Page 215 of 235 FirstFirst ... 115165205211212213214215216217218219225 ... LastLast
Results 5,351 to 5,375 of 5866

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2024]

  1. #5351
    Join Date
    Nov 2022
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Svasta.


    Posto me ucite da ne verujem sopstvenim ocima, zavrsavam razgovor na tu temu.
    Last edited by GerdaBuddenbrook; 10-05-24 at 21:18.
    digla nogu na papucu, pa sve vice "necu!", a na kuma namiguje da se kola krecu

  2. #5352
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,063
    Thanks Thanks Given 
    3,660
    Thanks Thanks Received 
    8,862
    Thanked in
    4,775 Posts

    Default

    ti si u pravu, mi toliko dugo živimo ođe pa i ne primjećujemo takve stvari
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  4. #5353
    Join Date
    Nov 2022
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Fascinirana sam, to si u pravu.
    digla nogu na papucu, pa sve vice "necu!", a na kuma namiguje da se kola krecu

  5. #5354
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,867
    Thanks Thanks Given 
    1,516
    Thanks Thanks Received 
    5,012
    Thanked in
    2,349 Posts

    Default

    Sada se vratih iz šetnje (moram, imam psa koji traži minimum 5 km dnevno), da li zbog psa, ili je nešto drugo, ali svaki pješački prođoh bez čekanja. Budva 10.5.2024 god. eto, da bude zapisano.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  7. #5355
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,437
    Thanks Thanks Given 
    274
    Thanks Thanks Received 
    870
    Thanked in
    579 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Sada se vratih iz šetnje (moram, imam psa koji traži minimum 5 km dnevno), da li zbog psa, ili je nešto drugo, ali svaki pješački prođoh bez čekanja. Budva 10.5.2024 god. eto, da bude zapisano.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vidis da Gerda, ovaj JAMA, ne govori istinu. U CG smo i dalje kulturni svi redom stajemo uredno na pjesackim prelazima, nista se nije promijenilo vec je i bolje nego u decembru 2022.

  8. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  9. #5356
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,861
    Thanks Thanks Given 
    2,179
    Thanks Thanks Received 
    4,743
    Thanked in
    2,533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ti si u pravu, mi toliko dugo živimo ođe pa i ne primjećujemo takve stvari
    Oguglali smo na blagostanje i uredjen sistem, smorismo se ka Norvežani
    Forever young, i want to be forever young

  10. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  11. #5357
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,922
    Thanks Thanks Given 
    11,283
    Thanks Thanks Received 
    5,244
    Thanked in
    2,454 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Sada se vratih iz šetnje (moram, imam psa koji traži minimum 5 km dnevno), da li zbog psa, ili je nešto drugo, ali svaki pješački prođoh bez čekanja. Budva 10.5.2024 god. eto, da bude zapisano.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Što kaže pas na sve to?Čudi li se?Jesi ga naučio kalendar da koristi i ako jesi pusti ga da stavi šapicu na datum i godinu,čisto da vidim slaže li se samnom
    I da završim sa jiš jednim sjećanjem.Godina 2019-ta,pred koronu.Technus pije cijeđenu pomorandžu i lije suze.Bijaše u dres Partizana.A onda...ta famozna 2023-ća

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 10-05-24 at 21:49.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  13. #5358
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,063
    Thanks Thanks Given 
    3,660
    Thanks Thanks Received 
    8,862
    Thanked in
    4,775 Posts

    Default

    drža je žocovu sliku ka profilnu. i ja sam 2020. bio pečeni zet a viđi sad
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  15. #5359
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,161
    Thanks Thanks Given 
    1,631
    Thanks Thanks Received 
    2,016
    Thanked in
    868 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    ..........................................
    Isto kao što nema nikakve logike povezivati taj slučaj sa Katnićem. Ti ljudi možda jesu krivi, a možda i nisu.
    Za Katnića svi (koji hoće da misle svojom glavom) znaju da je kriv i da je bio bitan šaraf u sistemu.

    Je li proceduralno u redu ovo što rade? Vjerovatno nije. Mislim da je glavni uzrok nedostatak znanja. Primjećujem neznanje na svakom koraku, često veće nego u doba DPS-a.
    Institucije su nefukcionalne.
    Tačno je da pritvor nije kazna. Imajući u vidu pomenuto neznanje može se desiti da taj pritvor bude i jedina kazna.
    Može se desiti da mi građani platimo odštetu za taj pritvor. Tačno. Ali smo mi svašta plaćali i svašta ćemo platiti.
    Plaćanje tog pritvora mi nije problem, to neka platimo.

    Da bivši moćnici i lopovi vide kako je kad institucije sistema ''rade svoj posao''.
    To su voljeli da pričaju.
    Quote Originally Posted by high View Post
    Gagarine,

    - generalno

    Ja se u principu slažem sa ovim što ti pišeš. Mislim da se to i vidi. Ali, mene su moj posao i moja narav naštelovali da budem usmjeren na rezultat. Ako se sva priča svede samo na ispunjenje forme, a rezultat nije bitan, onda sam debelo protiv. A počnem i da sumnjam u namjeru onih koji insistiraju na određenoj formi. Možda je i njima bitan rezultat, tj. da bude kako ne treba.
    ..........................................

    Pošto si se u startu naslonio na moju izjavu za pritvor, da se umiješam, čisto da znaš đe totalno mašiš poentu.

    A jednostavna je, krajnje: AKO HOĆEŠ REZULTAT, ONDA POSTUPAK VODIŠ KAKO TREBA. I to uopšte nije pitanje forme i suštine, no su i postupak i njegov rezultat suština.

    Još jednostavnije, lapsusi mozga koje prave sa ovakvim određivanjem pritvora, kao i sa objavljivanjem onakvih snimaka, osnova su za procesno obaranje postupka.
    Odnosno, iz takvog postupka nema presude. Odnosno, NEMA REZULTATA.

    I najjednostavnije, opet: ako hoćeš rezultat, onda postupak vodiš kako zakon nalaže.

    Naravno, znam da pod onima na koje sumnjaš da im je ''forma bitnija od suštine'', i kojima je namjera ''da bude kako ne treba'', nisi mislio na mene.
    Jer, ja ti ovim stavom o ivaljanom postupku pomažem sistemu upravo da bude kako treba, za razliku od ovih sa suprotnim mišljenjima... kao to tvoje

    Iliti, da ponovim: Ako je Katnić zbilja kriv, i ako zbilja želite da ga osude, navijajte da ga pušte iz pritvora, i da mu ne ugrožavaju pravo na odbranu i pravično suđenje.
    Odnosno, mijenjajte kurs pod hitno
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  16. #5360
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,922
    Thanks Thanks Given 
    11,283
    Thanks Thanks Received 
    5,244
    Thanked in
    2,454 Posts

    Default

    Rašo,ti si?
    Bez zezanja sad:otpisuje li Rašo išta ili pisma putuju samo u jednom smjeru?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 10-05-24 at 21:56.

  17. #5361
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,862
    Thanks Thanks Given 
    15,617
    Thanks Thanks Received 
    3,963
    Thanked in
    2,837 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Sada se vratih iz šetnje (moram, imam psa koji traži minimum 5 km dnevno), da li zbog psa, ili je nešto drugo, ali svaki pješački prođoh bez čekanja. Budva 10.5.2024 god. eto, da bude zapisano.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Obavezno stajem pješacima ali imam oprez da pogledam u retrovizor oće li se koji bilde skucati u mene i da li će mrčenik poljuljkan samopouzdanjem jer sam stala da nastrada od ovoga što bi ga na pola puta posla u Čepurke.

    Malo crnog humora no tako stoje stvari.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  18. #5362
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,161
    Thanks Thanks Given 
    1,631
    Thanks Thanks Received 
    2,016
    Thanked in
    868 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/hronika/upravni-s...bu-saranovica/

    U prevodu, ovakvu auto-šamarčinu davno nisam gledao. Onoliko napetosti, tenzije, vijećanja, promišljanja, grmljavine... da bi brilijantni ekspertski pravni tim Demokrata uspio da sastavi tužbu koju su mogli podnijet samo ostali učesnici u konkursu.
    I da im mora Upravni donosit presudu: ''Ljudi, je li moguće da ovoliko pojma nemate, a koje ono bješe vi funkcije pokrivate?...''

    Kontam da se ovđe neko sprda s nekim, samo nikako da ukontam ko i s kim. Pa se onda nameće, ko god da je, sa nama je
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  19. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  20. #5363
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,862
    Thanks Thanks Given 
    15,617
    Thanks Thanks Received 
    3,963
    Thanked in
    2,837 Posts

    Default

    Neka lijepo vrate Brđanina ovaj pojmaš iz Demokrata je gori i od Adžića.
    No pasaran!

  21. #5364
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    739
    Thanks Thanks Given 
    774
    Thanks Thanks Received 
    335
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Brđanin nije bio ministar

  22. #5365
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,488
    Thanks Thanks Given 
    163
    Thanks Thanks Received 
    1,283
    Thanked in
    649 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    https://www.cdm.me/hronika/upravni-s...bu-saranovica/

    U prevodu, ovakvu auto-šamarčinu davno nisam gledao. Onoliko napetosti, tenzije, vijećanja, promišljanja, grmljavine... da bi brilijantni ekspertski pravni tim Demokrata uspio da sastavi tužbu koju su mogli podnijet samo ostali učesnici u konkursu.
    I da im mora Upravni donosit presudu: ''Ljudi, je li moguće da ovoliko pojma nemate, a koje ono bješe vi funkcije pokrivate?...''

    Kontam da se ovđe neko sprda s nekim, samo nikako da ukontam ko i s kim. Pa se onda nameće, ko god da je, sa nama je
    Pro forme podnio tuzbu da se eto kaze kako se on ne slaze sa tim sto su ga ispljaskali Milojko i ekipa a na kraju se nece odvojiti od te fotelje sve da pocnu da ga macoliraju pred kamerama, predvodnik beskicmenjaka ka mu svi iz stranke
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  23. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  24. #5366
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,862
    Thanks Thanks Given 
    15,617
    Thanks Thanks Received 
    3,963
    Thanked in
    2,837 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by coldplay View Post
    Brđanin nije bio ministar
    misandrstud.

    Moj post se odnosio na ovaj dio u tekstu,jes da preskočih Radovića no smjena Brđanina mi tek nije jasna.Odnosio se na debilizam Šaranovića u tekstu.

    Podsjetimo, Šaranović je tužio Vladu čiji je član jer nakon što nije podržala Lazara Šćepanovića, kojeg je on predložio, premijer Milojko Spajić za v.d. direktora policije je predložio Radovića, koji je onda i izabran, što je Šaranović ocijenio nezakonitim.
    No pasaran!

  25. #5367
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,494
    Thanks Thanks Given 
    3,020
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  26. #5368
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    4,257
    Thanks Thanks Received 
    370
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    https://www.cdm.me/hronika/upravni-s...bu-saranovica/

    U prevodu, ovakvu auto-šamarčinu davno nisam gledao. Onoliko napetosti, tenzije, vijećanja, promišljanja, grmljavine... da bi brilijantni ekspertski pravni tim Demokrata uspio da sastavi tužbu koju su mogli podnijet samo ostali učesnici u konkursu.
    I da im mora Upravni donosit presudu: ''Ljudi, je li moguće da ovoliko pojma nemate, a koje ono bješe vi funkcije pokrivate?...''

    Kontam da se ovđe neko sprda s nekim, samo nikako da ukontam ko i s kim. Pa se onda nameće, ko god da je, sa nama je
    Haha, a morali su podnijeti tuzbu posle onolike frke iako su znali da ce sud vjerovatno odbacit.
    Vidim tebe raduje sto je sud lagano eskivirao da zauzme pravni stav u samovolji premijera sa pricom da ministar nema pravni interes iako je njegovo pravo povrijedjeno, jer takva je praksa, nego da je stvar rijesena pa u ciju god korist.

    Ko onda kad si me za zloupotrebu sl polozaja ubijedjivao da je to u stvari nesavjestan rad u sluzbi, jer tako prolazi u praksi.


    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    misandrstud.

    Moj post se odnosio na ovaj dio u tekstu,jes da preskočih Radovića no smjena Brđanina mi tek nije jasna.Odnosio se na debilizam Šaranovića u tekstu.

    Podsjetimo, Šaranović je tužio Vladu čiji je član jer nakon što nije podržala Lazara Šćepanovića, kojeg je on predložio, premijer Milojko Spajić za v.d. direktora policije je predložio Radovića, koji je onda i izabran, što je Šaranović ocijenio nezakonitim.
    Ovdje imas jedino debilizam novinara.

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 11-05-24 at 00:18.

  27. #5369
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,161
    Thanks Thanks Given 
    1,631
    Thanks Thanks Received 
    2,016
    Thanked in
    868 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Haha, a morali su podnijeti tuzbu posle onolike frke iako su znali da ce sud vjerovatno odbacit.
    Vidim tebe raduje sto je sud lagano eskivirao da zauzme pravni stav u samovolji premijera sa pricom da ministar nema pravni interes iako je njegovo pravo povrijedjeno, jer takva je praksa, nego da je stvar rijesena pa u ciju god korist.

    Ko onda kad si me za zloupotrebu sl polozaja ubijedjivao da je to u stvari nesavjestan rad u sluzbi, jer tako prolazi u praksi.



    Ovdje imas jedino debilizam novinara.

    Sent from my phone
    Vidim, još učiš

    Jesu morali ili nisu, pojma nemam.

    Ne raduje me, skroz si pogrešno pročitao. Najiskrenije, ustravljen sam količinom neznanja ljudi koji nam upravljaju životima.
    Sud nije imao pravo da zauzme drugačiji stav, i ovaj je bukvalno jedini mogući,ministar ovđe nema aktivnu legitimaciju. A nema je, jer nikakvo njegovo pravo nije povrijeđeno: On je imao pravo da predloži kandidata, i to pravo je iskoristio. Da se to čita kako ga ti govoriš, onda bi imao pravo i da ga izabere. I onda mu vlada ne bi ni trebala, sve bi to bila nadležnost ministra
    Legitimaciju da ide na Upravni po ovom postupku je imao onaj što nije izabran, bješe Šćepanović. Kao i ostali kandidati. Njihova prava jesu povrijeđena.
    A taj trast pravnih umova DCG-a je imao kad porazmislit je li vlada kolektivni organ, i je li izašla iz granica svojih ovlašćenja kad je to učinjela.

    Nisam te ubjeđivao, nemam potrebe. Jer ja znam da je ono bilo nesavjestan rad, kao što i većina studenata treće zna da nije bila zloupotreba I to nema veze sa praksom, no sa zakonom. A praksa se pominjala da se naglasi neukost tužioca u tom slučaju, jer je zbilja imao gomilu primjera đe je mogo naučit, nego je biće spavao na časove
    Kao i da se naglasi ondašnja vaša neukost kad onako smatrate da je zloupotreba neko ''vrh'' KD, a nesavjestan rad boranija

    I znam da ''Nemoj'' nije argument, no poštapalica kad ga nema
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  28. #5370
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,156
    Thanks Thanks Given 
    2,831
    Thanks Thanks Received 
    2,714
    Thanked in
    1,521 Posts

    Default



    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  29. #5371
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,155
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    3,209
    Thanked in
    1,629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Haha, a morali su podnijeti tuzbu posle onolike frke iako su znali da ce sud vjerovatno odbacit.
    Vidim tebe raduje sto je sud lagano eskivirao da zauzme pravni stav u samovolji premijera sa pricom da ministar nema pravni interes iako je njegovo pravo povrijedjeno, jer takva je praksa, nego da je stvar rijesena pa u ciju god korist.

    Ko onda kad si me za zloupotrebu sl polozaja ubijedjivao da je to u stvari nesavjestan rad u sluzbi, jer tako prolazi u praksi.



    Ovdje imas jedino debilizam novinara.

    Sent from my phone
    Kukavičluk ili korumpiranost sudije, kao i neznanje novinara onemogućili su da se razmahne pravni talenat genijalnog ljaljaša Šaranovića, koji se sa značajnim referencama odzavao molbi da vodi Ministarstvo unutrašnjih poslova umjesto da zgrće veliki novac prodajući svoje pravno znanje.

    A daj druže ne zezaj. Ovo što je on uradio je isto kao da dođe tašta i podigne tužbu protiv zeta da razvodi ćerkin brak.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  30. #5372
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    281 Posts

    Default

    Je li istina da ce Martinovic, Koprivica i Rovcanin da prave svoju stranku?

  31. #5373
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,924
    Thanks Thanks Given 
    854
    Thanks Thanks Received 
    849
    Thanked in
    547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    https://www.cdm.me/hronika/upravni-s...bu-saranovica/

    U prevodu, ovakvu auto-šamarčinu davno nisam gledao. Onoliko napetosti, tenzije, vijećanja, promišljanja, grmljavine... da bi brilijantni ekspertski pravni tim Demokrata uspio da sastavi tužbu koju su mogli podnijet samo ostali učesnici u konkursu.
    I da im mora Upravni donosit presudu: ''Ljudi, je li moguće da ovoliko pojma nemate, a koje ono bješe vi funkcije pokrivate?...''

    Kontam da se ovđe neko sprda s nekim, samo nikako da ukontam ko i s kim. Pa se onda nameće, ko god da je, sa nama je
    To su poštene demokrate, daće ostavku... nema šta drugo



    Sent from my SM-G991B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  32. #5374
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    4,257
    Thanks Thanks Received 
    370
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Vidim, još učiš

    Jesu morali ili nisu, pojma nemam.

    Ne raduje me, skroz si pogrešno pročitao. Najiskrenije, ustravljen sam količinom neznanja ljudi koji nam upravljaju životima.
    Sud nije imao pravo da zauzme drugačiji stav, i ovaj je bukvalno jedini mogući,ministar ovđe nema aktivnu legitimaciju. A nema je, jer nikakvo njegovo pravo nije povrijeđeno: On je imao pravo da predloži kandidata, i to pravo je iskoristio. Da se to čita kako ga ti govoriš, onda bi imao pravo i da ga izabere. I onda mu vlada ne bi ni trebala, sve bi to bila nadležnost ministra
    Legitimaciju da ide na Upravni po ovom postupku je imao onaj što nije izabran, bješe Šćepanović. Kao i ostali kandidati. Njihova prava jesu povrijeđena.
    A taj trast pravnih umova DCG-a je imao kad porazmislit je li vlada kolektivni organ, i je li izašla iz granica svojih ovlašćenja kad je to učinjela.

    Nisam te ubjeđivao, nemam potrebe. Jer ja znam da je ono bilo nesavjestan rad, kao što i većina studenata treće zna da nije bila zloupotreba I to nema veze sa praksom, no sa zakonom. A praksa se pominjala da se naglasi neukost tužioca u tom slučaju, jer je zbilja imao gomilu primjera đe je mogo naučit, nego je biće spavao na časove
    Kao i da se naglasi ondašnja vaša neukost kad onako smatrate da je zloupotreba neko ''vrh'' KD, a nesavjestan rad boranija

    I znam da ''Nemoj'' nije argument, no poštapalica kad ga nema
    Sta tu ima da stravi, obicna tuzba kakvih stize koliko hoces nego nisu medijski ispracene, momak nije ni pravnik a kamoli advokat da bi to morao znati, ali znao je onaj koji mu je pisao i opet su je poslali znaci imali su neki razlog.
    Vjerovatno su porazmislili, i jeste izasla iz granica zakljucili su mnogi koliko se sjecam.
    Ali te ne stravi sto ocigledno i lagano premijer i vlada onako nesto naprave, i jos nas bez imalo srama ubjedjuju da su u pravu.

    Ja i dalje smatram da je to losa praksa koja je nasla put preko zakona do fakulteta kako kazes, i nazad u praksu tako napravila krug. Jeste smijesno zvuci ali to mi je teorija
    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    To su poštene demokrate, daće ostavku... nema šta drugo


    Sent from my SM-G991B using Tapatalk
    Oce evo sve trce da tebi dokazu postenje tako sto ce da ljuto izadju ne bi li Spajic BS lakse ubacio u vladu.


    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 11-05-24 at 08:39.

  33. #5375
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,388
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    2,728
    Thanked in
    1,329 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    znaci imali su neki razlog.
    Okamova britva i generalno istorijat rada Demokrata kao razlog nagovještava puko neznanje.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

Page 215 of 235 FirstFirst ... 115165205211212213214215216217218219225 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (1 members and 6 guests)

  1. green box

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  2. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  3. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  4. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •