Conversation Between zvoncica and kEDOWN

20 Visitor Messages

Page 2 of 2 FirstFirst 12
  1. pa i ja velim, mi kad smo došli mjesta bilo nije! čeklai smo više od pola sata da se oslobodi a ja gladna a miriše hrana:D
  2. a moguce, da su kasnije otvorili, jer nemoguce je da ne rade na ono mjesto :)
    a planiram opet ovo ljeto da idem gore, pa ću opet do gore ;)
  3. ne ne nego sam rekla da si me ti zamislio, pošto sma bila ubijeđena da je prošle godine, a ti veliš da nije, onda postoji mogućnost da sam se prevarila, da je pretprošle?! U PG sam:)
  4. Bio sam prošlo ljeto, znam da je bio period od 12 juna, jer je za to vrijeme bilo utakmica svjetskog prvenstva. I bila je reklama onamo u Centar, i mi se nekako snadjemo i podjemo do gore, a gore nikoga. Na terasu su bili stolovi ali nije radio :) A ne shvatih, ti kazes da si sad gore na Zabljak jel?
  5. kako misliš nije radilo? Kad si ti bio ili nije uopšte radilo?
    Evo me sad zamisli ali ja bih se zaklela da sam prošle godine 21. avgusta bila na ručku i samo zato sam svratila....e sad se mislim jesam li prošlo ili pretprošlo ljeto svraćala, jer jedno jesam...:D
  6. S ove strane Žerar' :D
  7. hahahahaha Žera 1 hahahahaha makse oli, brzo kucala ono je bila luda noć a vi me ne sprdnju digoste:D
  8. znam od ranije, zna i on da smo ga provalili ali se ne $ekira...gane radusinović je rekao ranije da se zove...e sad više ništa ne vjerujem nikome:D
  9. nevjerovatno, evo po ure se smijem i čitam mu teme na svakoj se sitan ispriča sam sa sobom! E pa čuda od naroda:D
Showing Visitor Messages 11 to 20 of 20
Page 2 of 2 FirstFirst 12