Page 616 of 814 FirstFirst ... 116516566606612613614615616617618619620626666716 ... LastLast
Results 15,376 to 15,400 of 20329

Thread: Extra TV

  1. #15376
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pljaka View Post
    ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiiii koci li vam extra tv ? svakih 3 min mi prekida tv ,internet i telefon,dolazili su da mi mijenjaju resiver,radilo jedan dan i opet ista prica....ja ne znam sto je ovo,ima li jos ko problema,pocinje da mi ide ovo na zivce,tobos je sad zbog vremena ,malo vjetra dune ka da je smak svijeta
    Zbog toga cemo mi da raskinemo ugovor ..

  2. #15377
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne lupetam, no sam ozbiljan kao ovaj liverpul veceras, no sam htio samo pitat za ovu arenu 5 ima li sanse do sjutra vece
    Mene je idol da budem trener

  3. #15378
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prekida, koci... UZAS!!! Sad su u isti kao i BBM.

  4. #15379
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iPhone View Post
    Cek...dje su to tebi rekli, posto su meni objasnili da posle godinu dana micu sve osim pink paketa?
    prijavila sam da mi ne radi arena i mene su zvali telefonom, vele arenu su mi isključili jer nijesam produžila prvoga (dosad mi se sama produžavala, tj kad je jednom produžim dok im ne javim da je isključujem je bila uključena?!) i onda sam toga momka sve ispitala oko cijena interneta i sam mi je predložio, s obzirom da mi je mahom uključena arena koju 5 eura plaćam da dodam još tri eura i da imam maxi paket i sve kanale uključene! I rekao mi je da mogu na 12 i 24 mjeseca ugovor da napravim i da ću imati 500 minuta prema svim mrežama sa fiksnog dok mi traje ugovor a nakon isteka ugovora gubim te 500 minuta ali mi ostaje extra trio maxi....eto tako i sve arene i svi kanali uključeni u maxi...to je i realno zar ne?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #15380
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    prijavila sam da mi ne radi arena i mene su zvali telefonom, vele arenu su mi isključili jer nijesam produžila prvoga (dosad mi se sama produžavala, tj kad je jednom produžim dok im ne javim da je isključujem je bila uključena?!) i onda sam toga momka sve ispitala oko cijena interneta i sam mi je predložio, s obzirom da mi je mahom uključena arena koju 5 eura plaćam da dodam još tri eura i da imam maxi paket i sve kanale uključene! I rekao mi je da mogu na 12 i 24 mjeseca ugovor da napravim i da ću imati 500 minuta prema svim mrežama sa fiksnog dok mi traje ugovor a nakon isteka ugovora gubim te 500 minuta ali mi ostaje extra trio maxi....eto tako i sve arene i svi kanali uključeni u maxi...to je i realno zar ne?
    Veceras idoh do poslovnice i pitah za ovo sto su mi prikacili na 2 godine ugovor, a posle prve god. mi micu sve osim pink paketa i internet brzine, pa su mi pokusali objasniti da to meni, kao korisniku od prije Hrista - tako mora, a ovim novim korisnicima moze za stalno, medjutim, ja sam se izgleda za**bao...ugovor sam potpisao prije dva mjeseca za MAXI PROMO, posto su me zvali za to, ne znajuci da ce od prvog decembra 45-6 € biti redovna cijena MAXI paketa...tako da je to sto su tebi rekli ok...za 45-6 e imaces sve otvoreno za stalno, ako sad potpises ugovor, sem tih 500 min ka ostalim mrezama nakon 1.god.

    Ja moram vidjeti sta cu, da li da trazim raskid posle tri mjeseca, pa da potpisujem novi ugovor pod ovim sadasnjim uslovima, posto ne bih volio da me pokusaju iscimati za god dana i kazu da mogu samo pink paket zadrzati.

  6. #15381
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    znači nevjerovatno koliko su pokvareni sa tim forama! Ispada da ljudi koji koriste njihove usluge od prvoga dana imaju manje popusta i beneficija nego korisnici koje su privoljeli da dodju ili su ih "oteli" od drugih kompanija! Isto kao promonte ili telenor prsli! Bukvalno od prvih dana, sam korisnik, nikad nijesam jedan mjesec zakasnila sa plaćanjem računa a oni mi nikad za to niejsu dali minut bespalatno no su novim korisnicima davali povoljnosti koji mene, budalu koja je tu stalno, nikad nijesu kačile! pi! tačno treba čovjek d im ne plaća da nabija račune i da se izgubi! i ovima i svima!
    oprosti, iznervira me ovaj tvoj slučaj jer smo i mi imali slilnu situaciju sa nekim njihovim "akcijama"!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #15382
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Meni su ovi iz Telekoma, kad su tek promjenili ime, poklonili mobilni telefon, tadašnje vrijednosti oko 120-130 eura, pošto sam njihov korisnik od prvog dana. Ja dođem po taj "poklon", reko hvala, a oni će, ček da potpišeš nešto. Šta? Ugovor na dvije godine, pošto smatramo da ćeš nakon ovoga (poklona) ostati i dalje naš korisnik! E bilo mi je došlo da im onaj telefon od glavu razbijem... Nego, najgora je stvar, što ni ostali nisu ništa bolji, ako nisu i gori. Pogotovo Telenor, koji Zvone pomenu...

  8. #15383
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,719
    Thanks Thanks Given 
    788
    Thanks Thanks Received 
    242
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    I da li si potpisao?

  9. #15384
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    I da li si potpisao?
    Jesam, BIVŠI RADNIČE Telekoma...

  10. #15385
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hahahahaha .ebe te Sale

    A olakomila ti se zadnjica na taj telefon. Hehe

    Poslato sa HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatok 2

  11. #15386
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,158
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    3,378
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    A možda ti je i taj telefon bio svejedno za 1e uz tvoj paket pa su te samo izmanipulisali.

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  12. #15387
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,719
    Thanks Thanks Given 
    788
    Thanks Thanks Received 
    242
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Dobro, ustekao je taj 1 eur...

  13. #15388
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    A možda ti je i taj telefon bio svejedno za 1e uz tvoj paket pa su te samo izmanipulisali.

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    Tada nije bilo prodaje kao sad.

  14. #15389
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je receno za Extra Trio Maxi da mi i nakon isteka ugovora ostaje isto. Ja sam do sad koristio onaj srednji ili start se ja mislim i zove i produzio sad ugovor na godinu dana i prebacio se na Maxi. Rekli su mi da ce mi nakon isteka ostati svi paketi i brzina interneta.

    Tako ja sad ne znam koga su oni slagali, da li mene ili nekoga od vas..
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  15. #15390
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    znači nevjerovatno koliko su pokvareni sa tim forama! Ispada da ljudi koji koriste njihove usluge od prvoga dana imaju manje popusta i beneficija nego korisnici koje su privoljeli da dodju ili su ih "oteli" od drugih kompanija! Isto kao promonte ili telenor prsli! Bukvalno od prvih dana, sam korisnik, nikad nijesam jedan mjesec zakasnila sa plaćanjem računa a oni mi nikad za to niejsu dali minut bespalatno no su novim korisnicima davali povoljnosti koji mene, budalu koja je tu stalno, nikad nijesu kačile! pi! tačno treba čovjek d im ne plaća da nabija račune i da se izgubi! i ovima i svima!
    oprosti, iznervira me ovaj tvoj slučaj jer smo i mi imali slilnu situaciju sa nekim njihovim "akcijama"!
    Temperamentna, ali sa razlogom Ma svi su oni na isti kalup radjeni...telenor, mtel, telekom. I mene je iznerviralo kad sam saznao, ali jbg sad, posle J nema K, pojuricu ih pa srediti novi ugovor cim se mogne.

  16. #15391
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,062
    Thanks Thanks Given 
    1,166
    Thanks Thanks Received 
    1,497
    Thanked in
    654 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Celjust View Post
    Meni je receno za Extra Trio Maxi da mi i nakon isteka ugovora ostaje isto. Ja sam do sad koristio onaj srednji ili start se ja mislim i zove i produzio sad ugovor na godinu dana i prebacio se na Maxi. Rekli su mi da ce mi nakon isteka ostati svi paketi i brzina interneta.

    Tako ja sad ne znam koga su oni slagali, da li mene ili nekoga od vas..
    Tako su i meni rekli,samo sto su mi jos kazali da nakon godinu dana prestajem da dobijam 500 min mjesecno prema mobilnim mrezama.

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  17. #15392
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,484
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Imam pitanje. Negdje u septembru sam uzeo extra trio start optika i paket sa crtacima. Racun mi dolazi oko 18.50e, ne znam o cemu se radi? o.O
    Ovamo gdje mogu da biram pakete koje zelim da uzmem za Maxi paket mi pise da kosta 19nesto eura, e pa sad ako uzmem taj Maxi paket ponistava li mi se ovaj Start paket ili mi se na taj paket dodaje Maxi? Tj, da li mi se na ovih 18e dodaje 19e ili ce mi racun biti samo 19e koliko kosta Maxi? (Naravno da cu UNMARK osnovni paket i paket sa crtacima, a markiracu Maxi)

  18. #15393
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    extra trio maxi korisnici imaju za stalno sve kanale iz maxi paketa.
    nakon 12 mjeseca nema vise minuta ka mobilnim mrezama. vazi za nove i postojece korisnike.

  19. #15394
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da nijeste mozda skrenuli sa ove teme, jer komentarisete o Maxi Trio?? Djelimicno Extra TV ima veze sa objedinjenim servisom, al to ne znaci da trebate da zagusavate ovaj topic/forum posvecen ISKLJUCIVO Extra TV!


    @ Bugi, cijena od 6 € je standardni prikljucak za SVE servise odvojeno ili zajedno, nebitno je... Generalno gledano, ETV ti pruza mnogo vise u odnosu na konkurente! Ali ako ti to nije jasno, onda stvarno nemam zivaca da ti dalje pojasnjavam...


    @ zvoncica, Koga je to Telekom "prisilio" da koristi njihove servise?? Valjda je to na DOBROVOLJNOJ osnovi??


    @ gatsbyy, Crtani NIJESU zamraceni, i mogu se gledati bez ikakvog problema!


    @ no-mercy, I bili bi se sto promijenilo NA BOLJE, poslije "kolektivnog lomljenja poslovnica"??


    @ "grmalj", Gdje uvodis fiksni telefon, u gradu, kancelariji, na selu..??


    @ kokabana, NETACNO! Telekom ne uslovljava uvodjenje fiksnog broja za neki drugi servis! I moze se uzeti ADSL prikljucak BEZ fiksnog telefona/broja! Ono sto placas kao "pretplatu" je NAKNADA za koriscenje datog servisa (ADSL, ETV, FIKSNI TELEFON).


    @ Donjeck, Zar postoji Arena 5?? Ja to sad saznajem od tebe.


    @ Vidocq, Zasto siris lazne SPAM poruke na ovom topicu?? Placaju li te da to radis?? Poruci takvima da Telekom ima sve vise i vise korisnika! Mozda im bude lakse??


    @ zvoncica, Davao je Telekom nagrade preko DUKATA, ali su one ukinute poslije medijske hajke.... I sigurno si imala neke beneficije kao dugogodisnji korisnik Telekoma?! Nemoguce je da nijesi? Sem ako nijesi ocekivala da ti daju stan ili nesto slicno... Ne vidim nesto ni da konkurencija vise daje.... To su privatne kompanije koje gledaju ISKLJUCIVO svoj interes! Sto prije to shvatis, mirnija ces bit!


    Sa portala Extra TV, aplikacije Zabava i Portal Analitika su nestale! Kada ce se vracati u ponudi? Antena M i dalje ne radi, ali je ona u ponudi...
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  20. #15395
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,249
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    @ Donjeck, Zar postoji Arena 5?? Ja to sad saznajem od tebe.
    http://www.tvarenasport.com/channel
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  21. #15396
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,557
    Thanks Thanks Given 
    2,184
    Thanks Thanks Received 
    1,001
    Thanked in
    443 Posts

    Default

    Prezla mi je na ignore pa ne citam njegove postove ali je sigurno nesto konstruktivno napisao.....xaxaaxxaxaxaa

  22. #15397
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,861
    Thanks Thanks Given 
    2,179
    Thanks Thanks Received 
    4,743
    Thanked in
    2,533 Posts

    Default

    Bot ka' bot
    Forever young, i want to be forever young

  23. #15398
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,484
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto je sa @Prezla ?
    Pukao lik totalno. Veli da ne mogu da postavim pitanje sto se tice extra trio paketa (a tice se pretplate ne tehnicke prirode) jer je ovo rezervisano samo za extra tv?
    Da imam para, drogirao bih se.

  24. #15399
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,582
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    394
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Aoj prezlo,evo ja cu brzijeh dana da vas pozdravim sto se tice televizije,jer ste lopovi!
    A prica da su konkurenti telekoma privatne firme koje samo gledaju svoj interes je tacna. Telekom vjerovatno ima "misiju" da bude na usluzi korisnicima,i tome sl. a gadljivi su na pare vjerovatno.
    Onoga momenta kad bude dostupan bilo kakav drugi provajder interneta(u mome selu ) budi siguran da cu vas pozdravit trajno!
    James Tiberius Kirk

  25. #15400
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Prezla mi je na ignore pa ne citam njegove postove ali je sigurno nesto konstruktivno napisao.....xaxaaxxaxaxaa
    I meni isto..

Page 616 of 814 FirstFirst ... 116516566606612613614615616617618619620626666716 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •