Conversation Between zvoncica and aquaria27

5 Visitor Messages

  1. Mene je majka prvi put vodila kod Senada bas prije par godina dok su imali ordinaciju kod autobuske, dolje u onaj "podrum" :)
    Kod njih me je i prosao onaj strah od zubara koji vecina ima, jer su maksimalno ljubazni i ono sto mi je najvaznije jeste da me nikad nije "prevario" u toku rada, tipa da kaze da nece boljet a zaboli vec me uvjek pripremi za ono sto me zaista ceka a to cijenim jako.

    I naravno, cuvena etno muzika koja ide dok se ceka u cekaonici :D
  2. njegovi pacijenti:D Inače sam i mog brata od tetke i pola porodice tamo preusmjerila a pošto je Senad bio odsutan Goran mu je popravljao zube i nije živ više htio ni kod koga osim kod Gorana! A nije prvi koji je rekao da je Goran jako dobar, mada sma ja uvijek samo kod Senada išla pa nijesam imala prilike da mi Goran radi zube ali uvijek je tu bio otkako je prešao, prvo u onu ordinaciju kod autobuske i posle u ovu novu:D
  3. naravno...senadova sam skoro pa prva pacijentkinja, još dok je u svom selu imao ordinaciju, vjerovala ili ne govorim o '95. godini i cijela moja porodica, đeca i muž su njegove mušterije, i znam naravno i Luku i Gorana i sestricu njihovu:D
  4. Hahaha! Ovo ti je razlog vise da me volis! :D Nadam se da si imala priliku i Gorana da upoznas :D
  5. što veliš to idemo kod istoga zubara?! Ne vjerujem:D
Showing Visitor Messages 1 to 5 of 5