Conversation Between Prekidi_stvarnosti and FulhamFC

3 Visitor Messages

  1. Ma nemas mi sto zafaljivat, to je sitnica. Citao sam da su te odbili za vizu, i njoj su pravili dosta problema, ali kako je dobila garancije iz skole da je platila i jos je isla u Bg, na kraju je zavrsila sve i to su joj dali na pola godine vizu, a trebalo joj samo mjesec. Sto se zastave tice, ja cu joj poslat ovu sliku i objasnit nocas, pa kad se vrati, trebalo bi 20tog septembra, javljam ti :)
  2. Hvala što si se sjetio. Neću zaboravit...

    Pošto sa sajta Fulhama može da se naruči i da stigne roba u CG ja nemam posebnih nikakvih želja. Sve što sam htio to sam i naručivao... Ali eto, ako bude mogla neka mi uzme zastavu http://shop.fulhamfc.com/instore/images/1453l-1.jpg. Košta oko 10-ak € i ja ću ih tebi dat naravno, pa ti njoj... AKo bude imala para, naravno, ako ne, nije problem stvarno. Pozdravi drugaricu i reci da joj zavidim jako. mene su prije 4-5 mjeseci odbili za vizu za UK a htio sam da idem, i sve sam bio sredio. No dobro...

    Hvala još jednom. :D
  3. Pozdrav kolega forumashu, nocas si mi pao na pamet, a evo i zasto: moja najbolja drugarica ide u London u nedjelju, i pohadjace mjesec dana shkolu jezika u Fulhamu. Pricala mi nocas kako je njen shef, kad je to cuo, trazio je da mu obavezno kupi dres Fulhama na stadionu jer je kolekcionar dresova. Sjetih se tebe, jer znam da non stop pishes o ekipi, pa ako ti je potrebno bilo sta sa stadiona, moze ti donijeti, osim ako nije nesto previse krupno zbog stvari. Mogao sam ti javiti malo ranije, nego mi nije palo na pamet dok nocas nije pomenula ovo.
Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3