Page 400 of 574 FirstFirst ... 300350390396397398399400401402403404410450500 ... LastLast
Results 9,976 to 10,000 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #9976
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,080
    Thanks Thanks Given 
    4,893
    Thanks Thanks Received 
    9,990
    Thanked in
    3,787 Posts

    Default

    NVO su uglavnom kanceri najgore vrste (čast izuzecima tipa mans i slično), gomila uhljeba koji sami Bog zna kako dijele te pare od donacija i "pravdaju" to posle.
    War. War never changes.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  3. #9977
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    To je kad su djeca zanemarena od zajednice od vrtica do srednje skole.. Grubost, sila, neotesanost starijih, bez paznje, uvazavanja, ljubavi i prihvatanja sve djece, jer od te djece ce zavisiti i buducnost njihove.. Sebicnost i arogancija za svoju, a ... Odrasli izazivaju sami mrznju medju djecom, kompleksi dokazivanja svoje - tudje, bolje itd..
    Sve ima dva kraja..
    Posle proizilazi qqnjava i jos veca mrznja, agresivnost itd
    Zajednica, drustvo se gradi od svih ljudi pojedinacno.
    No, kako se seje tako se i.. Nazalost djecija psiha, emocije, a kasnije i zivoti trpe posledice iskvarenosti starijih..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 12-10-22 at 19:08.

  4. #9978
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,195
    Thanks Thanks Given 
    3,691
    Thanks Thanks Received 
    8,915
    Thanked in
    4,808 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Da ga je policajac išamarao ka konja, sva NVO svita bi se digla na noge da im brani ljuCka prava.
    pa ne dira policija ovakve. no zaustavljaju i cimaju normalne ljude i tretiraju ih ka zadnje kriminalce. plus kad na to dodamo nesposobnost koja je doprinijela tragediji na CT, imamo veliko nepovjerenje građana u policiju

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #9979
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Takvi bezosjecajni ili bezdusni (po komentarima) stvarate okruzenje za sopstvenu djecu. Posle cete teziti kad djeca odrastu da ih posaljete u "bijeli svijet" jer sebicno niste gajili okolnosti zajednice u kojima ste zivjeli. Jer vasa nisu za takvo drustvo, zajednicu, jer su iznad.. Iznad cega... he.. Stakleno zvono dok se moze, a posle he..
    Nista tu nije novo.. Imate Africke drzave, Latino, itd...

    Propusti, "moranje" i eto.. spirala..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 12-10-22 at 19:13.

  6. #9980
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    NVO su uglavnom kanceri najgore vrste (čast izuzecima tipa mans i slično), gomila uhljeba koji sami Bog zna kako dijele te pare od donacija i "pravdaju" to posle.
    Apsolutno se sa ovom konstatacijom slažem. Čudi me da niko do sada nije ni pokušao od novinara da malo pročačka što se tu sve čini i kako mnogi likovi uzmu fine pare.

  7. #9981
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Novinari su trenutno zuzeti oko promocija pretedenata za Narodnu Kasu. Velike pare su u pitanju, a valja to posle povratiti po zakonu (nije narod glasao nego interesenti - partije) i iz Narodne Kase?

    Hvala Lepo

  8. #9982
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Novinari su trenutno zuzeti oko promocija pretedenata za Narodnu Kasu. Velike pare su u pitanju, a valja to posle povratiti po zakonu (nije narod glasao nego interesenti - partije) i iz Narodne Kase?

    Hvala Lepo
    Dokle god je sila u masi ,onih pretendenata, za ovo što nazivaš "narodnom kasom", uzalud možemo oko toga pisati. Jer su na tom koritu desetine hiljada uglavnom lezilebovića. Neki od njih imaju radno vrijeme od 7 h do čak 13h...

  9. #9983
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ja te sto rade ne mogu uhvatit mjesecima na "radnom" mjestu a i kad se uhvate, neizbjezno nijesu odgovorni bas za to sto im je zaduzenje za platu na Narodnoj Kasi..
    To je zbog vaseg moranja da birate zlo ili manje zlo..
    Ali ok... doci ce do svakog isto, kad tad.
    Samo vi podrzavajte, pa cete vidjet ili vi ili neko vas. Kad-tad.

    Hvala Lepo

  10. #9984
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ja te sto rade ne mogu uhvatit mjesecima na "radnom" mjestu a i kad se uhvate, neizbjezno nijesu odgovorni bas za to sto im je zaduzenje za platu na Narodnoj Kasi..
    To je zbog vaseg moranja da birate zlo ili manje zlo..
    Ali ok... doci ce do svakog isto, kad tad.
    Samo vi podrzavajte, pa cete vidjet ili vi ili neko vas. Kad-tad.

    Hvala Lepo
    Nije tako. Moramo da mijenjamo sistem , birajući one koji će donijeti konkretne promjene, pa makar neprestano pokušavajući, a tragedija društva je da se prva promjena, kakva god bila, desila poslije 30 godina. Ja ne biram manje ili veće zlo. Svakako bi smanjenjem korisnika korita, došlo do mnogo bržih promjena u državi, a mnogi bi se navikavali na privatne biznise, mnogo više truda i rada.

  11. #9985
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Znaci vama je dobra organizovana grupa koja lepogovori i drugacije bajke od onih na koje ste bili navikli?
    Dobra grupa ona koja je potpisivala samostalno sve sto je htjela, koja se arogantno nikad nije odazvala na pozive Kontrolnih Odbora, od kojih jedan je dozivotno izdrzavano lice raznih stipendija na racun novca gradjana raznih drzava?
    Neko ko je namjerno - svjesno stpirao normalno funkcionisanje Zdravstvenog sistema - Narodnu fondaciju nasih gradjana, jer to je kao nepotrebno i treba se sta? Da vi glasanjem za to podrzite za drugi korak? (necete biti vise ni pitani dakako samo iskoristeni za glas) To u USA kazu korisni *****?
    Znate li koji je drugi korak? Mozete li da zamislite? Cilj ne bira sredstva ili?
    Lako je tuci mrtvog konja.

    Zapamtite ovo sto sam vam napisalla sad i na sta sam vam skrenula paznju, nece vam biti svejedno u saucesnistvu bilo koje "pogresne odluke" vaseg izbora.
    Ne pisem ovo na licnom nivou, to je upuceno svima - sto birate za to ste odgovorniji nego oni koje ste izabrali, i to ste i sami.
    Tako ide..
    Sistem se mijenja direktnom demokratijom, a ko to treba da izglasa? Oni kojima direktna demokratija ne odgovara jer ga ne bi primirisali Narodnoj Kasi nikad?
    Zato.. Bajke i iluzija.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 12-10-22 at 19:54.

  12. #9986
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,938
    Thanks Thanks Given 
    857
    Thanks Thanks Received 
    854
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    KVALIFIKACIJE ZA EVROPSKO PRVENSTVO
    Lavovi deklasirali Kosovo


    https://www.cdm.me/sport/rukomet/lav...sirali-kosovo/
    Kad padne DPS, glasaćemo za DPS, ovaaj, navijaćemo za reprezentaciju

    https://twitter.com/_peroviceva/stat...5Ajv_3_NuqAwCg



    @Maja slikaj se života ti sa @Director pa mu transferiši malo tvoje pameti, ali samo malo nemoj puno...
    Love, peace and respect.

  13. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  14. #9987
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,444
    Thanks Thanks Given 
    2,835
    Thanks Thanks Received 
    4,041
    Thanked in
    1,958 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Koliko vidim na temi se svi slazu:
    - da je ES uticala na inflaciju, samo se ne zna tacno koliki je njen uticaj.
    - da nam slijedi bankrot
    - da nam, pored stezanja kaisa, treba privreda da bi se izvukli iz gornje stavke
    - da nam turizam nije dovoljan za stavku iznad

    Koja je to privredna grana (sverc se ne racuna) koja moze potpomoci turizmu da nas izbavi iz stavke 2?
    Evo par njih.
    IT sektor.
    Da privucemo neke digitalne nomade.
    IT sektor je odlicna prilika za izvoz usluga raznog tipa. AI, ideje i rjesenja za automatizaciju raznih procesa i generalno IOT.

    Pomorstvo
    Brodogradnja i pomorski saobracaj generalno. Edukacija kadrova, usluge koje sve to prate.

    Struja
    Izvoz struje iz obnovljivih izvora (sad se drzavi isplati da placa "blazarine" i ostale namete oko kojih su se bekad svi bunili. Samo ove godine EPCG ce bit dobra dosta para.

    Finansijske usluge
    Jedan Luksemburg ima preko 100 najvecih svjetskih banaka registrovanih. Mi ne moramo to top banke ganjat, ali te druge top banke sto da ne za razne povlastice ako ce uposliti dovoljno kadrova.

    Eto za pocetak nesto od mene.

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  16. #9988
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    To moze samo Medojevic trenutno..
    E da.. jel Medojevic privukao glasace sa pricom o FPTP bla bla?
    Sta ispade posle?
    Jel zucnuo ove dvije godine o tome? Gdje mu je prica u Skupstini o izboru pojedinacnih kandidata? Postavio svoje pulene a on da ga ne bi ko prozvao za obecanja, otisao na "mrzne" MSM..
    I prica o promjeni glasackog sistema, tjorak...
    Dokopaju se Narodne Kase, podese svoje partijce, ovi svoje blize i dalje iz familija, i to je to, do sledecih bajki za naivne a tesko odgovorne.
    Samo korisni **********..


    Hvala Lepo

  17. #9989
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,493
    Thanks Thanks Given 
    5,620
    Thanks Thanks Received 
    5,121
    Thanked in
    2,132 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Sta jos nije otislo pod stecaj u CG i nije privatizovano?
    Zdravstvo?
    Bolnice gradili nasi stari, uplacivali za sve i svasta? Ili zapadnjacki receno Zdravstvo sve sa assets-ima je Fondacija Naroda CG?
    Cilj?
    Sredstvo?
    Koji bjese prvi korak?
    a vrijeme je cudo, posebno za strpljive stipendiste na racun Narodnog novca?
    Siguran sam da je mnoge politicare privatizacija izvukla iz bankrota dok je Crnu Goru uvlacvila u bankrot.
    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Grane za koje pitaš su poljoprivreda, proizvodnja i naročito prenos el.energije, te apsolutno sve vrste sabraćaja. Rok na koji bi odgovorna država strateški planirala razvoj ovih grana je dvadeset godina, u nekakvim srednjeročnim etapama, naročito kada se radi o saobraćaju, koji je kapitalno strahovito intenzivna djelatnost ( traži puuuunoooo para a manje radnog ulaganja ).
    I ovo zna svaki brucoš ekonomije, maltene. Trik kveščn: zašto ništa od toga nema, ni među starima, ni među novima?
    Mogu se sloziti za elektricnu energiju, ali ne i za pljoproivredu - tu bi trebalo imati dosta ulaganja koja bi se isplatila u jednom trenutnku, ali do tada bi nas bankrot vec zadesio.
    A odgovor na postavljeno pitanje - zato sto ih interesuje samo danas i svi se nadaju da ce nekom drugom zapasti setzanje kaisa (koji si odlicno opisao), i u sebi se, kad se na momente odvoje od ogledala i sjete drzave, mole da ne budu oni zaduzeni za tu nezahvalnu duznost.

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Evo par njih.
    IT sektor.
    Da privucemo neke digitalne nomade.
    IT sektor je odlicna prilika za izvoz usluga raznog tipa. AI, ideje i rjesenja za automatizaciju raznih procesa i generalno IOT.

    Pomorstvo
    Brodogradnja i pomorski saobracaj generalno. Edukacija kadrova, usluge koje sve to prate.

    Struja
    Izvoz struje iz obnovljivih izvora (sad se drzavi isplati da placa "blazarine" i ostale namete oko kojih su se bekad svi bunili. Samo ove godine EPCG ce bit dobra dosta para.

    Finansijske usluge
    Jedan Luksemburg ima preko 100 najvecih svjetskih banaka registrovanih. Mi ne moramo to top banke ganjat, ali te druge top banke sto da ne za razne povlastice ako ce uposliti dovoljno kadrova.

    Eto za pocetak nesto od mene.
    Za IT cini mi se da nemamo dovoljno kadra da bi mogli da se pozicioniramo medju vecim drzavama.
    Brodogradnja je ogromno ulaganje, da li se isplati ulagati u nesto sto nam moze biti dodatni trosak u ovoj situaciji?

    Obzirom da pratite ekonomiju, sto mislite kad mozemo ocekivati krizu? Narednih 4-5 godina ili prije?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  18. #9990
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,151
    Thanks Thanks Given 
    5,716
    Thanks Thanks Received 
    7,443
    Thanked in
    2,976 Posts

    Default

    https://twitter.com/i/spaces/1gqGvywMeqnKB

    E kako je zgazio Srđa Perić...

    Kasnio je jedno sat zbog intervjua prethodnog ali kad se uključio dominacija

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  20. #9991
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Nista nije kao sto se predstavlja..
    Po sablonu koji sam povezala iz podataka koji su dostupni obicnom gradjaninu.. Sto se tice ekonomije sve se za sada svodi na poslusnu matricu tj. zadatke koji su prihvaceni od predstavnika Vlasti sve sa Skupstinom (ne bi moglo drugacije nikako), i kako Predsjednik rece u svom govoru na Sjednici UN svojevremeno - horizontalna dioba vlasti je odradjena itd.. (vredi poslusati iako sam ovdje gnjavila sa linkom - uzalud..
    Agenda ne predvidja nikakav razvoj, vec ....
    E sad, sto svijet nije tako poslusan kao nasi (a nasi kasno pale mozak kao i sa berlinskim zidom itd - ne mogu od borbi za Budzet misao da skrenu), a globalizam je po potvrdi onih koji su bili vodje ka tom sistemu, jednostavno priznali - porazen.. Odavno ali MSM i ... Jasno.
    Obzirom da svijet ide za sad paralelnim koracima (ne u suprotnom pravcu vec u trecem, petom, sedmom), udaljavajuci se ka drugom resenju, moraju se usput ratosiljati onih koji i dalje ne kapiraju nista, vec sa ustaljenim sablonom planiraju ono sto nema veze sa realnoscu.
    Na koji nacin ce se to prezentirati (sto bi rekli u Savniku) javnosti.. Imam neku predstavu, ali zalud i da crtam, bez sopstvenog istrazivanja ogromnog dijela podataka, nista.

    Ono sto mogu da pojednostavim.. nista nece biti kao sto je bilo, ni onako kako su planirali, a ni onako sta su nasi podrzali..
    Energija - wow
    Monetarna igrarija - wow
    drustveni sistem - wow
    Zdravstvo - wow
    ali, o tom potom..
    Sad je vrijeme ciscenja - tj. izbora, pa ko sta izabere..
    p.s. Hint - obzirom da volim Zimbabwe.. i na osnovu mojih istrazivackih podataka mislim da ce prvi "raj" (ne u smislu na koji se pogresno misli) na zemlji .. ekonomski, drustveni i bilo kakav biti tamo.
    Mozda se i preselim u najljepsu i naj resursima, najljepsom klimom, najcistijom vodom bez primjesa od strane "briznih" po narod itd a ubrzo i prvu naj drzavu na ravni ili planeti kako god Zemlji. Bar dok talas uspjeha ne predje na ovu bandu svijeta.
    Setite se -Zimbabwe


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 12-10-22 at 21:36.

  21. #9992
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,616
    Thanks Thanks Given 
    2,027
    Thanks Thanks Received 
    2,621
    Thanked in
    1,123 Posts

    Default

    Majo, wtf? Sta isprica ovo?
    Tu es mon héro!

  22. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  23. #9993
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,893
    Thanks Thanks Given 
    1,522
    Thanks Thanks Received 
    5,023
    Thanked in
    2,356 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Znam da ima bitnijih stvari za drzavu, ali sam uporan i cekam odgovor
    - turizam nešto drugačije posložen, a koji će se oslanati i na poljoprivredu, obnovljive izvore energije i IT sektor.
    - poljoprivreda (koja opet neće zavisiti samo od turizma)
    - obnovljivi izvori energije
    - IT sektor uz potrebne (državne) preduslove

  24. #9994
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Majo, wtf? Sta isprica ovo?
    Kopirajte moj tekst i kad dodje vrijeme, sjeticete se odakle vam je nesto poznato a nije vam bilo razumljivo kad ste prvi put procitali ..

    Hvala Lepo

  25. #9995
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,161
    Thanks Thanks Given 
    1,631
    Thanks Thanks Received 
    2,016
    Thanked in
    868 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Siguran sam da je mnoge politicare privatizacija izvukla iz bankrota dok je Crnu Goru uvlacvila u bankrot.


    Mogu se sloziti za elektricnu energiju, ali ne i za pljoproivredu - tu bi trebalo imati dosta ulaganja koja bi se isplatila u jednom trenutnku, ali do tada bi nas bankrot vec zadesio.
    A odgovor na postavljeno pitanje - zato sto ih interesuje samo danas i svi se nadaju da ce nekom drugom zapasti setzanje kaisa (koji si odlicno opisao), i u sebi se, kad se na momente odvoje od ogledala i sjete drzave, mole da ne budu oni zaduzeni za tu nezahvalnu duznost.


    Za IT cini mi se da nemamo dovoljno kadra da bi mogli da se pozicioniramo medju vecim drzavama.
    Brodogradnja je ogromno ulaganje, da li se isplati ulagati u nesto sto nam moze biti dodatni trosak u ovoj situaciji?

    Obzirom da pratite ekonomiju, sto mislite kad mozemo ocekivati krizu? Narednih 4-5 godina ili prije?
    Nismo se razumjeli, ja sam komentarisao koje grane ovu državu mogu izvesti na bolji put, u dugom roku.
    Što se tiče onih kojima možemo izbjeći bankrot, ne možemo. Jer smo već tamo, samo to lagano spoznajemo.

    Isti odgovor i za krizu- već je počela, a kulminaciju ćemo gledati uskoro. Kako i koliko, zavisiće od nekog konačnog kreditnog aranžmana koji ćemo brzo morati da potražimo.
    Dok se najiskrenije nadam da ćemo prodaju nekog od preostalih strateških resursa imati mudrosti da izbjegnemo, iako će to, nažalost, više biti pitanje politike i dominatnih partija na vlasti.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  26. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  27. #9996
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,938
    Thanks Thanks Given 
    857
    Thanks Thanks Received 
    854
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Ne damo Zimbabve: Prvi turista stigao u Crnu Goru

    https://www.in4s.net/video-ne-damo-z...o-u-crnu-goru/
    Čisto da povežem...
    Love, peace and respect.

  28. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  29. #9997
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    hahahahahaha sta ce... Sta zna onaj koji se sprda a nema pojma sa kim i sa cim..
    Maja ipak zna sta je sta..

    Hvala Lepo

  30. #9998
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,893
    Thanks Thanks Given 
    2,199
    Thanks Thanks Received 
    4,774
    Thanked in
    2,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Majo, wtf? Sta isprica ovo?
    Nisi valjda toliki mazohista
    Forever young, i want to be forever young

  31. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  32. #9999
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,616
    Thanks Thanks Given 
    2,027
    Thanks Thanks Received 
    2,621
    Thanked in
    1,123 Posts

    Default

    Pokusao sam ozb, ali nema trika, makar 5 puta sam procitao i nista, bas nista nije receno
    Tu es mon héro!

  33. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:

    acs

  34. #10000
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Nije no- mercy mazohista, nego ce vrijeme pokazati sto sam napisala.
    Najbolje je da covjek sam istrazi podatke i desavanja, pa ce mu biti jasno i bez Majinog objasnjavanja.
    Znam da je tesko razumjeti da svi podaci ukazuju da je sistem pukao, porazen, kako god.
    Kako objasniti da novi sistem nece biti onaj na koji su se obavezali da ce biti uspostavljen?
    Porazen, ende, konec..
    Ne prognoziram nista, jer podaci u istrazivanju nisu moji, ali ukazuju da novi realni sistemi vrijednosti u ekonomiji, drustvu, kulturi, energetici, zdravstvu, tehnologiji, obrazovanju... bice postavljeni na humanim osnovama vrijednosti. Nista slicno dosadasnjim vrednostima na koje ste navikli..
    Maja je pozitivna
    p.s. e kako je kuckat sa dugim noktima... svaka mi cast...:/
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 12-10-22 at 23:05.

  35. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


Page 400 of 574 FirstFirst ... 300350390396397398399400401402403404410450500 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •