Conversation Between Čika Džo and Lucianeddu

17 Visitor Messages

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. Sezona traje 38 kola, ne deprimira mene sredina septembra nego sredina maja.

    Stvari će se iskristalisat'.
  2. Mislim da se mozete ugurat u cetvorku. Jaci ste od Sitija predvodjenog magom koji gubi s Realom od Alkorkona 4-0 :D
  3. Teško.
  4. Ajde djaole, malo optimizma. Kladio sam se da cete igrat LS dogodine
  5. dolazim nocas da vam osmatram duel...ipak je trasfer period :)
  6. Sad tek odgledah ovo, crka' mi je bio komp. Fino je ovo Hari iskulira' zamisli jednog Trapatonija u ovoj situaciji :)
  7. Ma, na momente mi je smijesno, a ponekad (kao sad) se nerviram. Jer ono sto je Conte uradio ove 2 sezone - vec je na pragu legende kluba (ne racunajuci mu igracke uspjehe) :) No, po onoj narodnoj "ko ce svijetu ugoditi".

    Jos kad vidim da bi neko prije Cuadrada ili Diamantia umjesto Vidala/Marchisia/Pogbe...svijes' mi mrkne.
  8. Nestaće to ponovo na neko dugo vrijeme kad se desi neka smjena generacija u Barseloni, do neke nove generacije za desetak godina neđe drugo. Uglavnom je savršeno razumljivo, samo što se ponekad izgubi šira perspektiva.
    Ljudi vole probleme, naročito kad ih nemaju. :)

    I to je ovo tek 2 godine zaredom, sačekaj iduću sezonu... :D
  9. Hajp oko ljepote hobitskog fudbala uzima danak i medju "italijanima". Trebace covjecanstvu izvjesno vrijeme da preboli to:)
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 17
Page 1 of 2 12 LastLast