Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 64

Thread: urbane legende i pricice...

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Turbo zhvake... :lolblue:
    Otkad nisam chula za njih, choooovEche!



    Mademoiselle.

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a bijeli kombi cao mama cao tata
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Magazin index od septembra
    autor Милутин

    Koliko su vam puta roditelji, ili koliko ste puta vi vašoj djeci, skrenuli pažnju na to da je izlazak u grad izuzetno opasna ekskurzija, prije svega zbog činjenice da je svako piće u kafiću potencijalna meta nekoga ko ima namjeru da, bez znanja onoga ko će ga uskoro popiti, u njega stavi drogu, time vješto i potajno od bezazlenog uživaoca osvježavajućeg pića čineći teškog narkomana. Razmišljajući o toj podloj opasnosti dok sistematski pretražuje dno limenke ne bi li našao tragove uboda špricem kojim je ubrizgana droga, malo ko će zapitati sebe pitanje koje je važnije od svih – ko je ON?
    Ko je Čovjek Koji Stavlja Drogu u Piće (skraćeno ČKSDuP)? Osim par slučajeva kada je mladić djevojci stavio ekstazi u čašu, lažno vjerujući u afrodizijački efekat ove droge, niko nikada nije uhapšen zbog krivičnog djela Stavljanja Droge u Piće. Pomenuti slučajevi se ne važe, pošto je fizičku zavisnost od ekstazija nemoguće postići, pa cura koja je popila piće (ili, što je vjerovatnije, uočila tabletu u njemu), nikako nije mogla postati narkoman. To znači jednu od dvije stvari- ili osoba koja se bavi tom djelatnošću uopšte ne postoji- što je nemoguće, jer je komšinicina drugarica imala rođaku čiji je sin tako postao narkoman, ili je ČKSDuP toliko vješt da ga je nemoguće uhvatiti.
    Uvreženo je vjerovanje da su Ljudi Koji Stavljaju Drogu u Piće ustvari narko-dileri. To je neistina u koju stvarni stavljaoci (ili Stavljaoc, ako se radi o samo jednoj osobi) droge u piće žele da vi vjerujete! Da bi se osoba navukla na omamu, naročito pri oralnom uzimanju, potrebna je ogromna količina iste, koju treba uzimati redovno, u pravilnim vremenskim intervalima. U kafićima širom novoosnovane nam države svakodnevno sjedi na desetine hiljada mladih osoba kojima, jelte, treba staviti drogu u piće. Čak i kad bi se usredsrijedio na navlačenje samo tri osobe u svakom trenutku, narko diler bi bankrotirao prije nego što bi od njih postao njegova mušterija. Uz sve to, jako je teško, ustvari nemoguće, pronaći drogu koja se rastvara u piću, a proizvodi efekte i brzo stvara zavisnost oralnim unošenjem. Trebalo bi vam više heroina nego Koka-Kole u čaši da biste proizveli neki efekat kad popijete taj bućkuriš.
    Ne, ČKSDuP nije Narko-diler. Radi se o članu veoma dobro uređene tajne organizacije koja raspolaže posebnom vrstom visokoadiktivnih brzorastvorljivih droga bez ukusa i mirisa, o profesionalcu kome je Stavljanje Droge u Piće jedino zanimanje. On je treniran od djetinjstva, u narkoterorističkom kampu, i to je jedina stvar koju zna da radi. Tehnika kojom to radi potpuno je nepoznata. Možemo samo da nagađamo. Moguće je da se ČKSDuP infiltrira u poslugu, a onda špricem ubrizgava supstancu u piće, kada ostali u šanku ne gledaju. Nemoguće je da je ČKSDuP zaposlen kao konobar, jer treba djelovati u svakom od kafića, svake noći. Ono što je moguće jeste da ČKSDuP ustvari uopšte ne koristi špric već da uređajem za lansiranje sa svog stola precizno i nepogrešivo šalje leteće projektile koji se u dodiru sa tečnošću momentno rastvaraju. Kafići na otvorenom su posebno opasni jer ČKSDuP ima mogućnost da, sa sigurne distance, uređajem sa snajperskim nišanom distribuira omamljujuće projektile u čaše nesmotrenih posjetilaca.
    Radni dan Čovjeka Koji Stavlja Drogu u Piće počinje u 13 časova, kada se budi i pije proteinski šejk. Nakon toga nastupa jednočasovno čišćenje i testiranje oružja za distribuciju projektila koje se završava u 14 i 5. Već u 15 časova i 15 minuta, nakon laganog ručka, ČKSDuP je u teretani gdje radi isključivo vježbe sa sopstvenom težinom- čučnjeve, trbušnjake, vratilo i razboj, kako bi definisao postojeću mišićnu masu bez dobijanja nove- jer mišićna masa je i tjelesna masa, a što više tjelesne mase imate, veća je šansa da će vas primijetiti dok Stavljate Drogu u Piće.
    Nakon treninga i tuširanja, u 17 časova, nastupa priprema droge i kovanje planova za nastup te večeri- pregledavanje tlocrta kafića, peglanje konobarskih uniformi, pakovanje istih, čišćenje adekvatne bešumne obuće i provjera oružja. Taj posao zna da potraje sve do 19 i 30, kada ČKSDuP prekida posao da bi pogledao Dnevnik nakon koga, do 21 i 30 vrši drugu provjeru oružja i drugo tuširanje (sa posebnim osvrtom na rep koji mu je porastao jer je kao dijete pio kafu), čuje se sa ostalim Ljudima Koji Stavljaju Drogu, koordiniše akcije i kreće na lice mjesta. Od 22 časa, kad je stigao na mjesto djelovanja, pa sve do 23, kad dobra djeca idu kući, a oni koji su zaslužili Drogu u Piću nastavljaju da burdikuju, ČKSDuP se isteže i zagrijava- kao pravi profesionalac. U 23 časa kreće u akciju koja je sama po sebi postala legenda.
    ČKSDuP je hladnokrvan, nepokolebljiv i neuhvatljiv. Uvijek je korak ispred roditelja, djece, nauke i zakona, uključujući i zakon gravitacije. Nindže su opasne, ali su Ljudi Koji Stavljaju Drogu u Piće opasniji. Na kraju krajeva, svi znamo kako nindža izgleda, ali niko i nikada nije vidio Čovjeka Koji Stavlja Drogu u Piće. I pitanje je da li će ga iko ikada vidjeti.
    Na kraju, ostaje pitanje ko sve to finansira. Stavljanje Droge u Piće je, u suštini, humanitarni posao, ali nije baš za vjerovati da ga finansira ijedna humanitarna organizacija, a čini mi se da nikada nisam čuo da na televiziji, umjesto u dobrotvorne, neko svoju nagradu pokloni u zlotvorne (a humanitarne) svrhe. Stavljanje Droge u Piće je i svojevrsno otvaranje očiju onima koji omamu nikada nisu probali, tako da je, mada vrlo malo vjerovatno, moguće da ga finansiraju Ministarstva Obrazovanja pojedinačnih zemalja. Najvjerovatnije je da se radi o nekom milijarderu koji ne zna šta će sa novcem, pa je odlučio da, mimo uspostavljenih institucija transporta i distribucije droge, uvede mlade nade u predivni svijet mira, spokoja i halucinacija. Milijarder bi, u tom slučaju, vjerovatno bio iz SFRJ ili SSSR, pošto u čitavom tom “moja droga je tvoja droga- jer je to NAŠA droga” ima nečega bolesno komunističkog.
    Ili je to, ili se djeca drogiraju jer su im roditelji glupi, što bi značilo da ČKSDuP uopšte ne postoji. Ne dajte se. To je ono u šta Ljudi Koji Stavljaju Droge u Pića žele da vi vjerujete!
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  4. #29
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,118
    Thanks Thanks Given 
    81
    Thanks Thanks Received 
    900
    Thanked in
    565 Posts

    Default

    ne no ima dilera sto daju gudru za dzabe 4-5 puta pa se navuces.obicno kokain :-)

  5. #30
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,118
    Thanks Thanks Given 
    81
    Thanks Thanks Received 
    900
    Thanked in
    565 Posts

    Default

    zaboravih najstariji ako se budes ljubila dobices bebu(imam utisak da doste danas preskacu ovo poglavlje pa idu direct na ostale sportske zanimacije a sve sudeci po broju brakova zbog pumpanja(a mozda naro nema novaca za gumu))

  6. #31
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    evo nesto sto bas i ne moze da se ubroji u legendu ali lici.
    na selo moje postoji potok koji izvire ispod brda koje je iznad jezera. na potok sam bio milion puta a naucno potvrdjeno da je ispod brda jezero. potok dobrik dijeli dva sela zagorak i tunjevo.
    pricali su mi da na neki svetac u mart (ne znam koji, jer me te stvari ne interesuju), ili okvirno 2 dana gore dolje, ispod brda gdje izvire potok pici riba ka luda. zajedno sa vodom i pastrmka izlazi na gomile.
    stvar je u tome sto to pricaju svi po selu da su svi bili, i vidjeli to.
    pretprosle godine sam dezurao 3 dana, da bi u nekih pola sata treceg dana izaslo tonu ribe cini mi se. a inace tu ribe nema nikad, u taj potok. sa komsijom sam bio i napunili smo one krosnje sa samara sa magaradi, pune 4 komada.
    ne znam zasto sam ovo ispricao ali eto...

  7. #32
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    OVe "legende " ce se najprije sjetit oni koji zive na primorju , jer je bila vezana za predio izmedju Budve i Petrovca . To je bilo aktuelno prije nekih 10 -ak godina , mozda malchice vishe . U Budvi je bila pomama oko toga da su ljudi koji su ishli kolima ili chak pjeshke nocu ,putem ka Petrovcu sretali VILE !!! :shock: .Djevojke obuchene u bijelo . To je bila medju nama , djecom , glavna pricha cijelog tog ljeta. Ima li nekoga da se tachnije sjeca o chemu se tu radilo ?
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  8. #33
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da da droga u turbo zvake KAKO SE SJETi svaka cast


    A ovo je freshka prica koju sam cuo ljetos od male djece ispred moje zgrade. "Kao postoji baba jedna u stari grad u bd koja iznajmljuje sobu za 2e ..inache kuva machke za rucak... a svaki njen gost je misteriozno nestao 0_o" hahahahaahahaha nekad me stvarno zadive price

  9. #34
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    400
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jeli ko od vas cuo prije oko 10tak godina mozda kako je jedan covjek nestao i nakon godinu dana se pojavio u istoj odjeci ne znajuci da je proslo god dana, desilo se nedje izmedju budve i tivta neznam tacno gdje.
    tako sam nesto cuo tada e sad neznam jeli istina ili se ko zajebavao, mada ima takvih slucajeva u svjetu

  10. #35
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    wild west
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Shto je frka momci :P :?: Pola topica je ovdje 'pokradeno' , pa se niko ne uzjoguni...Njegova je stvar oce li navesti, ili ne..Ada svi znamo da je iz 'CKM', konsultovasmo se sinoc ja i on..Mozhda je jednostavno zaboravio, ili, shto bi Zheljko Joksimovic rekao, nedje davno je 'prochitao, pa mu ostalo u sjecanju :P ..Nemojte tako, majka mu stara :wink:
    znaj da te moja baba podrzava

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,703
    Thanks Thanks Given 
    2,127
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    a vala je topic izvadjen iz naftalina...
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    a bijeli kombi cao mama cao tata
    hehehehe,i ja se sjecam toga,to je bilo prije 11-12 godina
    Quote Originally Posted by Predator View Post
    jeli ko od vas cuo prije oko 10tak godina mozda kako je jedan covjek nestao i nakon godinu dana se pojavio u istoj odjeci ne znajuci da je proslo god dana, desilo se nedje izmedju budve i tivta neznam tacno gdje.
    tako sam nesto cuo tada e sad neznam jeli istina ili se ko zajebavao, mada ima takvih slucajeva u svjetu
    imas knjigu "paralelni svet" od B.D. Benedikta,i puna je takvih prica.bas se sjecam jedne kad je lik u nedjelju izasao u kucni mantil da kupi novine na trafiku preko puta kuce i nema ga jedno godinu dana,i nista,oprostili se od njega...kad nakon godinu dana,ulazi u tu trafiku ,a u njoj prodavac i neki policajac,i ispao im jezik do poda,i on kao sto je,sto je bilo,oni kazu dje si bio godinu dana,i tu trta vrta,i oni njemu danasnje novine i on vidi da jedno godinu dana "nije u toku" i tako dalje i tako dalje,i kao objasnjeno je da ga je progutala neka sila bez vremana i prostora (!) i da ga je nakon godinu dana ispljunula...
    mada taj benedikt nakon te knjige nije odusevio kritichare i nisu mu ljudi povjerovali u price iz te knjige,al ono interesantna je za procitat

  12. #37
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by James_Hetfield View Post
    OVe "legende " ce se najprije sjetit oni koji zive na primorju , jer je bila vezana za predio izmedju Budve i Petrovca . To je bilo aktuelno prije nekih 10 -ak godina , mozda malchice vishe . U Budvi je bila pomama oko toga da su ljudi koji su ishli kolima ili chak pjeshke nocu ,putem ka Petrovcu sretali VILE !!! :shock: .Djevojke obuchene u bijelo . To je bila medju nama , djecom , glavna pricha cijelog tog ljeta. Ima li nekoga da se tachnije sjeca o chemu se tu radilo ?
    Sjecam se ja ovoga, ja i baba smo ishle da ih trazhimo, na benzinsku pumpu su vazda dolazile.
    A oce li mi rec ko kakve veze imaju ono zvono plastichno ispred Starog Grada i Pipi Duga Charapa :shock:
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  13. #38
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    400
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    citao sam benedikta a to sto si reko bas o tome sam mislio, kucni mantil i po novine

  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a zvake su bile i oto moto, poslije chunga lungi. Ja sam Cunga Lunga i Magic Lunga redovno krao iz supermarketa na trg. Kupim 3 ukradem 5
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  15. #40
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tweet View Post
    Sjecam se ja ovoga, ja i baba smo ishle da ih trazhimo, na benzinsku pumpu su vazda dolazile.
    A oce li mi rec ko kakve veze imaju ono zvono plastichno ispred Starog Grada i Pipi Duga Charapa :shock:
    Nikakve...
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  16. #41
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znala sam. Slagali su me.
    A zar nije sniman jedan od njenih filmova u Budvi ???
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  17. #42
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne ne ne nema to veze s pipi dugom carapom ali to zvono jeste iskoristeno za snimanje nekog filma u CG ali nisam siguran je li bilo snimanje u BD ili u Zetu kao ni koji je film u pitanju :P

  18. #43
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u pitanju je italijanski film ... hmm cini mi se da je film bio Troja a sniman je ja mislim na mogrenu ili na richardovoj glavi sad ne znam dal sam pobrkao :P

  19. #44
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    a bijeli kombi cao mama cao tata
    ubicu te tacno sam znao da cesh mi ti ovo skinut a sjecate se turskih cokoladica za stakklima unutra heheheheheh te su se prodavale po pg ispred savo pejanovic kod one babe shto je 20godina tamo
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #45
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Axaxaxxaxaxa moj komsiluk, kod Mice u trafiku hahahahahha... kako je popularna bila...
    *Nemam ti 20 centi*
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  21. #46
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a onda price za manijake morackih pecina pa onda onaj wc kod mosta na ribnici na skalinama odande je izlazilo sve i svashta u moje pero hehehehehehehh pa tek onaj most ispod spomenika na gorici,tamo valjda neko zivi i odatle se svashta radilo ima ima tu pricica dosta lishe bubrega i spanskih musica
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  22. #47
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ubicu te tacno sam znao da cesh mi ti ovo skinut a sjecate se turskih cokoladica za stakklima unutra heheheheheh te su se prodavale po pg ispred savo pejanovic kod one babe shto je 20godina tamo
    Hahahaha, sjecam se i ja ovoga, i one zhvake od pipuna shto se kao nekakva boleshtina od njih shirila.
    Never Complain, Never Explain

  23. #48
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    to su turbo zvake od pipuna ,a ona baba ista josh prodaje na onom shkanju pored zardinjera ove stvari kao nekad hehehehe to mi je super skroz e jedino su onu micu lopovamakli proshle godine
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  24. #49
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zar nisu turbo zhvake bile one paljive, tj. ljute? Onaj otrov bozhiji?
    Never Complain, Never Explain

  25. #50
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne to su shock bile u crvenoj zelenoj i plavoj varijanti ehehehehehehhehhe a turbo pipun su bile hit jer su imale slicice automobila , mada bi volio da cujem dal je bilo josh urbanih prica kroz pg osim neke dvije tri standardno nije valjda da smo zbilja toliko prazan grad
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •