Page 337 of 487 FirstFirst ... 237287327333334335336337338339340341347387437 ... LastLast
Results 8,401 to 8,425 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #8401
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,391
    Thanks Thanks Given 
    1,379
    Thanks Thanks Received 
    1,489
    Thanked in
    608 Posts

    Default

    Johnny nemoj mi zamjerit, ali cini mi se da si napisao prije par dana u par navrata kako se iskljucujes sa teme, a ti jos uvijek ovdje?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  2. The Following 3 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  3. #8402
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Volite se :*


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 04-09-20 at 14:07.

  4. #8403
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Neces se naljutiti ako ti kazem mlad si. Iako sve to vidiš kao kosmičku pravdu to se nece desiti iz vise razloga.

    Gubiti vrijeme na istrage ko je kako primljen umjesto na ostvarivanje rezultata u ekonomski rasturenoj drzavi je neproduktivno.

    Drugo, to stvara prekid u procesu rada kad mjenjas kadrove na taj nacin da ne govorim koliko vremena je neophodno da se novi obuče nakon toga.

    Treće, zašto činjeti tim ljudima zlo da bi ispravio drugo zlo? To nikad nije vodilo dobru. Ljudi su zivjeli pod DPSom koji je te kriterijume nametnuo a nismo svi tako kao ti uspravni, ispravni i pošteni. Al u boljem siatemu to mozemo da budemo i ne treba nikom taj potencijal uskracivati pa ni onima koji su primljeni preko dpsa. Jer svi sveci imaju proslost bas kao sto i svi gresnici imaju buducnost rekao bi Vajld.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Moraće se ipak malo pogledati i na stranu onih kojima je dosta toga uskraćeno, ili makar nisu imali jednake šanse.
    Znam ljude sa fakultetom koji rade niskorazredne poslove, ima ih i nezaposlenih dosta.
    Mislim da bi bilo korektno od nove vlasti da se malo pozabave i tim problemom jer to je nepravda koju treba ispraviti.

  5. The Following 4 Users Say Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  6. #8404
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Johnny nemoj mi zamjerit, ali cini mi se da si napisao prije par dana u par navrata kako se iskljucujes sa teme, a ti jos uvijek ovdje?
    Isključio se i jesam bio do rezultata, zato što se moje pisanje shvatalo agitprop. Nisam htio da doprinosim tome. Sada kada je većina forumaša srećna i slobodna, u pobjedničkom raspoloženju, valjda možemo malo diskutovati?
    In vino veritas

  7. The Following 2 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  8. #8405
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,859
    Thanks Thanks Given 
    1,668
    Thanks Thanks Received 
    2,071
    Thanked in
    857 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mladi_Werther View Post
    Sraman post.
    Ja, Prijeki i Zedd i hiljade takvih da nastavimo sekati u Idei za 250 eura, a SD-ci da primaju po 700 za nerad. I to nam je donijela promjena vlasti za koju smo se borili.
    znam da si ogorčen svime sto ti se desilo ali jednostavno to sto trazis je neproduktivno i u trenutnoj situaciji kada ti je svaki covjek potreban bilo politicki bilo radno predstavlja dolivanje ulja na vatru. Znam i da ti je tesko da vidis stvari iz ovog ugla ali ne zelim da se razocaras usled nerealnih ocekivanja. Niko od pobjednika ti nije obecao ovo (otpustanja sa posla raje jer su za dps) ni prije ni posle pobjede. Ocekivanja si kreirao sam.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  9. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  10. #8406
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,096
    Thanks Thanks Given 
    3,983
    Thanks Thanks Received 
    6,566
    Thanked in
    3,130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mladi_Werther View Post
    Dobro, pa što postavljaš onda one klipove od sinoć? Koja je poenta klipova ako neće biti otpuštanja, kako kažu Dritan i Aleksa, a ti se evo slažeš s njima.
    Preslusaj ponovo sta i kako je covjek rekao.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #8407
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,859
    Thanks Thanks Given 
    1,668
    Thanks Thanks Received 
    2,071
    Thanked in
    857 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Moraće se ipak malo pogledati i na stranu onih kojima je dosta toga uskraćeno, ili makar nisu imali jednake šanse.
    Znam ljude sa fakultetom koji rade niskorazredne poslove, ima ih i nezaposlenih dosta.
    Mislim da bi bilo korektno od nove vlasti da se malo pozabave i tim problemom jer to je nepravda koju treba ispraviti.
    Apsolutno. Ti govoris o buducnosti. Za stručno kvalifikivane mora biti mjesta. Ali vracat se u proslost radi sječe glava, osim ako ne govorimo o korupciji i neradu, smatram gubljenjem vremena u trenutnoj situaciji.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  12. #8408
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,151
    Thanks Thanks Given 
    5,716
    Thanks Thanks Received 
    7,443
    Thanked in
    2,976 Posts

    Default

    Jel mene ovo moje oči varaju?

    CDM prenio korektno DFovu konferenciju za štampu? WTF





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  13. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  14. #8409
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,566
    Thanks Thanks Given 
    1,926
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Isplivalo masu DPS SD pristalica na temu.
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  15. #8410
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,942
    Thanks Thanks Given 
    11,308
    Thanks Thanks Received 
    5,273
    Thanked in
    2,463 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    E pa moram ti reći da ste polećeli, pa je vrlo izvjesno da ćete da aterirate.
    Ateriranje je samo prestanak uživanja u letenju i nije opasno.Čak je i poželjno ako je rezervoar skoro prazan.
    Slobodan pad je bio nešto što je bilo izvjesno da nije bilo promjena.E to već ne valja...onda obično dolazi NTSB


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  16. #8411
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    znam da si ogorčen svime sto ti se desilo ali jednostavno to sto trazis je neproduktivno i u trenutnoj situaciji kada ti je svaki covjek potreban bilo politicki bilo radno predstavlja dolivanje ulja na vatru. Znam i da ti je tesko da vidis stvari iz ovog ugla ali ne zelim da se razocaras usled nerealnih ocekivanja. Niko od pobjednika ti nije obecao ovo (otpustanja sa posla raje jer su za dps) ni prije ni posle pobjede. Ocekivanja si kreirao sam.


    Nijesu obećali ni da će prvog dana, posle pobjede na izborima, tješiti kadrove SD-a i kleti mi se da ih neće ostaviti bez posla. Ni Ivan "ramada" Brajović ih nije mazio koliko ih maze Dritan i Aleksa.
    Ne boj se Caesare, nećeš dobiti otkaz. Aleksa vam se zakleo.

  17. #8412
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,859
    Thanks Thanks Given 
    1,668
    Thanks Thanks Received 
    2,071
    Thanked in
    857 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Quote Originally Posted by Mladi_Werther View Post
    Ne boj se Caesare, nećeš dobiti otkaz. Aleksa vam se zakleo.
    Ja sam primljen preko veze u svoje vrijeme. Testiran sam i bio nabolji. Ispred svih testiranih za koplje. Ali ne bih bio primljen da nisam imao rodjacku vezu jer je samnom i 25 i po redu bio primljen. Otkaz me ne brine koliko misliš jer pukom srecom rodjenja nisam iz siromašne porodice. Takodje bavim se necim za sta nema obucenuh ljudi u CG osim mojih nablizih saradnika i iza svih nas stoje godine usavrsavnja u inostranstvu. Mislim da ti ja nisam bas za plašenje i mislim da ne trebas ni one koji jesu da plašiš sa svojom kosmičkom pravdom. Mislim da ti je i par kolega sa foruma isto reklo. Mogu samo da ti kazem za kraj da se saosjecam sa tobom i da bi volio da sebe nadješ u budućnosti na mjestu koje ti misliš da ti pripada.
    Last edited by Caesar; 04-09-20 at 14:42.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  18. The Following 4 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  19. #8413
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,068
    Thanks Thanks Given 
    4,883
    Thanks Thanks Received 
    9,981
    Thanked in
    3,785 Posts

    Default

    War. War never changes.

  20. #8414
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    "who screams the loudest"

    Show program...

    Hvala Lepo

  21. #8415
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ja sam primljen preko veze u svoje vrijeme. Testiran sam i bio nabolji. Ispred svih testiranih za koplje. Ali ne bih bio primljen da nisam imao rodjacku vezu jer je samnom i 25 i po redu bio primljen. Otkaz me ne brine koliko misliš jer pukom srecom rodjenja nisam iz siromašne porodice. Takodje bavim se necim za sta nema obucenuh ljudi u CG osim mojih nablizih saradnika i iza svih nas stoje godine usavrsavnja u inostranstvu. Mislim da ti ja nisam bas za plašenje i mislim da ne trebas ni one koji jesu da plašiš sa svojom kosmičkom pravdom. Mislim da ti je i par kolega sa foruma isto reklo. Mogu samo da ti kazem za kraj da se saosjecam sa tobom i da bi volio da sebe nadješ u budućnosti na mjestu koje ti misliš da ti pripada.


    Vidim da si primljen preko partijske veze, zato ih i braniš. A nijesi mnogi ni opozicionario u zadjih pola godine na ovoj temi. Još samo fali da napišeš da si iskrena opozicija.

    I ja tebi želim dobro zdravlje i svu sreću, osim finansijske sreće vezane za državni budzet. Po tom pitanju ti želim da dobiješ otkaz, a da se neko drugi zaposli umjesto tebe.
    Pozdrav.

  22. #8416
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Ama ne sjekirajte se, pospremit ce nas MMF. Moze se reci da je Milo otisao u pravom trenutka za njega samog. A i potrosen je od strane Zapada. Crna Gora, drzava bajo moj, aeeee, baeeeeeee.

  23. #8417
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Naivno dozlaboga.

  24. #8418
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mladi_Werther View Post
    Vidim da si primljen preko partijske veze, zato ih i braniš. A nijesi mnogi ni opozicionario u zadjih pola godine na ovoj temi. Još samo fali da napišeš da si iskrena opozicija.

    I ja tebi želim dobro zdravlje i svu sreću, osim finansijske sreće vezane za državni budzet. Po tom pitanju ti želim da dobiješ otkaz, a da se neko drugi zaposli umjesto tebe.
    Pozdrav.
    Jos za vrijeme SFRJ u Crnu Goru su ti veze, protekcije i cascavanja bile nacin zivota. Crna Gora je takva sto god o njoj i o sebi samima da blanjamo. Jeste u SFRJ je to ipak bilo kontrolisano ali je gnjilo samo tako. Na primjer za vrijeme Sovjetskog Saveza u Ceceno - Inguskoj autonomnoj republici Ceceni i Ingusi nisu mogli biti vlast, nego su vlast bili Rusi, Ukrajinci i ostali. Moskva im je u brk rekla da je to zbog toga sto Ceceni i Ingusi interese svojih porodicnih klanova stavljaju ispred interesa zajednice, naroda, republike. I kraj price. Takva je i Crna Gora. Uprava mora bit profesionalna i moraju je vrsiti stranci pa da ste vi Crnogorci najbolji i najveci strucnjaci i zgodni i prezgodni i sve ostalo cime se kitite i lazete.

  25. The Following User Says Thank You to kljift For This Useful Post:


  26. #8419
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,633
    Thanks Thanks Given 
    15,327
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    2,209 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Onda bi mogli da se sele odavde slobodno.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  27. #8420
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Kako da ne...

  28. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  29. #8421
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,151
    Thanks Thanks Given 
    5,716
    Thanks Thanks Received 
    7,443
    Thanked in
    2,976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jel mene ovo moje oči varaju?

    CDM prenio korektno DFovu konferenciju za štampu? WTF





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    https://m.cdm.me/hronika/formiran-pr...ivanja-panike/

    Osnovno državno tužlaštvo u Pljevljima formiralo je predmet protiv predsjednika omladine Socijaldemokrata Pljevlja Sanina Raščića jer se sumnjiči da je počinio krivično djelo izazivanje panike i nereda.

    “Povodom prijave građanina kao i povodom navoda koji su se pojavili u pojedinim medijima da je Raščić svojim izjavama o prirodi i motivima napada koji se 1. septembra desio u Pljevljima na njegovu štetu, izazvao paniku među građanima u Crnoj Gori”, naveli su iz ODT-a.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  30. #8422
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,684
    Thanks Thanks Given 
    839
    Thanks Thanks Received 
    1,617
    Thanked in
    825 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Pise: Bojan Zekovic iz SDP-a. Znaci, ovo komotno mozemo da smatramo stavom SDP-a po pitanju vizije buduce Vlade. Oni bi radije neku kamasutru sa DPS-om, nego ikakav uticaj DF-a u vlasti. Kakva je to paranoja, brale moj...


  31. #8423
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Evo na Cetinju napali nekog iz Crkve danas.

  32. #8424
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    Jos za vrijeme SFRJ u Crnu Goru su ti veze, protekcije i cascavanja bile nacin zivota. Crna Gora je takva sto god o njoj i o sebi samima da blanjamo. Jeste u SFRJ je to ipak bilo kontrolisano ali je gnjilo samo tako. Na primjer za vrijeme Sovjetskog Saveza u Ceceno - Inguskoj autonomnoj republici Ceceni i Ingusi nisu mogli biti vlast, nego su vlast bili Rusi, Ukrajinci i ostali. Moskva im je u brk rekla da je to zbog toga sto Ceceni i Ingusi interese svojih porodicnih klanova stavljaju ispred interesa zajednice, naroda, republike. I kraj price. Takva je i Crna Gora. Uprava mora bit profesionalna i moraju je vrsiti stranci pa da ste vi Crnogorci najbolji i najveci strucnjaci i zgodni i prezgodni i sve ostalo cime se kitite i lazete.


    U SFRJ je bila samo jedna partija, bez višestranačja, tako da su polazne osnove bile mnogo poštenije nego danas. Svi su imali jednake šanse. Nijesi mogao biti funkcioner ili direktor bez partijske knjižice ali obično radno mjesto si mogao imati.


    U zadnjih 20 godina ne možeš na šalter raditi ako ne glasaš DPS, SD, nekakvu Bošnjačku partiju, SDP uvaženog Bojana Zekovića i ostale. Predaleko su otišli a sad im se kriva. Neka se kriva njima, nemam ja ništa protiv njih, nego imam protiv Dritana i Alekse koji ih tetoše i maze sinoć u emisiji Načisto.


    Svaka čast DPS-u i satelitima a svaka nečast Dritanu i Aleksi. Napadaću ih mnogo gore nego što sam napadao DPS, časnu riječ im dajem. Zbog govora od sinoć a jutros sam pogledao emisiju i mrak mi na oči pao kad sam čuo Bečića šta govori.
    Još ga brane na forumu.

  33. #8425
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,235
    Thanks Thanks Given 
    1,281
    Thanks Thanks Received 
    4,346
    Thanked in
    2,038 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://m.cdm.me/hronika/formiran-pr...ivanja-panike/

    Osnovno državno tužlaštvo u Pljevljima formiralo je predmet protiv predsjednika omladine Socijaldemokrata Pljevlja Sanina Raščića jer se sumnjiči da je počinio krivično djelo izazivanje panike i nereda.

    “Povodom prijave građanina kao i povodom navoda koji su se pojavili u pojedinim medijima da je Raščić svojim izjavama o prirodi i motivima napada koji se 1. septembra desio u Pljevljima na njegovu štetu, izazvao paniku među građanima u Crnoj Gori”, naveli su iz ODT-a.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Sljedeća istraga će pokazati da su sami demolirali službene prostorije stranke u naletu gnijeva nakon izbornog debakla.

    Nažalost, šeta koja je učinjena Crnog Gori fejk njuzom preko regionalnih medija je nepopravljiva.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Last edited by starwalker; 04-09-20 at 15:23.
    The more things change, the more they stay the same.

  34. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


Page 337 of 487 FirstFirst ... 237287327333334335336337338339340341347387437 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •