Page 24 of 89 FirstFirst ... 142021222324252627283474 ... LastLast
Results 576 to 600 of 2218

Thread: Cirkus u Budvi

  1. #576
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,787
    Thanks Thanks Given 
    1,297
    Thanks Thanks Received 
    906
    Thanked in
    590 Posts

    Default Cirkus u Budvi

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Tripleta, ova ista policija sto sada batina nas, je deportovala muslimane 90tih... a opet bi to uradila da im isti covjek naredi... Ti koliko mrzis Srbe i pravoslavlje, ne vidis siru sliku, nego ceras svoje.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Kako ja mogu da mrzim Srbe kad mi je NAJBLIZA familija (znaci krvno smo vezani) iz Srbije. I da te pitam, jesu li samo Srbi pravoslavci pa si po tome lupio da mrzim pravoslavlje?
    Ja samo ne volim foliranje crnogorskih i bosanskih Srba jer znam sta mi misle i jedni i drugi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 17-06-20 at 16:35.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  2. #577
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Kako ja mogu da mrzim Srbe kad mi je NAJBLIZA familija (znaci krvno smo vezani) iz Srbije. I da te pitam, jesu li samo Srbi pravoslavci pa si po tome lupio da mrzim pravoslavlje?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pratio sam tvoje postove u topicu o crkvi. Simoatican si mi sa tvojim dozivljajima, ali mi je bez veze sto nas toliko mrzis. Zao mi je druze, mozda je mrznja jaka rijec, ali si na granici izmedju "ne volis" i "mrzis".
    Beskicmenjaci iz Srbije, dosta ih znam, i majku bi prodali za interes, me ne interesuju.
    Ako Bog da, docekacemo nekada da padne ova vlast i ovaj sistem podjela. Vidjece tada da cemo manje pricati o vjeri i naciji, jer ko najvise to poteze u CG sada, DPS, ce biti razbijen.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  3. #578
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,537
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    224 Posts

    Default

    Kako neko napisa, i sramota me je i strah me je đe živim.
    U ovoj državi nema zakona.
    U ovoj državi nema institucija.
    U ovoj državi nema policije.
    U ovoj državi nema pravde.
    U ovoj državi nema slobode.
    Živimo u nametnutom strahu, pod prijetnjom otkaza i sile.

    Živimo u lopovluku najteže vrste, kriminalu, švercu i nepotizmu. I pravimo se da nam je to normalno.

    Uganda je imperativ demokratije za nas.




    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  4. The Following User Says Thank You to Petronas For This Useful Post:


  5. #579
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Vjeciti sam opozicionar. Ne trazim posao, ni benefite. Samo ocu da narodu ovdje bude bolje. Popi*as se na vlast, pa i drzavu, u kojoj u srcu Evrope, ne moze da zivi pristojno 600 hiljada ljudi.
    Ima gladnija i zeljnija. A tek posle izbora ce ih biti. Kasnice penzije i plate, a bice dosta otpustanja.
    Kaze mi danas inspektor policije u Baru, ocekuju da ce imati 50% vise kradja i sverca od jeseni jer sada nema para....

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  6. #580
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,787
    Thanks Thanks Given 
    1,297
    Thanks Thanks Received 
    906
    Thanked in
    590 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Pratio sam tvoje postove u topicu o crkvi. Simoatican si mi sa tvojim dozivljajima, ali mi je bez veze sto nas toliko mrzis. Zao mi je druze, mozda je mrznja jaka rijec, ali si na granici izmedju "ne volis" i "mrzis".
    Beskicmenjaci iz Srbije, dosta ih znam, i majku bi prodali za interes, me ne interesuju.
    Ako Bog da, docekacemo nekada da padne ova vlast i ovaj sistem podjela. Vidjece tada da cemo manje pricati o vjeri i naciji, jer ko najvise to poteze u CG sada, DPS, ce biti razbijen.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Nalupeta se posteno. Znaci, ti si zbog Srpske pravoslavne crkve za koju nemam lijepo misljenje (opravdano zbog huskanja 90ih i izjava Amfilohija) zakljucio da ja mrzim cijelo pravoslavlje , a zanemario da postoji jos nacija koji su pravoslavni vjernici i protiv kojih nemam apsolutno nista protiv. Ne pada mi na pamet vise da se pravdam, ko je pametan shvatice


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #581
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sa kim se ti raspravljas? Ko je tebe pomenuo? Idi, brate, haluciniraj nekom drugom.
    Izvini sto pomislih da bi mogao dat misljenje kao sto ti stalno radis

  8. #582
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Ako Bog da, docekacemo nekada da padne ova vlast i ovaj sistem podjela. Vidjece tada da cemo manje pricati o vjeri i naciji, jer ko najvise to poteze u CG sada, DPS, ce biti razbijen.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Druze, tvoj osnovni cilj je jasan, da u CG postoji samo jedna vjera i jedna nacija a to nece moci...i kazes ako Bog da da padnu, znaci li to da do sad nijesu pali jer je Bog bio uz njih, znaci li to da ako je Bog za njih da je SPC i takvi kao ti protiv Boga...
    Ukljucivanjem Boga u pricu dolazimo do toga da je 30 god vlasti DPS-a volja Boga ... samo mi nemoj reci da je Bozja volja samo ako izgube na izborima, a ako pobijede da su jaci i od samog Boga ???
    Danas je u Bd crkveni odbor SPC dozivio poraz, i to tezak poraz od zemaljskih vlasti...
    E moj druze ....

  9. #583
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Potrebno je da se sprovede zakonska procedura, jer je to tacno propisano kako, kad, dje i ko to moze. Ne znam sta ce nam poslovnik o radu skupstine, statut i zakoni ako mozemo bez toga?
    Ne znam zasto nisu mogli da sacekaju jos 12 dana? Ti opravdavas da je mnogo bilo 12 dana da se ceka pa aj neka policija upadne?

    Sent from my phone
    Ne opravdavam ali ocete da pokazete moc koju realno nemate i dobili ste odgovor koji je mozda prejak ali ocekivan.

    Ja stvarno ne vidim drugi nacin na koji bi se ovo zavrsilo jer ne vjerujem da bi omogucili glasanje 29-og a ocigledno ni oni.

    S druge strane pokretacka snaga za sve ovo su odbornici koji su Vas doveli tu. I sad kao Vi branite nesto od njih? Ne razumijem.

  10. #584
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Druze, tvoj osnovni cilj je jasan, da u CG postoji samo jedna vjera i jedna nacija a to nece moci...i kazes ako Bog da da padnu, znaci li to da do sad nijesu pali jer je Bog bio uz njih, znaci li to da ako je Bog za njih da je SPC i takvi kao ti protiv Boga...
    Ukljucivanjem Boga u pricu dolazimo do toga da je 30 god vlasti DPS-a volja Boga ... samo mi nemoj reci da je Bozja volja samo ako izgube na izborima, a ako pobijede da su jaci i od samog Boga ???
    Danas je u Bd crkveni odbor SPC dozivio poraz, i to tezak poraz od zemaljskih vlasti...
    E moj druze ....
    A dje naidje da je moj osnovni cilj jedna vjera? Kakva je igranka vama u glavu ljudi?!
    Dal je Bog uz njih ili nije, ne znamo ni ti ni ja. Ja se nadam da nije, jer smatram da moje vidjenje pravde je ispravno. Isto kao sto ti smatras za sebe.
    Znam samo da svi vi koji ste za ovu vlast, ovaj sistem, ste se debelo nabucali od njih. Okoristili se. Pristali davno da trpite i bojite u ruzicasto njihove odluke.
    Profil lica na forumu koji brani vlast:
    1. Radi u sluzbi vlasti
    2. Privatna firma tjesno saradjuje sa vlastima
    3. Zaposljen ili dobija poslove preko veze
    4. Imao korist finansijsku od sistema
    5. U slucaju pada vlasti ugrozeno radno mjesto/biznis
    Ima toga jos, zaokruzite dje ste.
    Dzaba krecite, nama sa ove strane je sivo. Ali polako, svanuce.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to konzul For This Useful Post:


  12. #585
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    A dje naidje da je moj osnovni cilj jedna vjera? Kakva je igranka vama u glavu ljudi?!
    Dal je Bog uz njih ili nije, ne znamo ni ti ni ja. Ja se nadam da nije, jer smatram da moje vidjenje pravde je ispravno. Isto kao sto ti smatras za sebe.
    Znam samo da svi vi koji ste za ovu vlast, ovaj sistem, ste se debelo nabucali od njih. Okoristili se. Pristali davno da trpite i bojite u ruzicasto njihove odluke.
    Profil lica na forumu koji brani vlast:
    1. Radi u sluzbi vlasti
    2. Privatna firma tjesno saradjuje sa vlastima
    3. Zaposljen ili dobija poslove preko veze
    4. Imao korist finansijsku od sistema
    5. U slucaju pada vlasti ugrozeno radno mjesto/biznis
    Ima toga jos, zaokruzite dje ste.
    Dzaba krecite, nama sa ove strane je sivo. Ali polako, svanuce.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Koliko Vam je sivo najbolje se vidi po ovim danas uhapsenim npr DF Carevicu i Demokrati Radovicu. Ugrozeni milioneri.

  13. #586
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    487
    Thanked in
    223 Posts

    Default

    Kakav je ovo jos jedan u nizu autogolova za Dps, oni nisu svjesni...
    Ako su i postojale kakve sanse da uzmu Bd, posle ovoga danas nema sanse, jer u Bd nema ni bosnjaka ni albanaca da ih plase od vaskolike Srbije.

    Klasican primjer politicke korupcije... i sto je dobro sve vise se gade narodu i po ulicama....

    I to ni 1000 botova registrovanih ovdje da mlate praznu slamu ne moze promijeniti

  14. The Following 3 Users Say Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  15. #587
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    4,330
    Thanks Thanks Received 
    381
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Ne opravdavam ali ocete da pokazete moc koju realno nemate i dobili ste odgovor koji je mozda prejak ali ocekivan.

    Ja stvarno ne vidim drugi nacin na koji bi se ovo zavrsilo jer ne vjerujem da bi omogucili glasanje 29-og a ocigledno ni oni.

    S druge strane pokretacka snaga za sve ovo su odbornici koji su Vas doveli tu. I sad kao Vi branite nesto od njih? Ne razumijem.
    Mi tu moc realno imamo u pravnoj drzavi, u vladavini prava ako si cuo za to. U diktaturi naravno ne.

    Razumijes ti sve odlicno ali mijenjas teze i pravis krivca od zrtve, odlican si kandidat za odbornika dps, evo ja ti dajem preporuku od srca, nedostaje im taj kadar

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 17-06-20 at 17:06.

  16. #588
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    A dje naidje da je moj osnovni cilj jedna vjera? Kakva je igranka vama u glavu ljudi?!
    Dal je Bog uz njih ili nije, ne znamo ni ti ni ja. Ja se nadam da nije, jer smatram da moje vidjenje pravde je ispravno. Isto kao sto ti smatras za sebe.
    Znam samo da svi vi koji ste za ovu vlast, ovaj sistem, ste se debelo nabucali od njih. Okoristili se. Pristali davno da trpite i bojite u ruzicasto njihove odluke.
    Profil lica na forumu koji brani vlast:
    1. Radi u sluzbi vlasti
    2. Privatna firma tjesno saradjuje sa vlastima
    3. Zaposljen ili dobija poslove preko veze
    4. Imao korist finansijsku od sistema
    5. U slucaju pada vlasti ugrozeno radno mjesto/biznis
    Ima toga jos, zaokruzite dje ste.
    Dzaba krecite, nama sa ove strane je sivo. Ali polako, svanuce.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Tvojoj ideologiji nikad neće svanut, ako misliš da se ikad osjetiš normalno shvati da ne postoji samo jedna nacija i jedna vjera, shvati da smo mi koji nijesmo tvoje vjere i tvoje nacije slobodni samim tim što nijesmo dio te tvoje ideolofije...
    Oslobođenoj Budvi sve najbolje...crkvenom odboru SPC u Bd koji je do danas vladao gradom želim da im se ne desi ono šzo oni žele da se desi svima koji ne misle kao oni...

  17. #589
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Tvojoj ideologiji nikad neće svanut, ako misliš da se ikad osjetiš normalno shvati da ne postoji samo jedna nacija i jedna vjera, shvati da smo mi koji nijesmo tvoje vjere i tvoje nacije slobodni samim tim što nijesmo dio te tvoje ideolofije...
    Oslobođenoj Budvi sve najbolje...crkvenom odboru SPC u Bd koji je do danas vladao gradom želim da im se ne desi ono šzo oni žele da se desi svima koji ne misle kao oni...
    Hahahahahaha koji si ti penal. Manje mrznje druze. Ovakvih kao ja ima vise u CG nego sto mislis. Mi smo je gradili, oslobadjali, dali joj ime, istoriju, identitet. Ti si samo kad je dosao osvajac uzeo tudji identitet. I nije te sram, nego oces da me ubijedis da ja mrzim tebe. Ne druze. Ti i dalje mrzis mene, nas, jer nismo slabi kao ti.
    E tu je caka. Zbog svoje slabosti, morate da se "veci katolik od Pape", zato nas mrzite. Zato nam zelite zlo. Jer kad god nas pogledate, vidite svoju slabost.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to konzul For This Useful Post:


  19. #590
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Mi tu moc realno imamo u pravnoj drzavi, u vladavini prava ako si cuo za to. U diktaturi naravno ne.

    Razumijes ti sve odlicno ali mijenjas teze i pravis krivca od zrtve, odlican si kandidat za odbornika dps, evo ja ti dajem preporuku od srca, nedostaje im taj kadar

    Sent from my phone
    Vi ste u diktaturi dobili uredno vlast na izborima i cestitano Vam je. Govorili ste da su izbori ukradeni a prihvatili takve rezultate

    A sad manjinu branite zivotom i od istog Bulatovica koji je odgovoran sto je Carevic tu dje je.

    Nije mi to namjera da mijenjam teze ali stvarno ne vidim nekog krivca u Vama vec vrlo vjestog manipulatora jer za postovanje je uspjeti da okrenes jednu cijelu stranku bez da iko kaze a.

  20. #591
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Da, sad smo mi penali, mi sve mrzimo, mi smo neprijatelji CG, želimo joj zlo...
    Blago ti u pamet...

  21. #592
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Hahahahahaha koji si ti penal. Manje mrznje druze. Ovakvih kao ja ima vise u CG nego sto mislis. Mi smo je gradili, oslobadjali, dali joj ime, istoriju, identitet. Ti si samo kad je dosao osvajac uzeo tudji identitet. I nije te sram, nego oces da me ubijedis da ja mrzim tebe. Ne druze. Ti i dalje mrzis mene, nas, jer nismo slabi kao ti.
    E tu je caka. Zbog svoje slabosti, morate da se "veci katolik od Pape", zato nas mrzite. Zato nam zelite zlo. Jer kad god nas pogledate, vidite svoju slabost.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Jes, pricate strane jezike, obrazovani ste, bogati i progresivni. Vala Vam se ima na cemu zavidjet - toliko prostora na kojima Srbi zive na Balkanu i jedino ko zeli bit veci katolik od Pape su Srbi iz Crne Gore i jedina Srpska Sparta je u Crnoj Gori.

  22. #593
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Na nick-ove kojima je profil na forumu od 2019 i 2020, ne odgovaram. Ili su sendvicari pa da zarade sendvich, ili su klinci koji ne znaju dje su suplji... u svakom slucaju, ne odgovaram.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  23. #594
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Na nick-ove kojima je profil na forumu od 2019 i 2020, ne odgovaram. Ili su sendvicari pa da zarade sendvich, ili su klinci koji ne znaju dje su suplji... u svakom slucaju, ne odgovaram.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Aj nemoj odgovarat jos par puta - racunaju mi ovamo kolko imam odgovora

  24. #595
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,357
    Thanks Thanks Given 
    3,728
    Thanks Thanks Received 
    8,997
    Thanked in
    4,858 Posts

    Default Cirkus u Budvi

    kako se brzo sklizne u nacionalizam. a bilo bi lijepo da se prestanemo prebrojavati. ali to je utopija. ovo jutros je još jedan poraz kompletnog društva. onog kojeg čine i Crnogorci i Srbi i svi ostali

    EDIT:

    Kemp o dešavanjima u Budvi: Prava i zakoni se ne mogu primjenjivati selektivno

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ati-selektivno

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 17-06-20 at 17:23.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #596
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Kako jedan srbin zeli dobro Crnoj Gori i crnogorcima:
    - a sto bi se dijelili, ajde da budemo svi srbi...
    -mi smo jedan narod ne trebaju nam dvije drzave...
    -dovoljna nam je jedna crkva, vec imamo srpsku, sto ne bi svi isli u SPC, bili srbi rusi grci bugari ili se smatrali crnogorcima...
    - sto ne bi svi govorili jdnim srpskim jezikom, sto bi dozvolili da nas taj mrski zapad dijeli...
    -ovi na vlast su lopovi, treba ih skloniti...ajd da odemo u Bg, tamo je na vlast Vucic, on je primjer postenja, i patrijarh Irinej njemu je svaka sveta...
    -moramo shvatiti da Srbija ne moze dozvoliti da joj Crna Gora otme Cetinjski manastir
    -Budvu su oslobodili Srbi, ada to svi znaju, a kako jos ne cuh za bitku za Budvu...
    -pravi crnogorci su srbi, ovi nepravi su milogorci...
    mogu ovako ko zna koliko redova...

    PS.
    Oslobodjenje Budve je pocelo, savez Dvije Kule je porazen, vrijeme je za povratak Kralja...Stevan Dzakovic je Frodo Bagins !!!

  26. #597
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    -Budvu su oslobodili Srbi, ada to svi znaju, a kako jos ne cuh za bitku za Budvu...
    Prva stvar koja je uradjena po dolasku nove vlasti u Budvi je bila obnova ploce na anticki Stari grad da su Srbi oslobodili Budvu. Niko ne zna kako i kad.

  27. #598
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,449
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    496
    Thanked in
    283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Druze, tvoj osnovni cilj je jasan, da u CG postoji samo jedna vjera i jedna nacija a to nece moci...i kazes ako Bog da da padnu, znaci li to da do sad nijesu pali jer je Bog bio uz njih, znaci li to da ako je Bog za njih da je SPC i takvi kao ti protiv Boga...
    Ukljucivanjem Boga u pricu dolazimo do toga da je 30 god vlasti DPS-a volja Boga ... samo mi nemoj reci da je Bozja volja samo ako izgube na izborima, a ako pobijede da su jaci i od samog Boga ???
    Danas je u Bd crkveni odbor SPC dozivio poraz, i to tezak poraz od zemaljskih vlasti...
    E moj druze ....
    Кољеном на врат човјека је за тебе побједа, заиста свака част.
    Last edited by Brk; 17-06-20 at 17:38.

  28. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  29. #599
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Evo se pojavio Pavicevic sa mikrofonom ispred Opstine na TV Vijesti nismo ga gledali od Januara - tajni agent DF i Demokrata iz Crnogorske. Sva sreca na vrijeme su ga smijenili.

    Zna li neko u kom svojstvu on govori. Predstavljao je Crnogorsku i omogucio podrsku Carevicu a onda je smijenjen jer se clanstvo nije slagalo. I on je moralna velicina koja kaze da je nesto sramota?

    A sta je on tacno?
    Last edited by koronas; 17-06-20 at 17:44.

  30. #600
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,893
    Thanks Thanks Given 
    654
    Thanks Thanks Received 
    1,045
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja samo ne volim foliranje crnogorskih i bosanskih Srba jer znam sta mi misle i jedni i drugi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa ja sam podgorički Srbin i o tebi ne mislim uopšte pa mi nije jasno kako znaš toliko ljudi koji tebe ne poznaju a i misli njihove znaš prije njih samih?
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

Page 24 of 89 FirstFirst ... 142021222324252627283474 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 165
    Last Post: 17-06-15, 20:07
  2. Leteći cirkus Dake Davidovića : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 181
    Last Post: 23-05-12, 16:41
  3. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 16:46
  4. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 09:59
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 17-01-05, 23:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •