Page 13 of 115 FirstFirst ... 3910111213141516172363113 ... LastLast
Results 301 to 325 of 2867

Thread: motoGP

  1. #301
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,562
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tesko da ce iko proc u hondu da parira markezu sledece godine jer je pedrosa skoro potpisa novi ugovor za hondu... ostaju na sigurno imaju coeka koji ce stalno da bude 2-3-4...

  2. #302
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,562
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eto ga vise, konacno )))

  3. #303
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neee, zasto si izgubio markez?
    istrajan budi.

  4. #304
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    A dobro, dosta je izdrzao, ovi likovi su previse dobri da bi mogao tek tako da se proseta kroz citav sampionat. Vidjecemo kakva ce mu biti reakcija u sledecoj trci kad su sva trojica ga pobijedila na ovoj trci

  5. #305
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Meni marquez nije djelovao bas 1/1. Ne znam jeste li primjetili da je odmah sjeo sa inzenjerima. Ona Rossijeva Yamaha je bila brza na pravcu sto je neobicno. Pokazivao je i na gumu nešto mada mu to nije opravdanje jer jer je imao istu gumu kao i ostali. Osim ako nije nešto motor imao veći trzaj na ubrzavanju pa gumu više habao. Ima li ko kakvu info o tome il ja tripujem što mi ne bi bilo prvi put:uncomfortableness: Ne znam, neobično mi je da Marquez toliko zaostane.:concern:
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  6. #306
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    izjavio je da se nije osjecao dobro na motoru kao proslih nedelja kad je pobjedjivao, da nijesu nasli pravi setup i da to nije ni njegova a ni greska tima. jednostavno je tako bilo.
    vidjet cemo kako ce ovo uticati na njega a kako na ostale.
    mnogi su bili poceli da se pitaju moze li pobijedit svaku do kraja, sto se i njemu sigurno vrzmalo po glavi i kako je i sam rekao : "juce mu je pao veliki teret sa ledja...".
    vidjet cemo kako ce ovo uticat na svu cetvoricu.

  7. #307
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,562
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da je odje samo pritisak odradio svoje... 21 godina i da udje u istoriju ka jedini sto je za redom pobijedio prvih 11 trka...? samo zamislite sto mu se desavalo u glavu, nikad niko taj rekord ne bi oborio sa 21. godinu.....
    u prvu polovinu trke ih je poceo stizat jedno vrijeme, posle loseg starta, tako da ne vjerujem da je motor kriv, 10 trka za redom pobjedjuje, sad 11-ta za rekord svih vremena oni nisu mogli setap da mu naprave? a ima je pol poziciju?
    a inace markez ima takav stil voznje da trosi zadnju gumu vise od ostalih vozaca, tako da je moguce i da je ona popustila u jedan tren...
    Last edited by raso_pg///m3_power; 18-08-14 at 08:45.

  8. #308
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene samo strah da ne pocne da pada u depresiju ka stoner.. jer tu bi mu pocetak kraja karijere nastupio.
    istrajan budi.

  9. #309
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Da damo malo pocasti ovoj prvoj trojici, koji su vozili odlicno I to sto je zaostao ne mora da znaci da je on lose vozio nego da su ovi konstantno dobar ritam imali, sto I jesu. Rossi je rekao da je najbolji nacin Markeza da pobijedis tako sto ces mu ritam poremetiti. E sad oni su ga opleli svi na pocetak, vozili brzo, nisu mu previse prostora ostavljali, ritam mu poremetili I to je to, plus pritisak koji osjecao da pobijedi opet je ucinio svoje.
    Nije puno brzi ni u kvalifikacije bio znaci da su ostali bili podjednako brzi. Nije bio njemu problem motor, jednostavno su svi brzi bili

  10. #310
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zar nije ocigledno da nesto nije sa njim bilo u redu pa je slabije vozio nego inace, I onda je ispalo kao da su ostali dobro odvozili, odgledaj ostale trke dje on krece sa desete pozicije I sve ih prestigne znaci vidjeces da je u ostalim trkamaarkez konstantan, non stop se bori i ne posustaje ni malo, dok na ovoj trci je bio nesiguran, moguce da ga je onaj dupli kontakt sa ianoneom uzdrmao, ili nesto drugo, u svakom slucaju nije bio onaj isti markez nego neka njegova blijeda verzija, nego ti nemas snimke na komp pa to nemos provjerit.
    istrajan budi.

  11. #311
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Па све је у реду било, сам је рекао после трке. Није да је имао механичких проблема .
    То што је изјавио да није нашао најбољи setup за мотор није нешто што икоме може служити као изговор јер ако се вратимо уназад што се Јамахи дешавало и каквих су они проблема имали и са гумама и моторима и упркос томе се доста трка борили до последњег круга са Маркезом за побједу, час Роси час Лоренцо плус што се Лоренцо ево 10 трка не "осјећа" како треба, него је лик у некакву депресију, и упркос томе се борио против Маркеза за победу у пар трка.
    Значи оно што је мене интересовало је да ли је имао проблема механичких или са гумама, а то није, сам је рекао.
    То што је окупио тим око себе је класика, значи да се утврди ђе је грешка била, што у његовом начину вожње на овој стази што у подешавању мотора.
    Свака стаза је другачија


    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  12. #312
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ja nisam ni rekao da je nesto do motora nego upravo do njega, u njemu je neki problem bio juce.
    istrajan budi.

  13. #313
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Razumijem no eno Pedrosa je u depresiji, Lorenco je u depresiji, Rosi se tek vratio u Jamahu I tek vata zalet plus su im motori za nijansu slabiji od Honde, mada se to vise ne vidi.
    Cinjenica je da Markez vozi najbolje sto moze, takva voznja, tj voznju koju je do sad prikazao je nemoguce non stop imati, jer bi to znacilo da je on savrsen vozac. On je do sad upravo bio to, sto zbog nekonkurentnosti ove ostale trojice, sto zbog svoje super voznje, sto zbog toga da je imao sve kockice poslozene od prve do ove trke.

    Hocu da kazem da on onim tempom nije mogao da nastavi da vozi dovijeka, iako su mnogi mislili da moze kako je krenuo, jer previse faktora utice na jednu trku, nije on sam u toj trci a bori se protiv legend inace. Tako da je dovoljno da se "ne osjeca" kako treba samo jedan dan I ovi ostali ce to naravno iskoristiti.

    E sad vidjecemo da li ce ostali na krilima ove trke nastaviti tj kako ce on reagovati. Za mene je ova trka sasvim logicna I cudo je koliko je dobio trka, s obzirom protiv koga se trka

  14. #314
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se sa obom u dosta stvari sto si rekao, da dosta nekih faktora ide njemu u prilog, ali pedrosa je iz istog tima pa nije toliko dobar, I nije mi se svidjelo kako su ljudi odma poceli da pricaju kako je njegov neuspjeh posledica toga sto su se ostsli trgli, to je za mene diskreditacija I nepostovanje sportiste, jer on ih je sve posteno pobijedio na dosadasnjim trkama, cak trku koju je po meni trebao da izgubi je pobijedio, ono kad se sa lorencom prestizao u zadnj 2, 3 kruga, I onda lad uporedim tog markeza I onog juce koji se zadnjih 10 krugova predaje, znachi nidje veze, sto apsolutno ide u prilog tome da njegova slaba voznja nije toliko zavisna od ostalih koliko od njega
    istrajan budi.

  15. #315
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,562
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    markez da bi bio sampion treba da stigne sve trke do kraja na 4 mjesto, osim jedne ili dvije nisam siguran da bude na 3 mjesto a dani mora da pobijedi na svaku trku do kraja, uzeo sam njega jer ima najvise bodova... znaci markez treba na vr gasa da vozi do kraja sezone i da ima jos jednu titulu...
    moramo pofalit dovija i janonea uf kad bi im oni motori bili samo malo bolji... to bi bila prava stvar za gledat...

  16. #316
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A I ianone je dobar u pocetku I posle fade-out, nema konstantnosti.
    Last edited by 1ucid; 18-08-14 at 18:11.
    istrajan budi.

  17. #317
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    A I ianone je dobar u pocetku I posle fade-out, nema konstantnosti.
    A ne mogu oni sa onim motorima nista. Oni iskoriste taj start I dobro voze al dostignu brzo svoj limit zbog masina. Dukati je slab al napredovali su I sve su bolji I bolji, cak je Janone dosta remetio Markeza

  18. #318
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    izgleda Bradl ispada iz LRC Honde za iducu sezonu i na njegovo mjesto dolazi Craclouv a imat ce (konacno) 2 vozaca. za drugo mjesto konkurisu Rea i Laverti.
    malo mi je zao sto Bradl ispada, nije los vozac definitivno iako mislim da je sa ovom hondom ipak morao imati bolje rezultate.
    sa druge strane mi je milo sto ce Craclouv dobiti opet konkurentan motor.

  19. #319
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Bio sam u Brno na trku, posle ću izbaciti po neku sliku ako Vas interesuje. Na televiziji se ne mogu vidjeti neki detalji kao kad uživo gledaš. Odma da vam kažem da je HONDA bukvalno za klasu bolja od ostalih motora i taj što kaže da to nije tačno veze nema. Pošto sam bio na C sektoru, gdje je asfalt dosta talasast HONDA bukvalno "pegla" asfalt, ne trese, ne uvija, ne odskače, ne kliza, jednostavno savršenstvo. Dok konkretno YAMAHA, a pogotovo ostali motori, oskaču i tresu se. Što se tiče vozača, Markez ništa ne radi najbolje, a sve radi dobro, to je njegova prednost, ima nenormalno dobar ritam, jednak mu je i ulaz i izlaz iz krivine. Rossi najbolje mijenja pravac, najbrže obara motor u krivinu i ima najbrži ulaz, ali brzina u krivinu i izlaz iz krivine mu je malko sporiji. I ko po meni najviše izvlači iz motora, pored Rossija i Lorenca je Alex E.

  20. #320
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A razlog markezovog malo lošijeg rezultata je to što je klizao više nego obično. Sad je li to zbog ne nalaženja ritma ili zbog lošeg setup-a motora, ko zna.

  21. #321
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a reci mi koliko te kostala karta?
    istrajan budi.

  22. #322
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Karta 70€ (15 dana prije trke je bila 90€) kupljeno prije 3 mjeseca na sajt motogp.com za 2 osobe, znači 140€, petak, subota i nedjelja, na bilo koju travnatu površinu ABCDEF. Karta uključuje i šetnju po stazi nekih 2 km. Ja sam išao kolima pošto mi nisu dali lizing za motor, a već sam rezervisao i hotel i sve. Postoji karta oko 150€, koja uključuje parking za motor za sva 3 dana, kamp mjesto 3 dana, 3 dana gdje oceš na travnatu površinu tj. sektori ABCDEF i u subotu vožnja 1 krug po stazi.
    Last edited by RB18; 19-08-14 at 12:20.

  23. #323
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RB18 View Post
    Karta 70€ (15 dana prije trke je bila 90€) kupljeno prije 3 mjeseca na sajt motogp.com za 2 osobe, znači 140€, petak, subota i nedjelja, na bilo koju travnatu površinu ABCDEF. Karta uključuje i šetnju po stazi nekih 2 km. Ja sam išao kolima pošto mi nisu dali lizing za motor, a već sam rezervisao i hotel i sve. Postoji karta oko 150€, koja uključuje parking za motor za sva 3 dana, kamp mjesto 3 dana, 3 dana gdje oceš na travnatu površinu tj. sektori ABCDEF i u subotu vožnja 1 krug po stazi.
    to je super
    istrajan budi.

  24. #324
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RB18 View Post
    Karta 70€ (15 dana prije trke je bila 90€) kupljeno prije 3 mjeseca na sajt motogp.com za 2 osobe, znači 140€, petak, subota i nedjelja, na bilo koju travnatu površinu ABCDEF. Karta uključuje i šetnju po stazi nekih 2 km. Ja sam išao kolima pošto mi nisu dali lizing za motor, a već sam rezervisao i hotel i sve. Postoji karta oko 150€, koja uključuje parking za motor za sva 3 dana, kamp mjesto 3 dana, 3 dana gdje oceš na travnatu površinu tj. sektori ABCDEF i u subotu vožnja 1 krug po stazi.
    To nije skupo uopste. A reci mi kakva ti je pozicija bila dje si stojao/sjedio , kakav ti je pregled staze bio, I utisci inace kakvi su ? Okaci koju sliku da vidimo to. Koliko ti je trajao put do tamo?

    Sto se Honde tice u pravu si jesu nadmocni ali ne toliko koliko na pocetku sezone, makar mi se cini tako, I radili su ovi iz jamahe dosta na tome

  25. #325
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    I mene zanimaju ovi detalji...
    Ako ne slaze jedan momak odavde sa teme, iduce godine idemo na neku trku!

Page 13 of 115 FirstFirst ... 3910111213141516172363113 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. P: MotoGP 09/10 (PS3)
    By Stivi in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 15-10-11, 19:42
  2. MotoGP prenos u CG
    By djodja in forum Motociklizam
    Replies: 28
    Last Post: 13-05-11, 16:16
  3. MotoGp
    By Night_Blade in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 312
    Last Post: 02-09-08, 13:32
  4. MotoGp
    By Night_Blade in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-07, 22:54
  5. WRC, motoGP,DTM, domaci....
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 182
    Last Post: 30-10-06, 15:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •