Page 20 of 36 FirstFirst ... 1016171819202122232430 ... LastLast
Results 476 to 500 of 894

Thread: Sta volite kod muskaraca/zena?

  1. #476
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,284
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    pretpostavljam onda da ti je momak matematičar ili fizičar pošto je 99% njih slobodno
    She is only here to annoy herself!

  2. #477
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je super sto ih niko nece, ne brines.

  3. #478
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,284
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    toliko si nesigurna u sebe
    She is only here to annoy herself!

  4. #479
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Olja pitas ga kada cete da izadjete, on ti posalje integral da izracunas, rezultat je vrijeme izlaska...:lolblue:

  5. #480
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jes, al' je on tačno izračunao kad će ona da padne.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  6. #481
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,248
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,524
    Thanked in
    759 Posts

    Default

    Ali tome prethodi zadatak iz vjerovatnoce, da se prvo utvrdi kolika je uopste sansa da se vide


  7. #482
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,051
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Latentni sam hedonista, a najviše volim kad ženi ponudim izbor. Hoćeš li nešto materijalno, npr. džeparac ili kompliment obogaćen vitaminskim pravopisom? Dajući joj pravo da bira, od početka kako je sa mnom, uvijek zna da potrefi đe treba. Kada sam pokušao sa radikalnim zahvatom, shvatio sam da je to sputavanje njenih ambicija. Ovaj recept mi je uvijek davao 3x veće outpute od inputa.



  8. #483
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,418
    Thanks Thanks Given 
    755
    Thanks Thanks Received 
    2,225
    Thanked in
    1,685 Posts

    Default

    Ti ovo ozbiljno?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  9. #484
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ali tome prethodi zadatak iz vjerovatnoce, da se prvo utvrdi kolika je uopste sansa da se vide
    Ima sve podatke ali nikako da dodje do jedinstvenog resenja

  10. #485
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,284
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    to je ta priča
    She is only here to annoy herself!

  11. #486
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ako zena ima dobro dupe, ono kad udaris..da klapara po 5min..ostalo nije bitno. Toliko sam jednostavan, kao i vecina muskaraca.

  12. #487
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Nema te osobe koja će me moći staviti u poziciji inferiorne osobe, dok zauzima ulogu superiorne.
    Brak je mnogo više od osobe koja treba da ti sprema po kući, kuva , pere i koju treba da ograničavaš i "kalupiš" kako ti hoćeš. Šta kad se sjutra prehladi? Hoćeš li ti nju da paziš i da kuvaš i spremaš po kući, ili ćeš da histerišeš po kući jer te nije dočekao ručak.

    Ukoliko dvoje na isti način razmišljaju to je ok, ali namećati nekome nešto je jako nezrelo i to ukazuje prvo na nepoštovanje i vid emotivne manipulacije.
    Izvini, ali meni ovako kako si napisao to "DA" djeluje kao potpis robovlasništvu.
    Gledam ti sliku i zakljucujem da si lijepa ka lutka. Citam tvoje komentare i zakljucujem da si i pametna taman ka lutka
    Ovo je vrlo dobar primjer kako romani i filmovi zatupljuju ljude. Cak toliko da ne znaju sto je san a sto java

  13. #488
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    E kad cujem pricu covjeka ovo kao Vasko,zaradio sam stan sa svojih 10 prsta,kuvam,perem,cistim i trazim zenu koja ce...
    da uzme pola od toga kad joj dosadim
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #489
    Join Date
    May 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    E kad cujem pricu covjeka ovo kao Vasko,zaradio sam stan sa svojih 10 prsta,kuvam,perem,cistim i trazim zenu koja ce i da zaradi i da isto po nesto skuva,opere,ocisti...ja se najiskrenije prepanem.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    Sto se prepanes? Ako si parazit neki koji je naucio da zivi na tudjoj grbaci logicno je da se prepanes.
    Aj mogu da razumijem da je djevojka u svoje pero bila zaokupirana skolom, da nije stigla da nauci da kuva, posle fakultet, pa dok nadje posao, ali druze u slobodno vrijeme da nije naucila osnovno: da isprzi 2 jaja, krompir, meso, da skuva supu (makar i onu iz kesice), da napravi palacinke itd itd to su neka osnovna jela koje pretpostavljam da svako ko je sam zivio makar 10-ak dana mora znat da spremi (sem ako se nije u Lakovix - Voli hranio).

    Evo sad ce opet ispadnut da potezem pricu hrane, ali da se razumijemo, svi mi jedemo (evo me sad ispadoh kao neka gladna godina) i to je potreba, sta ce mi zena kojoj ja stalno moram da spremam, da cistim za njom. Sad ce neko rec pa to je ljubav tu su kompromisi morate se prolagodjavat jedno drugom.... Da da ja da se prilagodim tako sto cu radit isto sto i do sad, a ona da se prilagodi isto kao sto joj je i do sad majka kuvala i cistila za njom, samo sto se uvalila kod mene na gajbu, ne placa struju ne placa vodu itd.
    Da se razumijemo nisam sad neki robovlasnik koji ce da zahtijeva od zene da radi sve u kuci, naravno da postoje kompromisi, zena treba da ucestvuje u svemu i da budu ravnopravni bracni drugovi. Treba da dijele poslove ali ne tipa ja sam danas i juce skuvala rucak ti ces sjutra i preksjutra to NE. Nego da se uzajamno pomazu (bez glume i foliranja), zajedno kuvaju, zajedno spremaju kucu, npr ona skuva rucak, muz pocisti tanjire za njima itd itd. Eto tako.

  15. #490
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,058
    Thanks Thanks Given 
    3,975
    Thanks Thanks Received 
    6,548
    Thanked in
    3,120 Posts

    Default

    volim sve. ne volim svoje reakcije na neke gluposti.

  16. #491
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,284
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vasko View Post
    Da se razumijemo nisam sad neki robovlasnik
    ovo će forumašicama sigurno zvučat veoma ohrabrujuće
    She is only here to annoy herself!

  17. #492
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,321
    Thanked in
    2,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Jao, kakve ste tezine .

    Moj momak je od pocetka znao da sam ocajna kuvarica jer sam ja pametnica o tome naglas pricala i mislim da sam mu u startu sve moje kulinarske promasaje objelodanila . Njemu to nikad nije smetalo i cak mi je na pocetku sam pravio par ruckova, dok sam ja samo asistirala (sjeckala i zabavljala ga dok sprema ). .
    Normalno, dominacija i na tom polju
    The more things change, the more they stay the same.

  18. #493
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vasko View Post
    Sto se prepanes? Ako si parazit neki koji je naucio da zivi na tudjoj grbaci logicno je da se prepanes.
    Aj mogu da razumijem da je djevojka u svoje pero bila zaokupirana skolom, da nije stigla da nauci da kuva, posle fakultet, pa dok nadje posao, ali druze u slobodno vrijeme da nije naucila osnovno: da isprzi 2 jaja, krompir, meso, da skuva supu (makar i onu iz kesice), da napravi palacinke itd itd to su neka osnovna jela koje pretpostavljam da svako ko je sam zivio makar 10-ak dana mora znat da spremi (sem ako se nije u Lakovix - Voli hranio).

    Evo sad ce opet ispadnut da potezem pricu hrane, ali da se razumijemo, svi mi jedemo (evo me sad ispadoh kao neka gladna godina) i to je potreba, sta ce mi zena kojoj ja stalno moram da spremam, da cistim za njom. Sad ce neko rec pa to je ljubav tu su kompromisi morate se prolagodjavat jedno drugom.... Da da ja da se prilagodim tako sto cu radit isto sto i do sad, a ona da se prilagodi isto kao sto joj je i do sad majka kuvala i cistila za njom, samo sto se uvalila kod mene na gajbu, ne placa struju ne placa vodu itd.
    Da se razumijemo nisam sad neki robovlasnik koji ce da zahtijeva od zene da radi sve u kuci, naravno da postoje kompromisi, zena treba da ucestvuje u svemu i da budu ravnopravni bracni drugovi. Treba da dijele poslove ali ne tipa ja sam danas i juce skuvala rucak ti ces sjutra i preksjutra to NE. Nego da se uzajamno pomazu (bez glume i foliranja), zajedno kuvaju, zajedno spremaju kucu, npr ona skuva rucak, muz pocisti tanjire za njima itd itd. Eto tako.
    Pametno ti razmisljas, samo ovo tvoje pisanje iskljucuje emocije. Osnovna stvar, za mene, zbog koje ljudi razmisljaju o braku. Nikad se ne bih ozenio iz razloga da mi neko kuva, pere, da sebi eto olaksam. Zenio bih se ako bih vidio u toj zeni nekog sa kim mogu provesti vijek i ako Bog da imat djecu zdravu.

    Sve ostalo je za mene uvijek bilo manje bitno.

  19. #494
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cetvrti covek View Post
    Gledam ti sliku i zakljucujem da si lijepa ka lutka. Citam tvoje komentare i zakljucujem da si i pametna taman ka lutka
    Ovo je vrlo dobar primjer kako romani i filmovi zatupljuju ljude. Cak toliko da ne znaju sto je san a sto java
    Iskreno moram ti se zahvaliti, jer od osobe koja ima taj nivo razmišljanja za mene ovo predstavlja kompliment.
    Iskreno bih se zamislila da si napisao drugačije.

    Srećno sa čistaticom, jer očigledno nisi naučio kako se treba ophoditi prema ženi.
    Last edited by Břgíńjĺ; 25-10-17 at 12:47.

  20. #495
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    125
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Kada smo kod kuvanja kazu put do muskarcevog srca.... Tako mi je jedna fina kulturna domacica druga navukla, u dugim hladnim, posnim, zimskim nocima...dobrom kuhinjom i onom bludnom rabotom sram ih bilo. Nekada bio momcina, eno ga sada jado u braku ,ljepsi se kopaju..
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  21. #496
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    @Boginja

    Necu komentarisati izlaganje kolege cetvrtog, definitivno si u pravu da je njegov komentar daleko od uljudnog I generalno prihvatljivog.

    Elem,

    Nemoj mi zamjeriti ali negdje sam I ja stekao utisak da zelis da zivis u nekoj idealizovanoj stvarnosti ili da previse potenciras na nekakvim feministickim principima.

    Mozda sam te pogresno shvatio, a mozda ti na pogresan nacin prenosis tvoje stavove, ali nepobitno je da nije prvi put da te "optuzuju" za feminizam.

    Imam osjecaj da ti je bitnije da li ce te momak "ispostovati kao zenu", I to vise jer si ti zacrtala neke principe I pravila kojih se mora drzati, nego kako se vi generalno slazete u ostalim rabotama.

    Ako je keks dobar, generalno postoji hemija, emocije I imate o cemu zboriti I imate dijelom zajednicka interesovanja, ne vidim problem da ti, ako treba, I stalno spremas taj djaolji rucak.

    Nije valjda sreca moguca jedino ukoliko I musko I zensko moraju ravnopravno cistiti, peglati, kuvati itd.












    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  22. #497
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Srećno sa čistaticom, jer očigledno nisi naučio kako se treba ophoditi prema ženi.
    Čistačice nijesu žene?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  23. #498
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Čistačice nijesu žene?
    Uh, jos ako su francuske sobarice...

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 25-10-17 at 13:56.

  24. #499
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,291
    Thanks Thanks Given 
    717
    Thanks Thanks Received 
    541
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    Ada dako očistite kuću nekako i ne umrete od gladi. Kakav je ovaj narod...ja, da mi se zaljubit, sad bi se oženio, pa neka umrem od gladi

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  25. #500
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Ada dako očistite kuću nekako i ne umrete od gladi. Kakav je ovaj narod...ja, da mi se zaljubit, sad bi se oženio, pa neka umrem od gladi

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    Ne daj boze da se druzimo. Ti se ozenis, neka sa "principima" te snadje, I onda kad ja I moja zena dodjemo kod tebe u goste gledamo tebe kako spremas po kuci I meni onda zena glavu otvara.... a kako moze Raulio a ti ne mozes.


    Ahahahahah

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Page 20 of 36 FirstFirst ... 1016171819202122232430 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bol u grudima kod muskaraca
    By nikolaroma in forum Medicina
    Replies: 18
    Last Post: 17-10-13, 20:22
  2. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Gastronomija
    Replies: 65
    Last Post: 29-04-12, 13:34
  3. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 31-03-12, 17:20
  4. Da li bi ste mogle bez muskaraca?
    By Leonidas02 in forum Sex i erotika
    Replies: 72
    Last Post: 30-07-11, 23:09
  5. Vladavina muskaraca
    By Heroj_Pg in forum Religija i filozofija
    Replies: 2
    Last Post: 13-02-07, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •