Page 15 of 21 FirstFirst ... 5111213141516171819 ... LastLast
Results 351 to 375 of 521

Thread: Silom tata

  1. #351
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ako me dotična ucijeni sa djetetom ona je neprijatelj

    To je nemoguće zato što ona ima izbor koji je meni zahvaljujući retardiranom sistemu uskraćen
    Da li bi ti, da imas mogucnost da rodis dijete koje zelis, abortirao zato sto ga druga strana ne zeli?

    Da li bi ti nekome dovolio da odlucuje o tvom tijelu i tvojim zeljama?

    Sta ima samohranih majki i djece koja nikad nisu upoznala oceve i... nisam nigdje cula da su ti ocevi zrtve takvih situacija. Obicno zive kao da nista nije bilo.


    To je kao npr. da nekome poklonis 1000€ i taj ih ne utrosi onako kako si ti mislio, vec kupi nesto po svojoj zelji. Mozes li se bunit?

    I u ovom slucaju si samo 'donor' koji moze, a ne mora da ima udjela u tome kako se sa njegovom DOBRVOLJNOM donacijom postupa.
    Last edited by Kliker17; 20-04-17 at 18:26.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  2. #352
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Da li bi ti, da imas mogucnost da rodis dijete koje zelis, abortirao zato sto ga druga strana ne zeli?

    Da li bi ti nekome dovolio da odlucuje o tvom tijelu i tvojim zeljama?

    Sta ima samohranih majki i djece koja nikad nisu upoznala oceve i... nisam nigdje cula da su ti ocevi zrtve takvih situacija. Obicno zive kao da nista nije bilo.


    To je kao npr. da nekome poklonis 1000€ i taj ih ne utrosi onako kako si ti mislio, vec kupi nesto po svojoj zelji. Mozes li se bunit?

    I u ovom slucaju si samo 'donor' koji moze, a ne mora da ima udjela u tome kako se sa tvojom DOBRVOLJNOM donacijom postupa.
    E cus donor. Vrijedjas kompletnu musku populaciju.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  3. #353
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Pa ako ne zeli da bude otac, onda je samo donor, zar ne?

    Ne vrijedjam one koji prihvataju odgovornost za greske, slucajnosti i omaske, vec samo tjesim one koji se plase da im se ne nametne nesto sto ne zele. Time tjesim one koji kukumacu i smatraju da imajuci nezasticene odnose ne moraju da snose nikakve posljedice .
    Last edited by Kliker17; 20-04-17 at 18:38.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  4. #354
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Pa ako ne zeli da bude otac, onda je samo donor, zar ne?
    Pa ako ste vi s nekim ko bi da jeebe, a ne zna kakve su sve posledice toga, potencijalne, i jos bi se napravio lud da mu kazete da ste trudne, a umio se zalit na upotrebu kondoma; onda ste drage moje glupe, i taman ste za sobu da vam sto vise "donora" dolazi i plodi
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  5. #355
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,445
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,949
    Thanked in
    2,492 Posts

    Default

    Da se vratim na onaj jedan primjer od kojega je i krenulo da se njiše klatno iz jedne krajnosti u drugu. Recimo da cura izlazi duže vremena sa muškarcem, kaže da želi đecu, on kaže da ne želi. Po vašim ocjenama, normalna cura:

    a) Napusti momka i nađe nekog koji želi isto što i ona pa sa njim napravi i podiže dijete;
    b) Po svaku cijenu, uključujući i laganje da koristi pilule (nebitno je koliko je glup, nepažljiv i, izgleda, jednako odgovoran muškarac), napravi dijete sa čovjekom koji ga ne želi.

    Pitam čisto da ukapiram neke stvari.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  6. #356
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Ako zena zeli dijete ima li vece nepravde nego je natjerati da SILOM ne postane MAMA.

    Znam za slucaj gdje je djevojka u dugoj vezi dva puta abortirala jer muskarac nije zelio dijete u tom momentu.
    Raskinuli su i on se ozenio, dobio cetvoro djece, a ona vise nije mogla da zatrudni i ostala je sama.

    Za nju bi bilo bolje da je iskulirala momciceve tadasnje zelje i ostvarila svoju.

    Da li je pogrijesila?
    Last edited by Kliker17; 20-04-17 at 18:44.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  7. #357
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ako zena zeli dijete ima li vece nepravde nego je natjerati da SILOM ne postane MAMA.

    Znam za slucaj gdje je djevojka u dugoj vezi dva puta abortirala jer muskarac nije zelio dijete u tom momentu.
    Raskinuli su i on se ozenio, dobio cetvoro djece, a ona vise nije mogla da zatrudni i ostala je sama.

    Za nju bi bilo bolje da je iskulirala momciceve tadasnje zelje i ostvarila svoju.
    Ako muskarac zeli dijete, ista je nepravda njemu ucinjena ako zeli da postane tata, a mama nece. Kako strasno zvuci SILOM MAMA, a SILOM TATA i nije toliko strasna, prasad su to koja ostavljaju trudne zene i ne priznaju djecu. Ili bolje receno glupe zene.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  8. #358
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Drugi slucaj:
    Neobavezno zabavljanje dvoje odraslih ljudi (oboje preko 35g). Desi se da ona zatrudni, on ne zeli dijete.

    Ona od njega nista ne trazi, obeca da mu nece nista nametati i odluci da rodi (jer je uhvatila zadnji voz za majcinstvo) i tom djetetu da svoje prezime.

    Da li je pogrijesila?
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  9. #359
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,833
    Thanks Thanks Given 
    2,304
    Thanks Thanks Received 
    3,447
    Thanked in
    1,521 Posts

    Default

    Ako se ne dogovore, svako svoj put i veseli te boze. Po mom misljenju to je postenije nego bilo sto drugo, pogotovo ova b) varijanta
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  10. #360
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A. Da zelim djecu a on nikako, napustila bi ga
    B. Ne bih nikad to napravila bez njegovog znanja.

    C. Da zelim djecu i izlazim sa njim nprm 3god i koristimo kondom, jer ne podnosim pilulu a necu spiralu, a on sve to zna ali desi se pukne kondom (a i pilula nije 100% sigurna kad vec pricamo o tome) i ostanem trudna a hocu dijete i zelim ga, rodila bi ga pa nek sve podje u racku.


    Ali posto ne zelim djecu, sve ovo se ne odnosi bas na mene. E tu sam nedje ka Rakun. (Qq)
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  11. #361
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Drugi slucaj:
    Neobavezno zabavljanje dvoje odraslih ljudi (oboje preko 35g). Desi se da ona zatrudni, on ne zeli dijete.

    Ona od njega nista ne trazi, obeca da mu nece nista nametati i odluci da rodi (jer je uhvatila zadnji voz za majcinstvo) i tom djetetu da svoje prezime.

    Da li je pogrijesila?
    Naravno da nije. Evo ja se prijavljujem kao donor, svakoj koja bi takav scenario. S tim sto ja ocu da placam alimnetaciju, i dijete da nosi moje prezime
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  12. #362
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Oba slucaja su stvarna i u mom okruzenju.
    Problem nastaje ako je djevojka koja zeli dijete zaljubljena u tog momka i zeli da zadrzi bas njegovo dijete a samim tim i njega.
    On ocigledno nije zaljubljen u nju i zeli to kasnije ili sa drugom. Ona moze samo da zadrzi dijete, njega na silu ne moze, ali ga moze vezat za sebe samo alimentacijom (min 70€ mjesecno).

    To je jednostavno to...posljedica sexa bez obaveza i suprotstavljenih zelja unutar zajednicke aktivnosti.

    On zeli samo zadovoljstvo, ona bebu...
    Zato se treba bolje upoznati i rascistiti ovakav scenario prije stupanja u neobavezne odnose.

    Ako ste naletjeli na pokvarenu lazljivicu... tooo bad...isto kao da ste naletjeli na prevaranta koji vas je opljackao...desava se...
    Zakonski joj ne mozete nista.


    Sta biste voljeli da cujete/procitate na ovoj temi?
    Ona je fuksa, ludaca poremecena, pokvarena, svakakva, lazljiva, dno dna, ..., i trebalo bi sudski da se natjera na abortus, pa da je kao u Kini silom odvuku u kliniku, uvedu u anesteziju i obave proceduru?

    Ili da je svi kolektivno osude i kamenuju prije nego rodi tu groznu obavezu?

    Zena po zakonu ima pravo da sama odluci. Tako je kako je. Mozemo samo pljuvat po zeni, ali muskarcu pomoci necemo.
    Last edited by Kliker17; 20-04-17 at 18:57.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  13. #363
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve zavisi od ljudi na kraju. Na koga "padnes". Nisu sve zene pakosne niti muskarci svi g**na.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  14. #364
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,445
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,949
    Thanked in
    2,492 Posts

    Default

    Alo, nisam ni ja gubav, neću da se izdvajam iz gomile. Ne budi pakosna.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. #365
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Sve zavisi od ljudi na kraju. Na koga "padnes". Nisu sve zene pakosne niti muskarci svi g**na.

    Naravno da nisu.

    A ako ćemo o "fatanju" na trudnoću...mnoogo je veći procenat žena koje su abortirale jer je svjesno doslo do začeća(u nju ću pa dako se ne ufati) ili neodgovorno(ne koristi se zastita itd) a potencijalni otac neće ni da čuje,nego ova muka sa tjeranjem na ocinstvo,alimentaciju i to...
    Last edited by Artemis; 20-04-17 at 19:37.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  16. #366
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ne slazem se po tom pitanju - moje dijete - moje tijelo - on se ne pita - ko njega 'ebe!
    Ne mogu da vjerujem sto citam.

    E pa drage moje pitam se ja isto koliko i ona i zabolje me uvo za njenu sebicnost da samostalno donosi takvi vrstu odluke svjesno ostavljajuci dijete da odrasta bez oca kao nesto najnormalnije na svijetu.
    Počkem se ja u tu "dobru dušu" njenu, jer tu duse nema, to je samo lijecenje kompleksa samoce, osjecaja odbacenosti iz proslosti, i mnogo drugih stvari.
    Pola od vas odje ne zna ni sto je dijete, ni koliko obaveza i odgovornosti nosi roditeljstvo a kamoli sto drugo.
    Dijete treba OBA RODITELJA i sve treba uraditi da tako i bude jer je to u najboljem interesu djeteta, u razvijanju i odrastanju djeteta, u svemu!
    Razumno je i ljudski izvagati koliko mnogo vise negativnih aspekata cini samohrano roditeljstvo po dijete u odnosu na ovo drugo.
    Donijeti svjesno odluku unaprijed i osuditi dijete da raste bez zastite oba roditelja, pravdajuci se time - moje tijelo - moja odluka? Dno dna!

    Uz obostrani dogovor - postujem.
    Bilo koji drugi slucaj - uzasavam se od same pomisli!

  17. #367
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam jednu drugaricu izlazila 2 god sa momkom, ostade trudna i lik joj veli hladno, necu ga, abortiraj i ona saslusa ga. I nastavila sa njim posle (paglu jbg iako mi je drugarica) a i rekla sam joj, batali sa njim. Ali oni nastavili i rekla mu je posle (jer se nije mogla oporavit od tog abortusa, razumijem nije lako) prestala sam pilulom, hocu dijete. A on dont give a shit i desi se ostane opet trudna ali taj put je rekla hocu da ga zadrzim. On poludjeo, ponekad muskarci misle da je abortus kao nesto uobicajeno, nista strasno, boli te zub izvadis ga i eto, dje je problem? Tako da ona rijesila da ga zadrzi i sad ima prelijepu bebicu. A cijelom trudnocom nije joj pomagao, nije hteo ni da je vidi, rekao napravila si mi dijete iza ledja ono ovo. A sad svaki dan hoce da ga vidi. Djecak, presladak. Jbg svasta ima. Ali ja na njenom mjesto, posle prvog abortusa ne bih me gledao vise lik. Ali ...kao sto rekoh, sve zavisi od ljudi.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  18. #368
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,775
    Thanks Thanks Given 
    10,990
    Thanks Thanks Received 
    2,136
    Thanked in
    1,090 Posts

    Default

    Evo sad mi ni uote ne radi....katastrofa, evo ovako ću:
    @Rakun:
    Ako me dotična ucijeni sa djetetom ona je neprijatelj
    Može li kod tebe bit nekoga scenarija mirnoga normalnoga ili samo nekih ucjena, muka, nabjeđivanja, nesoja, podmetanja?! Moj Rakune, ako je tebE lako, ne viđela se ja!

    @Ovizionizi-stvarno ove tvoje projekcije spavanja sa đeverima i svakavih nebuloza koje ođe pišeš su se možda dešavale u tvome plemenu, pa nam sugeriši da zaobilazimo....časti mi vele da zna malo kad se to tako pobrka da se ne zna ko s kim u famelju spava da ima nekih anomalija genetskih i tako to

    @Kliker: "Ako zena zeli dijete ima li vece nepravde nego je natjerati da SILOM ne postane MAMA."
    Kliker, nenormalna je nepravda željeti da silom natjeraš nekoga da potane tata!
    Ako žena želi dijete, a partner ne, onda se ili mijenja partner ili se koristi zaštita ako baš želiš da budeš sa tim partnerom....isto kao što nije rješenje silom nekoga tjerati na abortus, nije lijepo nekome ko ne želi sa tobom dijete nametnuti ga....
    Ako su normalni ljudi uvijek dogovor postoji, bilo kakvo podmetanje u ljubavi mi je nenormalno (ovaj NIKOV slučaj je jedna kazna božija i ne mogu da vjerujem da neko može i da pomisli da bude takav nesoj kao ta žena, ne znam da li se ženom može nazvati takav debil, sjećam se te priče na forumu....) i tu ljubavi nema!
    Nema kalkulacija, jednostavno sve karte na sto i to je to
    Kvotovala am i NHM-a i ovo je odgovor na njegovo pitanje
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #369
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,160
    Thanks Thanks Given 
    3,994
    Thanks Thanks Received 
    6,610
    Thanked in
    3,150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Imam jednu drugaricu izlazila 2 god sa momkom, ostade trudna i lik joj veli hladno, necu ga, abortiraj i ona saslusa ga. I nastavila sa njim posle (paglu jbg iako mi je drugarica) a i rekla sam joj, batali sa njim. Ali oni nastavili i rekla mu je posle (jer se nije mogla oporavit od tog abortusa, razumijem nije lako) prestala sam pilulom, hocu dijete. A on dont give a shit i desi se ostane opet trudna ali taj put je rekla hocu da ga zadrzim. On poludjeo, ponekad muskarci misle da je abortus kao nesto uobicajeno, nista strasno, boli te zub izvadis ga i eto, dje je problem? Tako da ona rijesila da ga zadrzi i sad ima prelijepu bebicu. A cijelom trudnocom nije joj pomagao, nije hteo ni da je vidi, rekao napravila si mi dijete iza ledja ono ovo. A sad svaki dan hoce da ga vidi. Djecak, presladak. Jbg svasta ima. Ali ja na njenom mjesto, posle prvog abortusa ne bih me gledao vise lik. Ali ...kao sto rekoh, sve zavisi od ljudi.
    pa najjače mi je kad se dođe ođe s pričom "ja ću ovo i neću ono, neće on/a meni ovo i ono", a onda se ladno desi abrtus po njegovoj želji ili brak zbog bebe po njenoj.
    opuštite se ljudi, čekajte da zatrudni prvo pa se javite.

  20. #370
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Ne slazem se po tom pitanju - moje dijete - moje tijelo - on se ne pita - ko njega 'ebe!
    Ne mogu da vjerujem sto citam.

    E pa drage moje pitam se ja isto koliko i ona i zabolje me uvo za njenu sebicnost da samostalno donosi takvi vrstu odluke svjesno ostavljajuci dijete da odrasta bez oca kao nesto najnormalnije na svijetu.
    Počkem se ja u tu "dobru dušu" njenu, jer tu duse nema, to je samo lijecenje kompleksa samoce, osjecaja odbacenosti iz proslosti, i mnogo drugih stvari.
    Pola od vas odje ne zna ni sto je dijete, ni koliko obaveza i odgovornosti nosi roditeljstvo a kamoli sto drugo.
    Dijete treba OBA RODITELJA i sve treba uraditi da tako i bude jer je to u najboljem interesu djeteta, u razvijanju i odrastanju djeteta, u svemu!
    Razumno je i ljudski izvagati koliko mnogo vise negativnih aspekata cini samohrano roditeljstvo po dijete u odnosu na ovo drugo.
    Donijeti svjesno odluku unaprijed i osuditi dijete da raste bez zastite oba roditelja, pravdajuci se time - moje tijelo - moja odluka? Dno dna!

    Uz obostrani dogovor - postujem.
    Bilo koji drugi slucaj - uzasavam se od same pomisli!
    Svakako. Dijete zasluzuje oba roditelja i kod normalnih ljudi je uvijek tako pa cak i ako su roditelji razvedeni, oboje su uz dijete.

    Kad kazem "zena sama odlucuje" to ne kazem zato sto mislim da je posteno i dobro po dijete vec zato sto je po prirodi i po zakonu tako.

    Moze se zena koja nece da abortira samo silom na to natjerati, ili da je muskarac saceka iza coska i ubije od batina dok ne pobaci...

    U idealnom slucaju se svi slazu i zele isto i dogovore se ili da zadrze dijete ili da se ona ocisti.

    U slucaju kad im se zelje ne poklapaju "pobjedu" odnosi zenska strana ukoliko je istrajna u svojoj zelji. Tako je kako je sta god mi mislili o tome.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  21. #371
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,775
    Thanks Thanks Given 
    10,990
    Thanks Thanks Received 
    2,136
    Thanked in
    1,090 Posts

    Default

    Takođe Kliker ovaj slučaj djevojke koja je imala dva abortusa sa čovjekom koji nije želio dijete i on se posle oženio i ima četvoro djece......nije mi jasno kako abortusi? Može jednom slučajno da se omakne, ali dva puta teško....ako je ona imala sex bez zaštite svojom voljom, onda se uvijek nadala da će ga trudnoćom vezati, a ako je on neko ko nije želio dijete a nije želio ni zaštitu da koristi....onda je ona u svakom smislu ***ena strana jer ne vjerujem da je toliko bez mozga mogla da bude....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #372
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Imam jednu drugaricu izlazila 2 god sa momkom, ostade trudna i lik joj veli hladno, necu ga, abortiraj i ona saslusa ga. I nastavila sa njim posle (paglu jbg iako mi je drugarica) a i rekla sam joj, batali sa njim. Ali oni nastavili i rekla mu je posle (jer se nije mogla oporavit od tog abortusa, razumijem nije lako) prestala sam pilulom, hocu dijete. A on dont give a shit i desi se ostane opet trudna ali taj put je rekla hocu da ga zadrzim. On poludjeo, ponekad muskarci misle da je abortus kao nesto uobicajeno, nista strasno, boli te zub izvadis ga i eto, dje je problem? Tako da ona rijesila da ga zadrzi i sad ima prelijepu bebicu. A cijelom trudnocom nije joj pomagao, nije hteo ni da je vidi, rekao napravila si mi dijete iza ledja ono ovo. A sad svaki dan hoce da ga vidi. Djecak, presladak. Jbg svasta ima. Ali ja na njenom mjesto, posle prvog abortusa ne bih me gledao vise lik. Ali ...kao sto rekoh, sve zavisi od ljudi.
    A zene koje pokusavaju muskarca da u'vate na bebu se uglavnom nadaju ovom scenariju...da ce on promijeniti misljenje kad se beba rodi i da ce ga pozeljeti...a uz to i nju...

    Glupost...ali pretpostavljam da se time vode kad to urrade.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  23. #373
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,528
    Thanks Thanks Given 
    772
    Thanks Thanks Received 
    2,272
    Thanked in
    1,722 Posts

    Default

    Ne treba pravit djecu. Što će nam to?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  24. #374
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    N-i-k-o, ne slazem sa "djetetu trebaju oba roditelja". Moji su se razveli prekasno po meni. Imala sam 16god. Do tad sam trpljela oca (nemogu sve ispricat ali razumijece te da mi nije bilo lako, ni meni ni majki ni bratu), gledala sam kako moju majku "pegla" a bila je top majka. Imali smo dorucak rucak i veceru i sredjivanje sobe, peglanje, radila je na dva mjesta u isto vrijeme i stigla je sve da radi. I danas dan se cudim kako. Moj otac nije samo nju "peglao" nego i mene, brata manje jer je smio da izlazi. Ja ne. Nisam smjela ni kod drugarice da podjem ni tv da gledam. I ima jos puno toga. Ali nemogu ovdje. Ionako sam previse ispricala.

    Uglavno, rezultat je da mom bratu pomama uhvatila kad mu je djevojka ostala trudna, ali drzi je kao malo vode na dlan, i kazem sreca nije ka moj otac.

    A ja necu djecu da imam jer se sve bojim da ne budem kao on.

    Danas moji roditelji nisu zajedno, ali i dalje gledam oca posle svega, a on se ponasa kao da nista nije bilo. Nije se promijenio. Ono vukmdlaku mijenja ali cud nikada.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  25. #375
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,833
    Thanks Thanks Given 
    2,304
    Thanks Thanks Received 
    3,447
    Thanked in
    1,521 Posts

    Default

    Moramo pravit djecu inace ne bi bilo onoga "sta ce s biti kad porastes? - Bicu zenu bicu decu"
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

Page 15 of 21 FirstFirst ... 5111213141516171819 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. T-Com silom nameće usluge
    By acer in forum Internet
    Replies: 76
    Last Post: 01-11-10, 23:46
  2. Replies: 132
    Last Post: 31-08-07, 22:51
  3. N-i-k-O - TATA!!!!
    By InDiJaNkA in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 14
    Last Post: 09-12-04, 23:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •