Page 406 of 654 FirstFirst ... 306356396402403404405406407408409410416456506 ... LastLast
Results 10,126 to 10,150 of 16332

Thread: KK Budućnost

  1. #10126
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,551
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    704
    Thanked in
    411 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Dzikica je izgleda unistio pritisak i ocekivanja od ove sezone.Covjek koji je prosle godine umio da zovne tajm aut uvijek u pravo vrijeme i napravi prave izmjene kad treba sad radi sve suportno jednostavno izgleda da je postao trenerski choker
    Da ponovim


    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Vi kao da ne poznajete Džikića.
    Rad u sistemu bez pritiska i nekih velikih očekivanja je njegov teren.
    On ljetos da je bio pametan , da ode u neku takvu sredinu i da se naplati.
    Ovako je zeznuo i sebe i Budućnost.
    Najveći problem je što je čovjek maksimalno tvrdoglav i sujetan.
    Napada Omića , jer je bio protiv njegovog dovođenja.
    On da se pitao centra ne bi nikad doveli.
    Zato ove koji su došli na njegovu preporuku , braniće do zadnje kapi krvi , pa makar bili najgori na svijet.
    Dalje , ponašanje mu je , blago rečeno , diskutabilno.
    Pitajte Seda kako ga ponižava.
    I jezik. Ne možeš ti da koristiš većinom engleski u komunikaciji sa igračima na ovom podneblju.

  2. #10127
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Samo ko nista o kosarci ne zna moze da kaze da je nesto do Dzikica bilo nocas.

    Gordic se raspada.
    Koti Klark je škart + pič*a.
    Omiću lopta iz ruku ispada.
    Ivanović baš slabo igra od one povrede.
    Popovića svi odreda precjenjujemo ovdje. Vrhunski atleta, sve ostalo dosta upitno.


    E sad... Edvin Džekson je najbolji šuter što je igrao u Budućnost još od Tonija Stenlija. Akcije za njega skoro da nema. Ovo što pogodi to je iz neke igre 1v1 ili kad se pokupi neki otpadak pa on slučajno ostane sam. Treba kreirati par akcija gdje bi Džeksonov šuterski potencijal došao do izražaja, jer osim tog šuta slabo šta ima.

    Ilić fenomenalan. Džikić mu polako ukazuje sve više povjerenja i mislim da je ovo sezona u kojoj Aleksa mora da raščisti sam sa sobom hoće li da se bavi ozbiljno ovim sportom ili ne. Kakav osjećaj za skok ima, ono je nešto što se ne viđa često...

    Puna podrška Džikiću. Prva četvrtina je večeras bila praktično savršena, druga sasvim solidna. Poluvrijeme za 8/10 ocjenu, ali zato pomračenje svijesti u trećoj i spašavanje pobjede u režiji Edvina Džeksona.

    Prvi put dadosmo 80+ poena u Morači, još od prvog kola sa Krkom...

  3. #10128
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Može li iko, iko na planeti da objasni kako je Koti prošle sezone imao 20+ ppg? Kako?

    Sad Žalgiris, pa Mornar...ako tu budemo 0-2 da se razilazimo,rođaci.
    Shit has hit the fan !

  4. #10129
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ekipa primi 30 poena za četvrtinu od ovakve Olimpije i baš ništa nije do trenera? Pa jes, može bit.

  5. #10130
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Ekipa primi 30 poena za četvrtinu od ovakve Olimpije i baš ništa nije do trenera? Pa jes, može bit.
    Čoek glas izgubi dozivajući ih da preuzmu, a ovi ispadaju ka telad. Džikić sa klupe čita igru protivnika bez greške, ali igrači na parketu ne. To je taj "košarkaški IQ" koji imaš ili nemaš... ne može Džikić tu da pomogne...

  6. #10131
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Znam tačno o čemu ti pričaš, ali isto tako on je taj koji drži mlitavog Erla Klarka preko kojeg nam sipaju 3 trojke. Ako Klark neće ruku da podigne i odigra jaču odbranu, pa majstore, izbači ga napolje, promijeni petorku, podvikni i crncima malo.
    Priča za IQ ti stoji 1/1. Suad i još neki je zbilja nemaju.
    Last edited by Lackie; 05-11-18 at 23:00.

  7. #10132
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,969
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Stvarno?

    1. Na sto je provedeno vrijeme u pripremama pa smo prvu akciju vidjeli prije 10 dana?
    2. Zasto si od igraca koji je u korektnoj VTB ligi imao 20 poena po mecu, ulazima, trojkama trazio konstantnu igru ledjima?
    3. Zasto REPREZENTATIVAC jedne francuske kod tebe ne moze da dobije krstenu akciju za sut?
    4. Zasto earlu dozvoljavas 0/10?
    5. Zasto ekipa na SVAKOJ utakmici ima pad u igri takav da je ili izgubi ili skoro pa izgubi?
    6. Zasto pravis lose izmjene u toku meca?
    7. Zasto ne trazis time out cijelu 3 cetvrtinu, ne kidas protivnika nego dozvoljavas da se primaknu na 6 poena?
    8. Po cemu earl zasluzuje vecu minutazu od ilica?
    9. ZASTO NE PRIZNAS DA GRIJESIS, JER JE LJUDSKI! nego igraci ovo igraci ono..
    10. Je li te sramota od cedevite, koju bi u onom izdanju nas 10 sa foruma dobili?
    11. I da, dje igraci ne slusaju iz utakmice u utakmicu, dje velis nije do trenera, znas li ko tu leti?

    Poy

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  8. #10133
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Najveci problem je psihicka blokada koju vecina igraca ima i to dovodi do nekih upitnih odluka na terenu sto dovodi u pitanje kosarkaski IQ pojedinaca a mozda i nemaju problem sa niskim kosarkaskim IQ. Pojedine je pojeo pritisak da su zaboravili i ono sto su znali i citavu karijeru radili uspjesno, to dovodi do frustracija na terenu i van njega obicno uzrokovan nezadovoljstvom sopstvenom igrom. Ako nadju nacin da se izbore sa tim gledacemo neku bolju Buducnost al izgleda da jos nijesmo blizu tome.

    Gledas istog ovog Cotya kako pogadja od 20 bar 18 trojki na zagrijavanju, dodje na utakmicu strah ga obicni pas da baci da ne pogrijesi a ne da uzme sut koji realno treba, cak se i mehanika kod tog suta razlikuje, da je onaj kos nekako sirine 3 metra imam osjecaj da bi nasao nacin da ga promasi.

    Akcije za Jacksona da primi loptu i da se digne za sut su tu svaku utakmicu, no je problem njegov nizak kosarkaski IQ gdje sam sebe dovede u nepovoljnu situaciju da uzme tezi sut nego sto je prvobitno imao. Vrlo su rijetke situacije kad uzme direktno iz catcha sut (kao sto je i tom akcijom dizajnirano, sto je radio npr. Gibson prosle sezone) sto obicno rezultuje kosem, vec on tu uzme par sekundi da se odbrana postavi, potrosi se 10tak sekundi na besmislene driblinge gdje ne napravi nikakvu prednost vec samo potrosi vrijeme za napad i uvali vruc krompir Gordicu, Nikoli, Omicu, Barovicu ili ko mu je najblizi trenutno, ili ako nema kud uzme neki sut preko ruke koje za sada pogadja iznad ocekivanja. Da ne pricam o tome da bi kao covjek koji bi trebao da zivi u tranziciji i bude bukvalno covjek-kontra on totalno suprotno od toga igra vec usporava ionako spor i bezidejan napad.

    Gordic koji od pocetka sezone kao pijan igra je primjer igraca koji djeluje tako glupavo na terenu da najobicnije readove i propuste u odbrani protivnika ne vidi ili ne zeli da kazni, a da to zapravo nije slucaj no je rijec o inteligentnom igracu koji je pod nekim pritiskom da mora igrati nesto sto nije ga karakterisalo prosle sezone. Previse se "filozofira" u napadu i igra previse konzervativno, da bi lopta nekako zavrsila do Earla Clarka nakon cega se svi mogu polako u odbranu vratiti jer je do kraja napada nece vidjeti. Prosle sezone nam nijesu bile strane trojke i sutevi u tranziciji nakon 5-6 sekundi napada, dok sad iste te dobre poglede prema kosu preskacemo u korist usporavanja tempa i dozvoljava se odbranama da se vrate i prilagode. ISO ball je dobar kad imas povoljan matchup da eksploatises tokom utakmice, no sigurno da neces krenuti da na izolaciju vs nekog Kawhia a zoves se Marko Mugosa. To se precesto nama desava, jer iz nekog razloga niko ne kapira sto se igra u tom trenutku i lopta se lijepi pojedinima za ruke tako da to na kraju se zavrsi nekim sutem preko ruke ili TO.

    Mogao bi do ujutru pisati o svim problemima koji su tu, ali veliki dio toga ce se rjesiti kad pojedini igraci raskrste sami sa sobom i oslobode se te barijere sto ih koci. Koliko ce se imati strpljenja za tako nesto ostaje da se vidi. A pritisak javnosti i nerealna ocekivanja su nekako i produbile ovu krizu, mada prva neka velika pobjeda bi trebala da pomogne ekipi da se uzdigne i dobije malo na samopouzdanju, prosle sezone to je bila pobjeda vs Hapoela u Izraelu, ove sezone je jos cekamo.

  9. #10134
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To je to , sto je Twister napisao tako da nema potrebe sve ponavljati. Sto se tice Kotija, licno, nekako volim da ispostujem i podrzim igraca kada je padu jer igrac to kasnije duplo vrati timu.
    Ono sto mi se cini je da su igraci koji po prvi put igraju zajedno poceli da osjecaju povjerenje jedni prema drugima i da bolje znaju medjusobne i slabe i bolje strane. Imamo i dalje situacija u napadu koje ne prepoznajemo na vrijeme.
    Smeta mi selekcija faulova jer nam se ponavlja da iako imamo dva ili tri faula do bonusa primamo bez potrebne koseve i pored ociglednih instrukcija sa klupe.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  10. #10135
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Ilic treba da igra minimum 30 minuta...

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Ilic nema kondicije ni za 20 minuta. Danas je nakon drugog ulaska i igre od 5 minuta trazio zamjenu jer nije mogao da potrci.
    Rekao bih da citav tim nema kondicije. Nekako su spori. ta lopta ide sporo. Sanse za kontru se neiskoriscavaju, niko ne trci. To je moj dozivljaj meca sa Olimpijom.

  11. #10136
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,614
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    271 Posts

    Default

    Ilicu samo hvali onog sportskog bezobrazluka inace svaka mu cast. On je omiljeni igrac trenutno. Ne znam zasto ne igra danilo nikolic, je li povrijedjen?

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  12. #10137
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    na ***** mi ide ono zviždanje kotiju klarku, koji je primijetio komešanje i stvarno je nekako igrao nervozno u napadu.
    ali siguran sam da barem 30 posto toga što igramo odbranu koja je primila najmanje koševa u evroligi ide njemu na čast.
    preuzima i klarkove kurcobolje, i popova ispadanja, izbija centrima lopte iz ruka i bača se na svaku loptu.
    u njemu smo dobili ono što smo tražili u kraftu, igrača podređenog timu koji ima kvalitet da eksplodira.
    on će sigurno proraditi čim mu se pronađe uloga u napadu.

    no je onaj penal pomamio instagram navijače, jebo vas instagram i haštagovi za sapun u vrijednosti od pedeset eura i glumljenja autoriteta da prozoveš stranog igrača koji po meni igra jako dobro jer nemaš muda da prozoveš domaće.
    koga boli ***** je li mu plata 650000 eura ili nije? jebote, sve magistri ekonomije, ka da njima iz džepa para ide. jebo vas budžet, i socijalne priče i ***** palci.

  13. #10138
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    25,034
    Thanks Thanks Given 
    1,389
    Thanks Thanks Received 
    1,709
    Thanked in
    972 Posts

    Default

    A ti ka da ti je iz kuce...

    Ja cu mu zvizdati opet, ako loše odigra! Tim izgubi 35 u Madrid a on na kurve mrtav pijan, on, brat Easy i Dzekson insta zvezda - glumac... smrde!

    U odbrani se trudi, u napadu veze nema (kod nas)... Milije mi je onda našeg igrača gledati, kao što mi je puno srce kad Ilić zaplaka posle meča, i milije mi je da on igra nego Easy posrani koji usere 10 napada i preko koga primimo 30 poena...

    Trudi se Omic i gine vise nego iko, i bača se na loptu u reklame kad 15 vodimo pa nekima ne valja...

    Da imamo pet takvih sad bi imali 3 pobjede u EL.


    Ja bih sad potpisao 0-30 u EL sa našim igračima, koji će napredovati, ginuti ... nego 5-25 sa ovim crnčugama koji su došli da uzmu pare, posraše se na tim od prošle godine i atmosferu unutar kluba...


    Ne zamjeri, ništa lično

    Pozdrav!

  14. #10139
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I meni su jako bzvz zvižduci kotiju, jer bas lik radi masu, ima da ga odčepi kad tad i u napad. Ja se nadam da guzonje u klub ne misle kao ovi što zvižde, pa pritisnu da se makne, kao za crafta.
    Ako se već ljudi brinu oko para što se ne pitaju za Seada što je zbrinut na tribine, ali on je naš.
    Stop the world I wanna get off.

  15. #10140
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    A ti ka da ti je iz kuce...

    Ja cu mu zvizdati opet, ako loše odigra! Tim izgubi 35 u Madrid a on na kurve mrtav pijan, on, brat Easy i Dzekson insta zvezda - glumac... smrde!

    U odbrani se trudi, u napadu veze nema (kod nas)... Milije mi je onda našeg igrača gledati, kao što mi je puno srce kad Ilić zaplaka posle meča, i milije mi je da on igra nego Easy posrani koji usere 10 napada i preko koga primimo 30 poena...

    Trudi se Omic i gine vise nego iko, i bača se na loptu u reklame kad 15 vodimo pa nekima ne valja...

    Da imamo pet takvih sad bi imali 3 pobjede u EL.


    Ja bih sad potpisao 0-30 u EL sa našim igračima, koji će napredovati, ginuti ... nego 5-25 sa ovim crnčugama koji su došli da uzmu pare, posraše se na tim od prošle godine i atmosferu unutar kluba...


    Ne zamjeri, ništa lično

    Pozdrav!
    A ove su mi priče najcrnje, ljudi koji prate društveni život košarkaša. Ne no će da nosi crninu 40 dana zato što su izgubili utakmicu.

    E, pa vrijeme je i da naši igrači počnu da isporučuju nešto konkretno. Treba i njima zazviždat onda.
    Treba neko da reče da Džoni igra jako loše i da ne preuzima odgovornost u napadu uopšte no gleda kome će da uvali loptu. Treba reć da Popović ove godine veze nema, da ne može položit kako valja a da je često ogromna rupa u odbrani, da ne razumije akcije u napadu i da često igra svoju igru. Da preko Šehovića sipaju kao ludi u evroligu kad igra. Da se Barović raspada. Da su Iliću utrpali one silne trojke igrači Panateinaikosa i što se usrao kad je trebalo da poentira za totalni priključak. Konkretno, ni domaći igrači ne isporučuju neki kvalitet, inače ne bi imali 60 poena u prosjeku. Đe je zvižduk njima?

    Đe je zvižduk Džikiću za kojeg svi znamo da je podbacio u pripremi ove sezone i zbog toga što nemamo bez jednu akciju u napadu?
    E, za takav zvižduk treba imati muda, moj stefke.

    Glupo je da navijač Budućnosti svu frustraciju zbog lošeg starta sezone svali na jednog čovjeka koji igrama to nije zaslužio. Ima i nečeg što se ne vidi u bokskoru.

  16. #10141
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam mislio da su bile madridske pute prije utakmice. A posle šta da se radi, ako su imali slobodno, u skladu sa preferencijama. Mora da su navijači bili u isti klub pa ih vidjeli. Kakvi su to navijači koji posle poraza voljenog kluba idu u bordele, pitam se ja. �� Odu ljudi poslom u Beč npr, pa po završenom odu na orijentalne masaže, pa niko neće reći oni ne vole svoju firmu.
    Kad smo kod Madrida, taman smo nestrpljivi kao realova publika, odmah bijele maramice.
    Stop the world I wanna get off.

  17. #10142
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,142
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,686
    Thanked in
    981 Posts

    Default

    Ovaj tim nije prosao pripreme, ni takticke, ni kondicione to je vise nego ocigledno. Tek poslije ovih nedjelju dana u PG lice na nesto. Samo kada se sjetim Kotijeve izgubljene face sa pocetka, lik jednostavno nije znao sta treba da igra. Gordic nije van forme, on ima neku psiholosku barijeru i izgleda potpuno oduzet. Nama bi jos i odgovarao Gordic van forme u ovom momentu jer bi i takav pruzio nesto ovako on ne zna gdje desno a gdje lijevo. Cini se da i Dzikic ga forsira ne bi li se konacno desio taj momenat da ga krene i skine to sa sebe.

  18. #10143
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,551
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    704
    Thanked in
    411 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Neđe procitah da je K. C. Rivers free agent. Mr. Twister ? Daj nesto.. on je 2-3.


    Sent from my Telefunken
    Rivers umjesto Džekson , Holis Tompson umjesto jednog , a Derik Braun umjesto drugog Klarka. Kad smo već kod želja.

  19. #10144
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nekako nezapaženo prođe podatak sa sinočne utakmice, da ne bude samo ne valja ovo, ne valja ono... Budućnost je sinoć imala 25 asistencija. Kad smo posljednji put imali toliko?

  20. #10145
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    2650 gledalaca! Ne mogu se zalit da nemaju podrsku

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  21. #10146
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakvi su to ugovori ako ti dozvoljavas igracu da se pjani i ide na kurve? Jesu li bile kakve sankcije? U svakom sportskom klubu za takve stvari ide momentalni otkaz.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  22. #10147
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nash Taylor View Post
    Nekako nezapaženo prođe podatak sa sinočne utakmice, da ne bude samo ne valja ovo, ne valja ono... Budućnost je sinoć imala 25 asistencija. Kad smo posljednji put imali toliko?
    Nikad. Ali smo bili prvi po defanzivnom rejtingu.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  23. #10148
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Rivers umjesto Džekson , Holis Tompson umjesto jednog , a Derik Braun umjesto drugog Klarka. Kad smo već kod želja.
    Sve i da se ove "zelje" ispune, to su totalno nepotrebni i pogrešni igrači na ovaj postojeći roster iz više razloga svaki.

  24. #10149
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ali pod kakvim grčom igra Coty, Par suteva sto bi i prosiječniji igrac od njega dao on promasuje.
    U tim momentima publika mu je dala podršku, posebno kad je onu trojku ubacio.
    Ali od njega nema ulaza, finti pokusaja driblinga
    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #10150
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,494
    Thanks Thanks Given 
    163
    Thanks Thanks Received 
    1,299
    Thanked in
    653 Posts

    Default

    Ucinje mi se da danas vidjeh Erla dje potpisuje nekog dzipa BMW kod pogrebnog, glavni brother u gradu nema sta.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

Page 406 of 654 FirstFirst ... 306356396402403404405406407408409410416456506 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •