego što se neko uvrijedio tj našao uvrijeđenim. Što je tražio to je i dobio, a politika foruma je da se ne dozvoli baš pretjerivati sa sprdačinom, tj. temu pretvoriti u za'ebanciU...vidim da ne razumiješ, ali kad se dopusti da se spamuje beskrajno, forum bi se momentalno pretvorio u mjesto đe se mladi lijepo zabavljaju a šala šalu stiže, i ne bi bilo ijedne kukale teme koja ne bi bila zatrpana spamom. Doduše, ovo nije moj posa' jer nije moj pdf, i ja bih recimo dopustila šalu na onakvoj temi i na onom pdf-u, ali naši admini ne misle tako. eto tako ti je to, no se lijepo ti i ja ispričasmo ka dvije tetke:D:D:D
  2. uvrede? pa ono je topic dje se lupaju svakojake stvari. Momak pokrenuo temu misleci da ce da se sprda s narodom sa onakvom pricom, a kad mu se to vratilo po sred face, ka' da pisa uz vjetar, onda se zalio da ga vrijedjau? Kakav forum :-)
  3. žalio se starter teme na uvrede i odnos prema njemu....to je razlog zatvaranja teme i brisanja nekih postova. A zatvorio je neko od admina i supera...Igi nije tu, a on je mod tamo, tako da ako nije on, onda je zatvorio onaj kome se Smrtko žalio.
    U svakom slučaju, svaki od nas bi je zatvorio nakon insistiranja onoga ko je postavio a koji se osjeća uvrijeđenim postovima tamo:)
  4. ajde molim te provjeri jer me zivo zanima ko i zasto. Da li je nekome bilo zao sto nema smisla za humor da se ukljuci u pricu, pa barem da se birika brisanjem. Ali bas pih :)
  5. ne znam ko je i ja sam pitala...moguće da je admin?! Nijesam gledala što je obrisano, čim primijetih da je zaključano odoh...ako pričamo o Smrtku?
    A vala mi je žao što ti stihove ne pročitah:D A mogao bi neđe i da ih objaviš hahahhahahhaha, ali prvo one koje si plavome pisao, pa onda i ove pod razno:mrgreen:
  6. koji moderator je zatvorio topic o Vatrenom krstenju i pobrisao one postove, ukljucujuci i moju pjesmu? Obraza ti, otkrij identitet te osobe
  7. niko nije provalio za "I'm sorry". Pun forum supaka, moja Zvonke
Showing Visitor Messages 1 to 7 of 7