Conversation Between MeDo_JE and Albatros

13 Visitor Messages

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. Nehuman je tip... :D
  2. Rođa na repeat cijelo jutro :D
  3. I to što kažeš, ako se čoek kvalitetno ne zavali u kakvu fotelju sve preko jedne je mnogo... :D Već imam 2-3 aplikacije skinute, vidim da neće ni muva moć da promakne, samo da neđe ne zaspem na kakav Japan ili Mexiko.. :)
  4. Baš mi se ne gledaju 2 zaredom u lokalu, posebno ako su bzv stolice. To je smrt. :D Nešto se mora dobro iskombinovati, tipa da se gleda termin u 18:00h neđe u grad, a onda imamo ja i drug prostora da se gledaju utakmice vani... Biće ovo najjače ispraćeno prvenstvo :D
  5. Jeste taj prvi termin, no valja se neđe zavalit bar 2-3 da se odgledaju... :) Tačno će se morat zaradit par stotina iljada da se uzme onaj rock ili kapljica i napravi najjače mjesto u grad... :D Na kraju ću vjerovatno kod druga doma ako nabavi projektor ili u sipaj ne pitaj...
  6. Pa nije gužva u 6, malo ko bude, jer tek tada počinju ljudi da izlaze iz kuća...a malo kome se prati na onaj mali tv utakmica. Tada je makar valjalo. Ja baš i ne znam neku dobru terasu u nk uopšte na koju može da se izbaci stomačina i podriguje od piva i masnih kokica. :D
  7. Zahvaljujem, da ti se dom napuni darova svevišnjeg carstva nebeskog!
  8. AHahahah taman fataliti... :D

    P.S. Pobrisa mi mitro post đe čestitah titulu, jer sam u istom malo napušavao navijače Rome... Ne da mi se 2 puta pisat čestitke usta vas... :D
  9. Moramo čovjeka obavijestiti, da ne propusti. :D

    Evo baš gledam video i gadim se, kad na kraju fataliti :D
  10. E prokletinjo eo se smijem po sata zbog one slike gledaju me kući ko da sam lud... :D
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 13
Page 1 of 2 12 LastLast