Conversation Between montenegrina and zvoncica

10 Visitor Messages

  1. već si mi to rekla izluđeh ima već nekoliko mjeseci guta slova sa svih uređaja:D
  2. a znam ja sam ti redovna tamo :*
  3. e ni ja, no mi je to što mi je:D
  4. Haha pogledacu cim dodjem doma. tnx
  5. ovo je bio 39.dan evo ti link:D
    http://www.youtube.com/watch?v=HsHNqpr0VKo
  6. moguće da su nešto kratko to imali kao dnevni zadatak! Maja Volk je presmiješna kao kefalo sa naočarima ogromnim, a žarko je valjda veliki štrumpf:D haqhahahhahhaha Slavko je valjda Gargamel hahahahahahahhaha
  7. Da, da i ja sam snimala, pa gledala kad sam iala vremena. Ni ja nijesam gledala to sa strumpfovima, ne znam kako...To sam vidjela cini mi se sad na kraju kada su davali ono kako ih je Vb vidio u kuci.
    A kad su pokusacvali da izgovore Petruci hahaha. Evo ti da se nasmijes malo http://www.youtube.com/watch?v=d6-Tw4Icyyw hahahah
  8. i ja, doduše na Ekstra tv snimala pa gledala kad imam vremena, ali sve sam ispratil osim onih štrumpfova?! Njih se ne sjećam nešto...da li je to druga nedelja?! pošto mi se tata operisao tj bio u bolnici tada, moguće da sam preskočila jer se ama baš ničega ne sjećam kad su štrumpfovi u pitanju?!
    A blizanci kad uđu u ispovjeddaonicu su mi bili premedeni, ili kad im je zadavao one brzalice hqhahhahahahaha a žarko pojma nema kad je Ć a kad Č hahahahaah slatki su! Ma mene baš briga za dušebrižnike, sve što gledam gledam za sebe ne za njih i uživam u tome! :)
  9. Mislim da je jos kad je ovaj izgubio oko postao tako zastitnicki raspolozen ali su i meni bas bas super. Namsjesniji su kad udju skupa u ispovjedaonicu.
    A sad nas dvije, kao mnogi treba da kazemo: Ne gledamo mi to, onako smo u prolazu vidjele hahaah. Niko ne gleda a svi sve znaju.
    E pa ja sam gledala skoro svaku noc pregled dana :D
  10. ma štiti ga jer je onaj dobrica i svima oprašta iako je malo neartikulisan i glasan i prost...valjda jer je razmažen, ali su mi premedeni!:)
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 10