Conversation Between zvoncica and PrijekiLijek

17 Visitor Messages

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. hahahahaahhaha oli skalat ne vidio se :D druže se užvju puptaće im internet dva tri sata....što ćeš više :D
  2. ahahahahhahahahah :D
  3. A kako se nece smorit. Zamisli umre ti pas a zivis u Plav ahhahaahahha pravio bih mu dugometrazne filmove a ne klipove.
  4. a oli mi reć je li ti se to povuklo? Ako je alergija na ta jaja ako ih niejsi jeo ovih dana onda je trebala da se povuče...a ako si nosio novu majicu, ili neku koja je dugo stojala u ormar, recimo mjesecima ili više od godinu pa si je obukao a da je prethodno ne opereš, onda mislim da ti treba dr da ti da taj puder tečni......to traje barem 2 nedjelje ako ne i duže a kad se prvi put osunčaš na more sve će ti na mjesta dje su ti bile te pufice bit fleke o sunca, ali samo dok ti se koža ne izjednači par dana :D ne šalim se života mi ka zebra ćeš bit ako ti je ova "alergija" na staru prašinčinu
  5. Probat cu ovo sto rece,ne ide mi se kod doktora :/
  6. Alergija se miče Sinopen kremom i popiješ pressing :)
  7. Ne bogomi, no onim puderom se tapka, tečnim puderom što se za ovčije boginje koristi.....zapravo tako izgleda ne mora da znači da je to baš taj...kod kožnoga dome:D
  8. nijesam imala pojma ko je, ali znam da je ono gorenje vijeka po forumu bilo ahahahahahahahhahahahhahahahahhahaha ajde nađi to jadan!
  9. hahahahah a što ja đaole ja sam samo tri,četiri posta napisala, a ovi drugi veseljaci su bombardovali:D
  10. hahahahahahhha a što ću greote kad se ne snalazim najbolej u prostoru a niejdnu ulicu ne znam ahahahhaahhahhahh
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 17
Page 1 of 2 12 LastLast