Page 290 of 292 FirstFirst ... 190240280286287288289290291292 LastLast
Results 7,226 to 7,250 of 7288

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #7226
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,194
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,728
    Thanked in
    2,376 Posts

    Default

    Zakon ne dozvoljava, a on je usvojen da bude usklađen sa psd2 direktivom. Pošto smo kao namjerili da ulazimo u EU, uskladili smo se sa njihovom regulativom, a ona kaže da se autorizacija transakcije mora odraditi pomoću dva faktora koji su različitog tipa.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. #7227
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,424
    Thanks Thanks Given 
    2,830
    Thanks Thanks Received 
    4,031
    Thanked in
    1,949 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksandar069 View Post
    Kako to misliš da bi banke platile solidnu sumu za rješenje?
    Hoćeš da kažeš da rješenje ne postoji?
    Za neko jednostavnije rješenje zakona.
    Neću da kažem da ne postoji, naprotiv sve banke rade na tome a neke su završile.

    Quote Originally Posted by aleksandar069 View Post
    Kako to da na primjer OTP Banka iz druge države koje koristim, ne moraš plaćati mjesečno održavanje, a u svom E/M banking-u imaš opciju za svaku karticu da staviš na koji vid želiš da autentifikuješ (potvrdiš) neku transakciju online? U ovom slučaju sve iz jedne aplikacije eBanking gdje kada želiš da platiš nešto online, stigne ti notifikacija na mobilnom od aplikacije banke, gdje kada uđeš jednostavno imaš dvije opcije Potvrdi/Odbaci.
    OTP u Srbiji/Hrvatskoj/Sloveniji i OTP u Crnoj Gori ne koriste ista programske rješenja. Često mnoge kćerke banke širom ex yu koriste različite software.
    To što nešto ima u OTP Srbija ne znači da će se samo preslikati u CG. Često i regulativa ne dozvoljava.

    Quote Originally Posted by aleksandar069 View Post
    To što košta koliko košta eBanking da se napravi, je isto i do samih programerskih kuća koje održavaju iste kod nas, a logika im kao što svi vidimo i nije najbolja strana.
    Svaka roba ima svoga kupca. Programerima svaka čast kako prodaju svoje znanje, nije meni niko kriv što nisam završio za programera pa ne naplaćujem satnicu 50 eura.

    Quote Originally Posted by aleksandar069 View Post
    Za 300-400k mogu uzeti neki White Label solution od renomiranih kompanija iz Evrope koji se tačno bave samo bankarstvom, i da sve bude lijepo, funkcionalno, brzo... Brzo mislim da naprave i taj jedan Instant sistem za prenos novca unutar naše maleckedržave.

    Moje lično mišljenje jeste da banke kod nas znaju jako dobro šta fali, šta treba poboljšati, e sad je pitanje da li namjerno ne žele da rade ka tome, ili jednostavno firme sa kojima rade kod nas (što im prave/održavaju eBanking aplikacije/sistem) su blago rečeno debili - što i tvrdim da jesu, pogotovo sa najobičnijom logikom.
    Pitaj nekoga u HB koliko ih je koštalo.
    Mogao je instant platni sistem davno da se napravi, ali to moramo zahvaliti regulatoru.


    Quote Originally Posted by aleksandar069 View Post
    I samo još jednom da se vratim na to kako same banke sigurno ne bi trošile stotine hiljade eura bez potrebe i komplikovale život zaposlenima... Pa to i rade evo non-stop? Jedan u banku kod nas na šalter mi kaže da je takva birokratija kod "nas" što zahtjevaju masu papirologije, a da istu tu samo ćušnu u fioku.
    Rade, jer regulator nalaže. I nije samo ćuškanje u fioku.

    Misliš da bi banka eto reda radi jer joj je dosadno blokirala račun pomorcu u Argentinu zato što mu je u sistemu banke evidentirana lična karta koja je istekla?
    Sigurno je banci dosadno, pa ide po spiskovima klijenata i blokira ih.
    Ne radi to zato što je regulator naredio da se blokiraju svi računi koji nemaju ažuriran identifikacioni dokument u sistemu banke, nego baš ima merak da nervira pomorca, koji sigurno ima validan pasoš ako ništa drugo.
    Ali došao je šalterista na posao, napučila ga je tašta jutros na zoru i on je odlučio da se izduši na pomorca koji se iskrcao u Argentinu i ne da mu da koristi karticu i svoje zarađene pare.

    E ako misliš onda je to situacija u parksi OK, ali loše misliš jer nije tako.
    Last edited by hercules; 10-05-24 at 20:51.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #7228
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Pa ako žele da idemo ka EU, zar nije valjda i logičnije da eto iskopiraju i te njihove regulative?

    Iskreno nisam čitao linkove ka dokumentima o regulativima gdje si neđe prije stavio link, a i ne želim, jer logički valjda bi trebalo da bude jednostavnije, tj. isti princip kao i u EU? U smislu da se ta dvofaktorska autentifikacija za plaćanje online riješi putem aplikacije? Dobiješ notifikaciju da potvrdiš plaćanje, klikneš, uloguješ se u svoj nalog (prva autentifikacija) i zatim klikneš na "Potvrdi" (druga autentifikacija)?

    Zašto bi se mi izdvajali od EU gdje im aplikacije rade po malte ne tom istom režimo koji sam gore napisao?

    -- Okej, tu nastaje problem svako bi trebao da ima eBanking (mobilni), a to svi naplaćuju kod nas, što samim tim stvara problem u tome da bi svako morao da plaća dodatno tu stavku. Rješenje je omogućiti klijentima u svim bankama besplatan pristup svom računu putem aplikacije, a na drugi način uzeti tih euro-dva. Svuda većinom u EU imaš u skoro svaku banku besplatan račun, ebanking i karticu (kod nekih moraš platiti samo izdavanje kartice i tjt.).

    Isto prije nekoliko pisah o HB app, kako se sad reklamira kao "Digitalna" banka? Kako to da ne možemo onda da putem naloga kada se ulogujemo, da zatražimo novu karticu, promijeniti možda paket? Virtuelne kartice (a da, to ne postoji)? Nego za sve se mora ići do njihove poslovnice? Zbilja mi nisu jasni.

    Sama činjenica da postoje druge servise (EMI banke) online, koje podržava čak i CG, gdje dobiješ EU IBAN, aplikaciju, karticu virtuelnu ili fizičku možeš poručiti za desetak eura, mogućnost da zamijeniš valute kad god hoćeš i da nema nikakvih održavanja je i dalje mindblown kad uporediš kod nas.

    Uđemo sjutra u EU, pa svako ko se barem malo zainteresuje za banke u sklopu EU vidjeće da može otvoriti račun za 15 minuta online i sve ljepše, brže, funkcionalno (što bi HB rekao "...Nema više čekanja u redovima...").

  4. The Following User Says Thank You to aleksandar069 For This Useful Post:


  5. #7229
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,424
    Thanks Thanks Given 
    2,830
    Thanks Thanks Received 
    4,031
    Thanked in
    1,949 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksandar069 View Post
    Pa ako žele da idemo ka EU, zar nije valjda i logičnije da eto iskopiraju i te njihove regulative?

    Iskreno nisam čitao linkove ka dokumentima o regulativima gdje si neđe prije stavio link, a i ne želim, jer logički valjda bi trebalo da bude jednostavnije, tj. isti princip kao i u EU? U smislu da se ta dvofaktorska autentifikacija za plaćanje online riješi putem aplikacije? Dobiješ notifikaciju da potvrdiš plaćanje, klikneš, uloguješ se u svoj nalog (prva autentifikacija) i zatim klikneš na "Potvrdi" (druga autentifikacija)?

    Zašto bi se mi izdvajali od EU gdje im aplikacije rade po malte ne tom istom režimo koji sam gore napisao?

    -- Okej, tu nastaje problem svako bi trebao da ima eBanking (mobilni), a to svi naplaćuju kod nas, što samim tim stvara problem u tome da bi svako morao da plaća dodatno tu stavku. Rješenje je omogućiti klijentima u svim bankama besplatan pristup svom računu putem aplikacije, a na drugi način uzeti tih euro-dva. Svuda većinom u EU imaš u skoro svaku banku besplatan račun, ebanking i karticu (kod nekih moraš platiti samo izdavanje kartice i tjt.).

    Isto prije nekoliko pisah o HB app, kako se sad reklamira kao "Digitalna" banka? Kako to da ne možemo onda da putem naloga kada se ulogujemo, da zatražimo novu karticu, promijeniti možda paket? Virtuelne kartice (a da, to ne postoji)? Nego za sve se mora ići do njihove poslovnice? Zbilja mi nisu jasni.

    Sama činjenica da postoje druge servise (EMI banke) online, koje podržava čak i CG, gdje dobiješ EU IBAN, aplikaciju, karticu virtuelnu ili fizičku možeš poručiti za desetak eura, mogućnost da zamijeniš valute kad god hoćeš i da nema nikakvih održavanja je i dalje mindblown kad uporediš kod nas.

    Uđemo sjutra u EU, pa svako ko se barem malo zainteresuje za banke u sklopu EU vidjeće da može otvoriti račun za 15 minuta online i sve ljepše, brže, funkcionalno (što bi HB rekao "...Nema više čekanja u redovima...").
    Kopiraju. Nekad su iste, najčešće nisu. Nekad su i strožije nego EU. To što je tebi logično, je logično samo tebi, ne i donosiocima zakona. Oni se ipak pitaju.
    Kad nisi čitao, onda nećemo diskutovat jer sve piše u njoj.

    Svuđe u Evropi nemaš besplatno, unazad 15 stranica sam ostavljao linkove đe strane banke naplaćuju obradu priliva recimo.
    Uostalom, kad je sve to minimalno sa troškom skoro pa džaeb, onda je laganica otvoriti banku. Ne treba vala puno, skrpiće se za taj kapital.

    PSD2 direktiva ti i omogućava da treća strana ima pristup tvojim računima u svim bankama i vrši plaćanja u tvoje ime. Banke su od aprila morale da otvore API-je za to.

    CG banke su svjetlosnim godinama od digitalnih banaka. Zajedno sa sve državnim institucijama od kojih bi mogle dobiti neke podatke tipa đe radiš, kolko ti je zarada, ko ti je poslodavac i slično.
    Ali daleko je do murava.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #7230
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,437
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    870
    Thanked in
    579 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Kakve veze ima da li se aplikacije zove NLB Klik, NLB Blob ili sto god?

    Fino napravis unutar aplikacije da zavisno od toga sto korisnik ima/placa moze da koristi i gotova stvar.

    Ne kapiram izjavu "ni po koju cijenu ne zelim NLB klik".
    Nisi me shvatio.

    Ne zelim e-banking na telefonu te samim tim ne zelim da mi autentikacija bil kakvih transakcija bude vezana za e-banking aplikaciju. Sve vezano za e-banking zavrsavam preko desktop aplikacije.
    Nadam se da je sada jasnije.


    Vjeruj mi nisam ni jedini.

    ---
    Edit:
    Ne bih imao nista protiv toga da sve bude u sklopu jedne aplikacije al' da imam opciju da mi u toj aplikaciji ne bude aktivan e-banking ako to ne zelim.
    Last edited by beatnological; 10-05-24 at 21:23.

  7. #7231
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,572
    Thanks Thanks Given 
    2,874
    Thanks Thanks Received 
    4,833
    Thanked in
    2,541 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Nisi me shvatio.

    Ne zelim e-banking na telefonu te samim tim ne zelim da mi autentikacija bil kakvih transakcija bude vezana za e-banking aplikaciju. Sve vezano za e-banking zavrsavam preko desktop aplikacije.
    Nadam se da je sada jasnije.


    Vjeruj mi nisam ni jedini.

    ---
    Edit:
    Ne bih imao nista protiv toga da sve bude u sklopu jedne aplikacije al' da imam opciju da mi u toj aplikaciji ne bude aktivan e-banking ako to ne zelim.
    Pa upravo sam o tome ja pisao.. ista aplikacija za sve korisnike a onda zavisno od toga sta ko zeli i sta ko placa, imaju unutar iste te.

    I nije ovo nikakva revolucionarna ideja niti ista... ista ta NLB banka unutar iste te Klik aplikacije ima razne mogucnosti, zavisno od toga koji paket korisnik placa.

    Tako da ne znam da li regulator konkretno brani da sve to bude unutar jedne aplikacije ili postoji neki drugi problem koji, makar meni, nije ocigledan.


    Trenutno imam 'NLB Klik Crna Gora' (stara app koju drzim dok ova nova ne proradi kako treba), imam 'NLB Klik' (nova koja je tek krenula), onda imam 'NLB Pay Crna Gora'.. ocekujem jos potpuno novu 'NLB Pay' da naprave pa da bude cirkus. Za svaku od ovih aplikacija su posebni pin-ovi a u slucaju zaboravljenih pin-ova su opet neki drugi pin-ovi koji su duzi od ovih prethodnih. Uz sve te pin-ove i dodatne pin-ove postoji PIN za karticu (koji nema veze sa ijednim od tih pin-ova).

    Ne znam jesam li zaboravio koji ali ovo ne moze bit' normalno niti ikako 'user friendly'.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  9. #7232
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,777
    Thanks Thanks Given 
    2,038
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    571 Posts

    Default

    Kako su zakomplikovali ovo plaćanje računa online. Sad je lakše stajati i čekati red da se plati na šalteru.

    Digitalni kiosk brljavi, izbacuje neuspjele transakcije, NLB pay izbacuje da treba da se potvrdi transakcija, ja potvrdim ono ništa. Katastrofa. Ono ranije je bilo bukvalno dva klika.

    Sent from my S24 Ultra using Tapatalk

  10. The Following 2 Users Say Thank You to mur3633 For This Useful Post:


  11. #7233
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,777
    Thanks Thanks Given 
    2,038
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    571 Posts

    Default

    Uspjedoh iz 13og pokušaja


    Sent from my S24 Ultra using Tapatalk

  12. #7234
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,606
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    2,613
    Thanked in
    1,119 Posts

    Default

    Digitalni kiosk treba svaki put castiti, svaka cast, svaki put iz prve placanje.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  13. The Following 6 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  14. #7235
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,720
    Thanks Thanks Given 
    788
    Thanks Thanks Received 
    242
    Thanked in
    182 Posts

    Default Banke u Crnoj Gori

    Logicno je da sve bude u jednoj app.

    Nije mi jasno zasto neko NECE da koristi mBank ako je u paketu. Pa XXI je vijek, ne idete valjda do saltera da provjerite stanje ili do poste da nekom posaljete novac.

    Drugo je to sto oni nama naplacuju e/mBank…

    I u tom slucaju treba da je ista app za generisanje OTP / odobravanje transakcija.

  15. #7236
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,572
    Thanks Thanks Given 
    2,874
    Thanks Thanks Received 
    4,833
    Thanked in
    2,541 Posts

    Default

    Ja cu recimo iduce sedmice morat' da idem licno do banke, cekam one nesnosne redove samo da bi zahtjevao novi PIN jer su ocigledno nesto syebali sa prelaskom aplikacija...

    I znam da PIN koji se pominje u aplikacijama NIJE isti kao PIN kartice ali recimo pri aktivaciji NLB Pay-a mi konkretno trazi PIN kartice i kad ukucam svoj validni nece da ga prihvati nego mi kaze da imam tri pokusaja a onda mi se u potpunosti blokira kartica. I to bas tako kaze... "Imate 3 pokusaja", ne kaze "Imate jos 2" ili "Imate jos 1" pa ti vidi koliko si puta pokusao i da li se racunaju pokusaju na isti nacin kroz razlicite aplikacije.

    Tako su ga zakomplikovali da samo mogu zamislit' kako se snalaze oni koji su manje vicni tehnologijama i ostalim stvarima vezano za istu.

    Tek ce sad da bude pakao na salterima i pozivima korisnickom centru. Mada sami su sebi pucali u koljeno pa ih ne zalim vele, samo sto ce se i korisnici kao kolateral napatit' zbog njihove ocajne integracije cijelog sistema.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  17. #7237
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    414
    Thanks Thanks Received 
    291
    Thanked in
    179 Posts

    Default

    Znaci odem u Addiko sa mamom da popricam o kreditu 25k rok otplate 6 godina, ovo za majku, ok rate, cuda ovo - ono... Kaze majka, zelim osiguranje zivotno, u redu, kosta 800+ eura, sve ok, kad veli tip, ZIVOTNO OSIGURANJE pokriva samo 'nezgodu' i invaliditet od 50%, oni rade sa UNIQA osiguranjem... Rekoh salite li se to, ili ? Ne, znaci zivotno osiguranje za kredit samo u ova "dva" slucaja. Ako te auto udari ok, ako obolis cao-zdravo, primjer. Nazvah Lovcen osiguranje, skoro ista suma, tj placanje premije, ali sve pokrivaju, logicno! Kakva je ovo raspala banka...

    @hercules jedno pitanje, imas li podatak ili se mozda sjecas kamatnih stopa 2009 godine ? Na net-u ne nalazim nidje...

  18. The Following User Says Thank You to skostic For This Useful Post:


  19. #7238
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,424
    Thanks Thanks Given 
    2,830
    Thanks Thanks Received 
    4,031
    Thanked in
    1,949 Posts

    Default

    Imaš ovdje podatke po godinama. Gledaj prvi sheet "AKS - stanja" red 51 ponderisana kamatna stopa. Preko 9.% za fizička lica je bila 2009.

    A što ti je tu kriva banka? Što ne porkiva polisom otplatu kredita? To je više do osiguravajućih kuća i njihovih proizvoda koje nude sa bankom.
    A isto moj savjet je provjeri sa Lovćenom do kojeg iznosa bi bili voljni da osiguraju i za koje pare. Majka ti mora imati 59 godina u momentu zaključenja tj da se sve završi kad napuni 65. I provjeri ima li povrata kod takve polise i kod UNIQA i kod Lovćena. Mislim da kod UNIQA polisa nasilne smrti može nešto da se vrati, za Lovćenovu nisam siguran.
    Osim ako te ne forsira da uzmeš polisu, mada koliko vidim imaju sa i bez polise.
    I životno koje plaćate za stambene kredite u većini slučajeva pokriva do određenog iznosa.
    Osiguranje života koje ti tražiš, tj tvoja majka, većinom je namijenjeno za penzionere.
    Iz prostog razloga što tražnji za takvim polisama nema puno, mnogo su rizičnije jer su penzioneri sigurni u otplati, imaju tablice srmtnosti kojima se rukovode i to je manje više do osiguravajućih kuća a ne do banke.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #7239
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    414
    Thanks Thanks Received 
    291
    Thanked in
    179 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Imaš ovdje podatke po godinama. Gledaj prvi sheet "AKS - stanja" red 51 ponderisana kamatna stopa. Preko 9.% za fizička lica je bila 2009.

    A što ti je tu kriva banka? Što ne porkiva polisom otplatu kredita? To je više do osiguravajućih kuća i njihovih proizvoda koje nude sa bankom.
    A isto moj savjet je provjeri sa Lovćenom do kojeg iznosa bi bili voljni da osiguraju i za koje pare. Majka ti mora imati 59 godina u momentu zaključenja tj da se sve završi kad napuni 65. I provjeri ima li povrata kod takve polise i kod UNIQA i kod Lovćena. Mislim da kod UNIQA polisa nasilne smrti može nešto da se vrati, za Lovćenovu nisam siguran.
    Osim ako te ne forsira da uzmeš polisu, mada koliko vidim imaju sa i bez polise.
    I životno koje plaćate za stambene kredite u većini slučajeva pokriva do određenog iznosa.
    Osiguranje života koje ti tražiš, tj tvoja majka, većinom je namijenjeno za penzionere.
    Iz prostog razloga što tražnji za takvim polisama nema puno, mnogo su rizičnije jer su penzioneri sigurni u otplati, imaju tablice srmtnosti kojima se rukovode i to je manje više do osiguravajućih kuća a ne do banke.
    U redu, zahvaljujem. Pricao sam agentom iz Lovcena, 25k na 6godina, 8% kamata, (to sam lupio) oko 900e ukupno izadje osiguranje i pokriva sve. Ali moram i sve ispitati jer se ovdje nikad ne zna sa ljudima. Zahvalan na info

  21. #7240
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Moze li se ko ulogovati na HB?

    Click image for larger version. 

Name:	SCR-20240513-u7n.jpg 
Views:	86 
Size:	3.7 KB 
ID:	178883

  22. #7241
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,720
    Thanks Thanks Given 
    788
    Thanks Thanks Received 
    242
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Kod mene radi.

    Probaj da ubijes app. Azuriras je…

  23. #7242
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Probao, cak i obrisao app, prvo kad sam htio da udjem preko laptop mi je izbacilo nesto za aktivacju mTokena, da se mora preko mHB Klik to odraditi, ali sad mi samo izbacuje greske svuda..

  24. #7243
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,720
    Thanks Thanks Given 
    788
    Thanks Thanks Received 
    242
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Privatni ili biz nalog?

    Za biz su trazili da im se ponovo dostavi dokumentacija

  25. #7244
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

  26. #7245
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Kako se instalira mToken?

    mToken se instalira putem mobilne aplikacije mHB klik.Postoje nekoliko osnovnih slučajeva za koje je potrebno instalirati mToken:
    1. Posjedujete samo platnu karticu
    2. Posjedujete platnu karticu i HB klik
    3. Posjedujete platnu karticu i mHB klik.




    Primjer 1: Posjedujete samo platnu karticu

    1. Potrebno je preuzeti aplikaciju mHB klik sa odgovarajućeg store-a (App Store ili Google Store) na mobilnom uređaju.
    2. Nije potrebno imati nalog za logovanje.
    3. Pokrenite aplikaciju i pratite instrukcije na ekranu.
    4. Detaljno uputstvo nalazi se na linku: Aktivacija mTokena putem platne kartice




    Ja mislim da jos nisu azurirali aplikaciju za mobilni, a poceli polako svima ovo da primjenjuju

  27. The Following User Says Thank You to aleksandar069 For This Useful Post:


  28. #7246
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,720
    Thanks Thanks Given 
    788
    Thanks Thanks Received 
    242
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Pisi im na [email protected]

    Mislim da rade do 22h, ali bas su brzi

  29. #7247
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    25,026
    Thanks Thanks Given 
    1,387
    Thanks Thanks Received 
    1,706
    Thanked in
    970 Posts

    Default Banke u Crnoj Gori

    https://www.hipotekarnabanka.com/faj...aplikacije/146

    Nikome nema opcije za token (pitah 5-6 ljudi koji koriste mhb)



    A kasne mjesec i kusur
    Last edited by stefke; 14-05-24 at 18:38.

  30. The Following User Says Thank You to stefke For This Useful Post:


  31. #7248
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,720
    Thanks Thanks Given 
    788
    Thanks Thanks Received 
    242
    Thanked in
    182 Posts

    Default Banke u Crnoj Gori

    Da, poslali SMS i uputstvo, a te opciie nema u mBank app. Nema update za app. Probao i reinstall

  32. #7249
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,386
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    1,226
    Thanked in
    683 Posts

    Default

    I meni stigla, nesto se nisu uskladili. Mozda i zeza Google i Apple za objavu nove verzije.

  33. #7250
    Join Date
    May 2020
    Posts
    600
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    HB token od 16.05. - biće update app


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. The Following User Says Thank You to Auris For This Useful Post:


Page 290 of 292 FirstFirst ... 190240280286287288289290291292 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •