Conversation Between KRKNA and zvoncica

40 Visitor Messages

Page 1 of 4 1234 LastLast
  1. Čekam...I nadam se :)...
  2. biće Krle, biće...ima :*
  3. Da znam, pošto i mi kuburimo sa pe$ednikom, upravnikom, čistoćom više ne, ali bi valjalo udarit generalku. Samo da vidimo ko će nas da riba...
  4. o Art Gloriji sam na forumu čula dosta negativnih komntara pa smo ih odmah preškrabali, nego sa ovom Akvilom kako li se zove.....oni su bili povoljni i slatkorječivi pa smo u dogovoru sa njima odlučili da nam oni kao probno operu jedan ulaz....ali to nije bilo dobro nimalo čak nijesu ni jednu mašinu oristili kko su rekli u startu ali ne mogu da griješim dušu, sami su se povukli bez ikakvih problema kad su vidjeli da su ulazi prosto prevellk zalogaj za njihovu opremu i ljudstvo.....vjerujem da bas nemaju opremu kakvu su rekli da imaju i te žene koje su čistile su to radile prilično traljavo..to prvo generalno čšćenje je bilo katastrofa, ni jedan gelender, prozor, vrata, staklo, pošto nam je mermerno stepenište oni su očistili samo gazni dio, onaj dio stepenica takli nijesu a to je crno bilo.....eto tako:)
  5. a ne brini imamo malo rispekta prema "autoritetima" ;) ka bubice smo mirni:D
  6. ljub ljub....
  7. a mene sestro moja ufatilo samo da jedem tijesta i čips i mljeveno meso tipa ćevapi, ćufte, što inače ne volim previše...znači, poludjeh....pošto sam baš malokrvna nijesam jedno vrijeme smjela da vježbam a i šetnja mi je teško padala, ali sad mi je bolje, pila sam svašta i B vitamin, zato jedem ka da mi je smrtna ura, pa sve to i PMS pride ne pitaj koliko sam jela poslednjih deset dana...pa onda dva dana gledam da se malo primirim, pa opet dva dana jedem, pa gladujem.....zajebavam ovaj nesrećni metabolizam....evo danas sam opet počela malo da dijetišem:D
  8. Pušti me, ne diraj me, evo 20 dana sam se bačila na salate, meso voće i povrće.
    Ne pada mi teško nimalo, do kad viđeću...
    Šetam standardno, nikad nijesam ni prestajala...
    I već u PMS-u mi se pojavile bubuljice ka' da mi je 13...
    Ždrokam vode i zalivam wc šolju, s oproštenjem ka' Đeki banderu
  9. žnam ja:D haahhaha kaka si s kilažom? Da nijesi i ti prešla na hrono ishranu i ako jesi fali se na PM? Ja vrnula 5 i POLUDJEH ali bucam muški, malo vrćem koliko ijem :D
  10. E, ne žnam...
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 40
Page 1 of 4 1234 LastLast