Page 231 of 232 FirstFirst ... 131181221227228229230231232 LastLast
Results 5,751 to 5,775 of 5787

Thread: Trumpova Amerika sa saveznicima & ostatak svijeta

  1. #5751
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,736
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,626
    Thanked in
    831 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Nisi može biti ti ali ima ih masu koji jesu a da to sad šenemo na stranu.

    On je reka da Amerika nije spriječila,ja ti navodim lika koji je dobro profitira iz cijele priče pripadnik je CIA ali nije sva CIA taj lik.
    A taj je u to vrijeme bio glavni savjetnik Hebenog Buša.
    To sto drugi pricaju ne pripisuj meni. To prvo...

    A drugo i najbitnije: sta ti uopste znaci ta prica "nisu svi u CIA takvi"? Dje to pise da CIA, kao i ostale sluzbe i komplet birokratija americka moraju biti neka homogena cjelina, koja razmislja kao iz iste glave, kako bi bio ispunjen uslov da se okolnosti tog zlocine nazovu teorijom zavjere? Jesi ti svjesna koliko je tanak taj "argument"? Ono, ako nisu komplet svi zitelji neke drzave jednoglasno za neku stvar, onda toj drzavi ne treba pripisivati njihova (ne)djela? Ma, neka...


  2. #5752
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    15,697
    Thanks Thanks Received 
    3,985
    Thanked in
    2,853 Posts

    Default

    Jednostavno nisu ne znam što ti je tu nejasno,to su službe đe imaš ka i svuđe nekih koji rade mimo službe ka i u svemu u životu u neke kolektive.

    Ovo što je Vanja reka a to umjesto da ste shvatili ozbiljno vi ste nastavili da se obračunavate sa njim ka da vi je neprijatelj neki.Trebalo je jednostavno da shvatite ovu prostu činjenicu i to je sve.
    I onda veliš on ima kratak fitilj?Ne on ima debelo dobar fitilj kad sve to trpi ja da ti rečem.

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post

    To nije teorija zavjere. Naravno da su znali. To ne znači da je cijela administracija znala, da je predsjednik znao itd. Američka birokratija je ogromna. Ali neki ljudi su znali. Prosto nije moguće da nisu.
    No pasaran!

  3. #5753
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,736
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,626
    Thanked in
    831 Posts

    Default

    Aooo, sto cini zena... Znas li ti sta znaci konspirativna ili teorija zavjere?? Hoces da kazes da americki drzavni vrh priznaje umijesanost DIJELA njihovih obavjestajnih struktura u organizovanje i realizaciju onog napada?? Jer, ako drzavni vrh priznaje sve to, onda stvarno nije teorija zavjere, vec "samo" zavjera! Sto ne mijenja puno slucaj...


  4. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  5. #5754
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    15,697
    Thanks Thanks Received 
    3,985
    Thanked in
    2,853 Posts

    Default

    Opet preskačeš Woolsija.

    A što podržavaš Donalda Trampa?

    https://www.smh.com.au/world/north-a...13-grewkf.html

    Objasni?



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  6. #5755
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,736
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,626
    Thanked in
    831 Posts

    Default

    E, vidis li obrazac? Pobjegla si odmah sa definicije teorije zavjere i trazis da ti se ja izjasnjavam po pitanju nekih individua, ma koliko one vazne bile.

    Znas li sta je teorija zavjere???


  7. #5756
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    15,697
    Thanks Thanks Received 
    3,985
    Thanked in
    2,853 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    E, vidis li obrazac? Pobjegla si odmah sa definicije teorije zavjere i trazis da ti se ja izjasnjavam po pitanju nekih individua, ma koliko one vazne bile.

    Znas li sta je teorija zavjere???
    Jesam evo utekla sve u 16.

    Činjenica da je to bio prvi put u istoriji NATO-a da je član 5. isprovociran a sumnjam da bi ijedan predsjednik Amerike takav bulšit dozvolio sebi.Pa i Buš.






    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 12-05-24 at 20:23.
    No pasaran!

  8. #5757
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    600
    Thanks Thanks Given 
    465
    Thanks Thanks Received 
    121
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Bas zbog takvih kao ti Vanja ovoj zemlji nema spasa. Mislis pobro da si pametan, a da ti pravo recem ne znas dje si supalj. Takvih kao ti nazalost ima previse I zato je zemlja cijela u velikoj opasnosti. Komentarises iz udobne fotelje I ti se nasao da dijelis ljude na onakve I ovakve. Ti si gori od najgoreg novinara koji laze I za to prima pare. Ne bi me cudilo da si nedje tamo zaposljen. Zato je ovo propast svijeta sto takvih kao ti se nesto pitaju nazalost

  9. #5758
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    15,697
    Thanks Thanks Received 
    3,985
    Thanked in
    2,853 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Giile View Post
    Bas zbog takvih kao ti Vanja ovoj zemlji nema spasa. Mislis pobro da si pametan, a da ti pravo recem ne znas dje si supalj. Takvih kao ti nazalost ima previse I zato je zemlja cijela u velikoj opasnosti. Komentarises iz udobne fotelje I ti se nasao da dijelis ljude na onakve I ovakve. Ti si gori od najgoreg novinara koji laze I za to prima pare. Ne bi me cudilo da si nedje tamo zaposljen. Zato je ovo propast svijeta sto takvih kao ti se nesto pitaju nazalost
    Grešiš Giile mnogo grešiš.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 12-05-24 at 21:26.
    No pasaran!

  10. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  11. #5759
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    600
    Thanks Thanks Given 
    465
    Thanks Thanks Received 
    121
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    @Blue za razliku od njega ti znas da se šališ, ja ti kazem da je to losa osoba. A tu ne grijesim. Amerika je tvorevina koja je stvorena na patnji nacija koje je danas sacinjavaju. Mix sljama evropskog je tamo unistio jednu cijelu rasu, I oni danas nekome da govore da je genocidan. Zapamti Blue moje rijeci amerika ce da gori I nece dugo postojati, to je prokleta zemlja. Jezuiti nista nisu bolji oni su pobili dosta potomaka Inka I Maja dobili I opljackali sva blaga. Ne moze da se sakrije sve sto su radili. Tramp je najbolje rjesenje, ja navijam da dodje umjesto ovoga rahiticnoga koji huska na krvoprolice

  12. #5760
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,907
    Thanks Thanks Given 
    691
    Thanks Thanks Received 
    3,131
    Thanked in
    1,855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Giile View Post
    @Blue za razliku od njega ti znas da se šališ, ja ti kazem da je to losa osoba. A tu ne grijesim. Amerika je tvorevina koja je stvorena na patnji nacija koje je danas sacinjavaju. Mix sljama evropskog je tamo unistio jednu cijelu rasu, I oni danas nekome da govore da je genocidan. Zapamti Blue moje rijeci amerika ce da gori I nece dugo postojati, to je prokleta zemlja. Jezuiti nista nisu bolji oni su pobili dosta potomaka Inka I Maja dobili I opljackali sva blaga. Ne moze da se sakrije sve sto su radili. Tramp je najbolje rjesenje, ja navijam da dodje umjesto ovoga rahiticnoga koji huska na krvoprolice
    Богуми побише и ови наши прађедови што су иза Карпата шљегли питоме и цивилизоване Латине и Грке, па ником ништа.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  13. #5761
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,181
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    3,382
    Thanked in
    1,903 Posts

    Default

    To se kada smo mi u pitanju zove čojstvo i junaštvo...

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. #5762
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    15,697
    Thanks Thanks Received 
    3,985
    Thanked in
    2,853 Posts

    Default

    Uopšte ne mislim da je Vanja loša osoba,naprotiv.

    To što povremeno "ispizdi" zbog nečega ja ga potpuno razumijem.On samo činjenice iznosi ne znam što ste se na njega navrzli ka da vi je krvnik neki.

    Jeste, zamisli Amerika će da gori nedavno viđeh dug red naših sugrađana ispred američke ambasade da čekaju red za vizu zapitaj se malo jel bi volio i oni nekako da izgore zbog svega što si naveo.
    Ja ne želim da nijedna zemlja na planeti gori to su sve ljudi tamo ka ti i ja obični ljudi stani malo zaimsli se i biće ti sve jasno.
    Last edited by Bluemoon; 12-05-24 at 22:03.
    No pasaran!

  15. #5763
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    600
    Thanks Thanks Given 
    465
    Thanks Thanks Received 
    121
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Mi smo oduvijek odje bili, ja ne znam kako vjerujete too prici da smo dosli odje u 7-mi vijek. Bili su pohodi, jer se narod sirio I dolazio. Meni je misterija jedna Vinča o kojoj malo znamo, a starija je I od grcke I Rima. I da je to upravo bila mnogo naprednija civilizacija. Vikinzi koji su mnogo prije engleza I spanaca pronasli danasnju Aljasku su zivjeli mirno I bez ratova sa Indijancima, cim je kolumbo zabarcina pronasao kolumbija krenula je kasapnica. Ne treba zaboraviti da su kapetani portugalskih galija upravo bili jevreji koji su prebacali crnce brodovima kao robove direktno na polja pamuka.

  16. #5764
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,736
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,626
    Thanked in
    831 Posts

    Default

    Na temu o "prokletoj zemlji" i o "nikom nista".. ili, pak, nesto....





    Pa, ko mi kaze da ovo nije cisto, iskonsko zlo iz ovog covjeka, taj ni usiju, ni savjesti nema...


  17. #5765
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    600
    Thanks Thanks Given 
    465
    Thanks Thanks Received 
    121
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Naravno da ne bi volio da iko izgine Blue Ali to je neminovnost. Vidio sam redove I to je katastrofa ove zemlje I vlasti koja je do toga dovela da najbolji nas narod tamo ide trbuhom za kruhom. Ja sam protiv bilo kakvih ratova , volim sve narode ovoga svijet osim jednih koji sam pomenuo u prethodnom postu. Ne mrzi ih Ali I ne mogu da ih volim jer su mnogo zla napravili kroz istoriju

  18. #5766
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    15,697
    Thanks Thanks Received 
    3,985
    Thanked in
    2,853 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Giile View Post
    Naravno da ne bi volio da iko izgine Blue Ali to je neminovnost. Vidio sam redove I to je katastrofa ove zemlje I vlasti koja je do toga dovela da najbolji nas narod tamo ide trbuhom za kruhom. Ja sam protiv bilo kakvih ratova , volim sve narode ovoga svijet osim jednih koji sam pomenuo u prethodnom postu. Ne mrzi ih Ali I ne mogu da ih volim jer su mnogo zla napravili kroz istoriju
    Išli su sovjeti daleko prije nas kao jedan Dovlatov.Pobjegao je jedino tamo je moga da se ostvari.
    Preminuo je u Nju Yorku.
    To je bio najbolji ruski pisac koji je umro u Nju Yorku.
    Nije,nije tome kriva USA no zemlje koje proćeruju svoje najbolje ljude tamo a ti se zamisli što su kod nas toliki redovi ispred američke ambasade.
    No pasaran!

  19. #5767
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    600
    Thanks Thanks Given 
    465
    Thanks Thanks Received 
    121
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Ja znam zasto mladi odlaze, odje nema napretka I kraj. Mnogo mlade ljude ne interesuje politika, partije oce da zive od svoga rada. Dosta I'm je svega ovoga s..nja sto se desava odje. Svi koji su mogli otisli su, ostali su ovi uhljebi I malo nas normalni da se borimo s njima. Nikad ne bi volio da izgori jedna zemlja, Ali ja sam cuo davno da je jedan prorok izjavio kako je vidio u svojim vizijama kako gori cijela amerika. Nadam se da se to nece desiti nikad. Ali karma je cudo. Kini se desio WW2 , a prije toga je krenula da osvoji Tibet. Hocu da kazem da je to lanac neprekidni.

  20. #5768
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,736
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,626
    Thanked in
    831 Posts

    Default

    Neka, Gile, ocamuebem!


  21. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  22. #5769
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    600
    Thanks Thanks Given 
    465
    Thanks Thanks Received 
    121
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    @ovizionizi ja to sve shvatam sa puno emocija, sto da ti kazem. Zalosno je sto moraju da budu ratovi mjesto da se sve rase opamete I zive mirno I spokojno jer ova zemlja je majka svih nas. Svi mozemo fino da zivimo I medjusobno se postujemo. Prastajte

  23. The Following User Says Thank You to Giile For This Useful Post:


  24. #5770
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,771
    Thanks Thanks Given 
    1,285
    Thanks Thanks Received 
    903
    Thanked in
    589 Posts

    Default

    Giile, nece vam ni Rusija ni Kina vratiti Kosovo, opusti se

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. #5771
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    600
    Thanks Thanks Given 
    465
    Thanks Thanks Received 
    121
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Vidimo se za 10 godina Tripleta. Ne znamo mi nista sto ce bit, mozemo samo da mlatimo odje. Znam samo ko najvise profitira od svih ratova. Kosovo I metohija ce trajati dok traje evropska unija I uticaj amerike ovdje.

  26. #5772
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,397
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    2,738
    Thanked in
    1,333 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Pa, naaaravno da to nije teorija zavjere! Kako bi mogla biti?! Jeste da je CIA bila upoznata sa svime, da im je odgovaralo takvo krvoprolice na njihovom tlu, kako bi mogli da vedre i oblace po Bliskom istoku, ali... to niiiije teorija zavjere!
    Zamolio bih te da mi ne stavljaš riječi u usta. Vrlo sam precizno napisao šta sam napisao. Ako si previše ograničen da shvatiš, pitaj pa će ti se objasniti.

    Quote Originally Posted by Giile View Post
    Bas zbog takvih kao ti Vanja ovoj zemlji nema spasa. Mislis pobro da si pametan, a da ti pravo recem ne znas dje si supalj. Takvih kao ti nazalost ima previse I zato je zemlja cijela u velikoj opasnosti. Komentarises iz udobne fotelje I ti se nasao da dijelis ljude na onakve I ovakve. Ti si gori od najgoreg novinara koji laze I za to prima pare. Ne bi me cudilo da si nedje tamo zaposljen. Zato je ovo propast svijeta sto takvih kao ti se nesto pitaju nazalost
    Ja i dalje ne kapiram šta ovaj lik mlati.

    Quote Originally Posted by Giile View Post
    Tramp je najbolje rjesenje, ja navijam da dodje umjesto ovoga rahiticnoga koji huska na krvoprolice
    Pošto sam ja pojmaš a ti si bistrina, znaš li šta znači ovo na duže staze: https://www.forbes.com/sites/davidax...h=6f1eb15dbd47

    Samo to, jer ne bih sate da trošim nabrajajući svaku odluku kojom je Tramp učinio svijet opasnijim mjestom.


    Quote Originally Posted by Giile View Post
    Mi smo oduvijek odje bili, ja ne znam kako vjerujete too prici da smo dosli odje u 7-mi vijek. Bili su pohodi, jer se narod sirio I dolazio. Meni je misterija jedna Vinča o kojoj malo znamo, a starija je I od grcke I Rima. I da je to upravo bila mnogo naprednija civilizacija. Vikinzi koji su mnogo prije engleza I spanaca pronasli danasnju Aljasku su zivjeli mirno I bez ratova sa Indijancima, cim je kolumbo zabarcina pronasao kolumbija krenula je kasapnica. Ne treba zaboraviti da su kapetani portugalskih galija upravo bili jevreji koji su prebacali crnce brodovima kao robove direktno na polja pamuka.
    Auuuuuuuu.

    Nije tebi lako, Giile...
    Last edited by VanjaTheMan; 12-05-24 at 23:51.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  27. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  28. #5773
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    15,697
    Thanks Thanks Received 
    3,985
    Thanked in
    2,853 Posts

    Default

    Ovo za nuklearno što Vanja navede navedoh gore ali boli vas sve skupa ona stvar za Trampove odluke koje su svijet učinile nestabilnijem mjestom samo nek Amerika veli gori.

    Smanjite safru i uključite mozak zabogamiloga.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  29. #5774
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,353
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Nije ga vama lako *

    ajfon najskuplji
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  30. #5775
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    15,697
    Thanks Thanks Received 
    3,985
    Thanked in
    2,853 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Otporan je Vanja.



    Jedini Woolsey za kojeg sam ja čuo jeste Richard, bivši NID agent iz serije Stargate SG-1.
    Zezaš da nisi čuo za njega pa to je "najjači spajmaster" na svijet.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

Page 231 of 232 FirstFirst ... 131181221227228229230231232 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Nekad bio gaming komp,ostatak
    By bole083 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 10-12-16, 15:36
  2. Replies: 8
    Last Post: 23-04-14, 10:06
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Amerika
    By N_L in forum CG dijaspora
    Replies: 63
    Last Post: 08-03-08, 23:47
  5. Procjena i prodaja, Barton i ostatak
    By alien in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 12-06-07, 12:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •