Page 360 of 373 FirstFirst ... 260310350356357358359360361362363364370 ... LastLast
Results 8,976 to 9,000 of 9320

Thread: Najava demonstracija i pokusaja drzavnog udara!

  1. #8976
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Naivna je malo ta prica. Svako kod nas moze da se "spasi", samo kad se hoce.

    Jesu li sestri Vodjinoj Amerikanci pronasli da je ukrala koji milion od Telekoma? Jesu li dostavljali dokaze Crnoj Gori? Jesu li u saopstenju americke ambasade novinama nazvali umijesane "krivci" a ne osumnjiceni... sto sigurno nisu uradili slucajno?

    Pa se spasila nekako.
    Simplifikujes ta dva slucaja maksimalno. Svi znamo da cijela porodica Djukanovic krade, ali ako bilo gdje ima mjesta manevrisanju i izbjegavanju pravde oni ce pronaci nacin da se zastite. A korupcija je mnogo zapetljana stvar, jos u Crnoj Gori u kojoj se takvi slucajevi rijetko dovode do kraja. Slucaj sa HSBC bankom je bio skandal globalnih razmjera u kome nije bilo mjesta manevrisanju. Situacija je bila kristalno jasna. Ogromne pare kojima se ne zna porijeklo na tajnom racunu Maroviceve zene u Svajcarskoj banci. Prakticno su im ispisali krivicu na celu. Toliko jasna stvar da je na kraju svega toga i sam Marovic morao da prizna da je vodja kriminalne grupe.
    Last edited by VanjaTheMan; 12-11-16 at 16:07.

  2. #8977
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Jasno je koliko istinu govori Katnic ako se samo sjetimo njegove tvrdnje na presu da Djukanovic Milo nije znao sta se desava niti je bio obavijesten.
    Da li iko od 620.000 stanovnika CG moze da povjeruje u to a onda i u sve ostalo sto govori.

    Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  3. #8978
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nekako progurasmo što je Dikić odlikovao policajce, no što sa tvrdnjama ex žene Sinđe u Danu, da je povezan sa PM obezbjeđenjem i tome sl.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  4. #8979
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Logičnije je vjerovati Sinđinoj ženi nego samom Sinđi, dakako. Da je obrnuta situacija, da je Sinđina žena ta koja baca sumnju na DF-ovce, i oko toga bi se dizala sprdnja ali u ovoj situaciji ona je neko kome se vjeruje. Ovu temu treba zaključati i otključati je nakon sudskog epiloga.

  5. #8980
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1,490
    Thanks Thanks Received 
    4,445
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Nekako progurasmo što je Dikić odlikovao policajce, no što sa tvrdnjama ex žene Sinđe u Danu, da je povezan sa PM obezbjeđenjem i tome sl.
    Nema tu šta da se "progura". Dikić je kao komandant srpske Žandarmerije bio gost u Podgorici gdje su naši zajedno sprovodili vježbe sa pripadnicima Žandarmerije nakon čega je Dikić podijelio diplome.

    Evo prošle godine su Baru sve specijalne jedinice iz regiona vježbale oslobađenje feribota i podijeljene su ima zahvalnice i plakate.

    Specijalci regiona u akciji kao jedan





    Zapravo oni koji nešto "proguravaju" su ovi koji bi da predstave da je ta vježba i uručivanje diploma nekakav strašni dokaz da je Dikić lično dobar sa crnogorskom policijom i da je on ovdje svjesno učestvuje u farsi.

  6. #8981
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,887
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,842
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Legendarna dnevna novina dan...


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

  7. #8982
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidara View Post
    Logičnije je vjerovati Sinđinoj ženi nego samom Sinđi, dakako. Da je obrnuta situacija, da je Sinđina žena ta koja baca sumnju na DF-ovce, i oko toga bi se dizala sprdnja ali u ovoj situaciji ona je neko kome se vjeruje. Ovu temu treba zaključati i otključati je nakon sudskog epiloga.
    Da znaš da je smorila tema. Ja sam rekao da može da se zaključa odmah nakon što je slučaj proglašen tajnim.
    Ukoliko budemo čekali sudki epilog onda se vidimo ovđe za jedno pet godina.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  8. #8983
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Cek, a sta to Katnica kvalifikuje da mu vjerujemo na rijec.
    Kako znam da je čovjek od riječi (makar neuporedivo više nego ostali)
    Da je proglasio onaj snimak vjerodostojnim kao što je mogao danas sem par beznačajnih osoba sa kompjuterom ne bi bilo onih koji mu ne vjeruju. Ali ne da ga nije proglasio vjerodostojnim i tako sebi veoma olakšao već je i on doveo u pitanje vjerodostojnost snimka
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #8984
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Najava demonstracija i pokusaja drzavnog udara!

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Kako znam da je čovjek od riječi (makar neuporedivo više nego ostali)
    Da je proglasio onaj snimak vjerodostojnim kao što je mogao danas sem par beznačajnih osoba sa kompjuterom ne bi bilo onih koji mu ne vjeruju. Ali ne da ga nije proglasio vjerodostojnim i tako sebi veoma olakšao već je i on doveo u pitanje vjerodostojnost snimka
    Prastaj Rakune, ali ja ga ne znam, isto kao sto ne znam ni tebe, pa nisam sklon vjerovanju svemu sto procitam. Dok da li ja i ti vjerujemo jedan drugom i nije neka steta, on je ipak SDT.
    Na stranu sve sto se desavalo, ajde i da kazemo da je posten i da je u pravu za sve vezano za dogadjaje 16. Oktobra i sve poslije.
    Sta ga diskvalifikuje sa mjesta SDT je sledece. Dozvolio je da cure dokumenta i audio snimci. Prvo je dozvolio da 3 dana CDM i DN pisu o drzavnom udaru i vezama opozicije sa istim. Kad je javnost pocela da nagadja i pravi scenarija(i ja isto), pojavio se sa nemustim saopstenjem, a CDM sa bombasticnim naslovom "ako ne vjerujete, poslusajte audio snimak dogovora". Pa je i to pustio par dana i onda se pojavio kod Komnenica i imao 2 sata koje je iskoristio kako je iskoristio.
    Znas li kad bih mu povjerovao. Da je zaustavio curenje informacija i blokirao ponasanje CDM i DN koji su za njega poceli javno sudjenje. Naravno da su i Vijesti i Dan se odmah prikljucile suprotnom vidjenju od zvanicnog, ali kad ti novine pocnu krivicni postupak i pripremanje javnosti, za ocekivati je da se poneko zapita sta se krije iza novinskih napisa.
    Tako da sto se svega ovoga tice, vjerovanje i skepticizam, je najvise kriv SDT sam jer je tako tranjavo odradio kontrolu slucaja i medija. Sad ce se svaki slucaj koji pokrene biti okrnjen skepticizmom da je "cistac" problema DPS-a. I nece gledati drugog mandata, a imao je sansu

  10. #8985
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    I jedno je sigurno, besmisleno je da su pripadnici grupa koji su planirali napad na građane i policiju pokušali da to oružje unesu sa sobom u Crnu Goru", napominje Trifunović.
    :concern:

    A ko je trebao da ga unese?
    Kurirska služba? Brza pošta?

    Ko god je trebao uneti oružje, samim tim je i deo grupe.

    Dje li samo ove stručnjake nalaze?

  11. #8986
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Ukoliko budemo čekali sudki epilog onda se vidimo ovđe za jedno pet godina.
    Velika je vjerovatnoća da će se do tad obnovit i Dušanovo carstvo.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  12. #8987
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1,490
    Thanks Thanks Received 
    4,445
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Andrija Mandić i Milan Knežević su 28. oktobra poslali pismo Vučiću tražeći hitan prijem kod njega na razgovore o ugroženosti srpskog naroda u Crnoj Gori. Vučić ih je ispalio.
    Pored toga srpska vlast je potvrdila postojanje zavjere da se u Crnoj Gori izazove krvoproliće sa ciljem smjene vlasti, da je planiran atentat na Đukanovića i poslala onu opremu koju je Katnić prezentovao.

    Međutim, iz DF-a su osuli paljbu po Katniću kao kriminalcu i pionu Mila Đukanovića a o Vučiću ni da zucnu. Ako je sve ovo iscenirana prevara Vučić je onda glavni saučesnik a na njegov račun Vojvoda i Pipun nisu uputili ni jednu ružnu riječ.


    Inače što se tiče Katnića, (neka me ispravi neko ako griješim) čini mi se da su i Ranko Krivokapić i Goran Danilović rekli da u njega imaju povjerenja te da ne vjeruju da bi on učestvovao svjesno u nekoj prevari bez da neko njega obmanjuje lažnim informacijama.
    Pored toga iako su izrazili određeni skepticizam prema ovim dešavanjima niko iz Ključa, SDP-a i Demokrata nije iznosio nikakve zaključke ili optužbe da je sve iscenirano (kao što je to uradio Front) već više manje ćute i prate šta se dešava.
    Last edited by ASC; 13-11-16 at 15:23.

  13. #8988
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Ako je sve ovo iscenirana prevara Vučić je onda glavni saučesnik a na njegov račun Vojvoda i Pipun nisu uputili ni jednu ružnu riječ.
    Pa o tome se i priča svo vrijeme, PM x 2 ja tebi serdaru ti meni vojvodo a sve po nama.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  14. #8989
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Andrija Mandić i Milan Knežević su 28. oktobra poslali pismo Vučiću tražeći hitan prijem kod njega na razgovore o ugroženosti srpskog naroda u Crnoj Gori. Vučić ih je ispalio.
    Pored toga srpska vlast je potvrdila postojanje zavjere da se u Crnoj Gori izazove krvoproliće sa ciljem smjene vlasti, da je planiran atentat na Đukanovića i poslala onu opremu koju je Katnić prezentovao.

    Međutim, iz DF-a su osuli paljbu po Katniću kao kriminalcu i pionu Mila Đukanovića a o Vučiću ni da zucnu. Ako je sve ovo iscenirana prevara Vučić je onda glavni saučesnik a na njegov račun Vojvoda i Pipun nisu uputili ni jednu ružnu riječ.
    ovo i mene buni
    She is only here to annoy herself!

  15. #8990
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Andrija Mandić i Milan Knežević su 28. oktobra poslali pismo Vučiću tražeći hitan prijem kod njega na razgovore o ugroženosti srpskog naroda u Crnoj Gori. Vučić ih je ispalio.
    Pored toga srpska vlast je potvrdila postojanje zavjere da se u Crnoj Gori izazove krvoproliće sa ciljem smjene vlasti, da je planiran atentat na Đukanovića i poslala onu opremu koju je Katnić prezentovao.

    Međutim, iz DF-a su osuli paljbu po Katniću kao kriminalcu i pionu Mila Đukanovića a o Vučiću ni da zucnu. Ako je sve ovo iscenirana prevara Vučić je onda glavni saučesnik a na njegov račun Vojvoda i Pipun nisu uputili ni jednu ružnu riječ.
    Pa ne smiju po Vučiću jer je on, u glavama četničkog vojvode i njemu sličnih, njihova poslednja odbrana s obzirom da ih Rusija ne ferma dva posto.

  16. #8991
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sta ga diskvalifikuje sa mjesta SDT je sledece. Dozvolio je da cure dokumenta i audio snimci. Prvo je dozvolio da 3 dana CDM i DN pisu o drzavnom udaru i vezama opozicije sa istim.
    On je dozvolio ? Znbači li to da ja griješim zadnjih 30 godina i da sveprisutni Bog postoji ? Samo mu ime nije Jahwe već Katnić.
    Sve i da je znao, novinari u svakoj demokratskoj zemlji pišu ono za šta smatraju da je činjenica i u tome ih niko ne može zaustaviti. Vi bi slobodu štampe, ali samo kad ta sloboda ide protiv Mila.
    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Znas li kad bih mu povjerovao.
    Nikad !! Ti i tebi slični koji u startu odbacuju sve što može ići Milu na ruku.
    Budi čovjek i iskreno reci da li bi da su ih uhvatili sa kalašima i kašikarama ispred skupštine imali priču da su podmetnuti(Istu priču koju prosipate i za divljake koji su napravili ****** na protestima)
    Last edited by Rakun; 13-11-16 at 17:58.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #8992
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vazda se desavaju neke zaebancije pred izborima ili mi se cini? Jel'bilo pred izborno isto afera orlov let? Ne sjecam se.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  18. #8993
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    On je dozvolio ? Znbači li to da ja griješim zadnjih 30 godina i da sveprisutni Bog postoji ? Samo mu ime nije Jahwe već Katnić.
    Sve i da je znao, novinari u svakoj demokratskoj zemlji pišu ono za šta smatraju da je činjenica i u tome ih niko ne može zaustaviti. Vi bi slobodu štampe, ali samo kad ta sloboda ide protiv Mila.
    Ne pravi se naivan, ne prilici ti. Do 12 sati je sva CG znala da se priprema drzavni udar sa elementima terorizma. I umjesto da izadje da umiri narod bilo kakvom izjavom, pusta do uvece da se raspredaju kojekakve teorije i na jednoj i drugoj strani. Tada izlazi sa nemustim saopstenjem koje niti potvrdjuje, niti opovrgava natpise u CDM-u. Ista prica se desava i sa transkriptima. Kada izadje da ga neko intervijuise, tek kada narod pocne debelo da sumnja u novinske clanke. A i tada bolje da ne izlazi

    Nikad !! Ti i tebi slični koji u startu odbacuju sve što može ići Milu na ruku.
    Budi čovjek i iskreno reci da li bi da su ih uhvatili sa kalašima i kašikarama ispred skupštine imali priču da su podmetnuti(Istu priču koju prosipate i za divljake koji su napravili ****** na protestima)
    Vidis, isto tako ti prihvatas sve sto oni kazu, iz meni neke nerazumljive mrznje prema "srbima". Nije bitno ni da li je tacno, sigurno smo ugrozeni od srba i rusa. Vidis ja ne smatram da smo mi toliko bitni da se sudbina polariteta svijeta rjesava u CG. Ali vidim da ego crnogorcima ne dozvoljava da vide da su na marginama bilo kakve svjetske politike.
    I sto se tice vjerovanja. Da je u subotu vece izasao i ispricao on sta ima, a ne pink i cdm u nedelju, da povjerovao bih.
    Ista prica je ovdje bila za pripadnike SAJ-a i kako ih ne treba prozivati jer su zastitnici mira u CG. Da nisi mozda citao sta su izjavljivali komandanti tih jedinica i pripadnici. I tada a i sada tvrdim da se ta jedinica mora rasformirati. Ako kao jedan od komandanata jedinice dodjes na sudjenje i izrazis sumnju da se ispod maski mozda ne nalaze pripadnici SAJ-a, da je srece poslali bi te na biro rada, a jedinicu pod hitno rasformirali

  19. #8994
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ja sam danas cuo neke nove informacije o ovome i plan im je paklen bio, uz pomoc nekih domacih medija i DF. nije ni malo bezazleno organizivano , mislim da ce se sve pokazati brzo.
    jedan od njih je sve propjevao
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #8995
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ja sam danas cuo neke nove informacije o ovome i plan im je paklen bio, uz pomoc nekih domacih medija i DF. nije ni malo bezazleno organizivano , mislim da ce se sve pokazati brzo.
    jedan od njih je sve propjevao
    To baš cure informacije...

  21. #8996
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    A jbg, nije Crna Gora prevelika da jeste mozda bi im se i ostvario plan

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #8997
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Sve mi je jasno ali đe su mislili da nađu dobrovoljce za pogibiju to nije, na prvi pucanj bi se svi razbježali i nema toga ko bi ih mogao sakupiti ponovo. Očigledno je da neko živi u zabludi kako na ovim prostorima žive mudovišta.

  23. #8998
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Price za malu djecu, jos ubacili Ruse u ovu pricu, tacno ce neki kastig prizvat'
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  24. #8999
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,952
    Thanks Thanks Given 
    516
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Meni je i dalje nevjerovatno da neko vjeruje u ovu farsu. Ova prica toliko falinki ima, puca po svim savovima, treba da nemas grama mozga da vjerujes u ovo.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app

  25. #9000
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Ja sam za to da se povjeruje, zakon vjerovatnoće kaže da se jednom u 30 godina mora desiti da ne slažu.

Page 360 of 373 FirstFirst ... 260310350356357358359360361362363364370 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najava zaokreta?
    By Here To Help in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 03-09-13, 16:38
  2. Demonstracija viještine - praistorijske reklame
    By funestis in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 08-05-13, 21:22
  3. Informacije o polaganju drzavnog ispita?
    By Gogi in forum Nauka generalno
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-12, 18:28
  4. Replies: 5
    Last Post: 08-04-08, 22:35
  5. drzavni sluzbenici protiv drzavnog budzeta
    By zippy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 25-04-07, 17:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •