Results 1 to 25 of 104

Thread: Novi pogledi kroz stare rupe

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #20
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,697
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    133
    Thanked in
    80 Posts

    Default Voyeur sa četiri noge

    Iako je prošlo više od pola vijeka kada sam u bivšoj SFRJ pročitao prvu (dozvoljenu) erotsku priču, nimalo me ne čudi što se i na ovom medijumu (internet) oni pogani izrazi kao što su: kur@c, pizda i sve ostalo što ne ulazi u „zapisnik“ prikrivaju rojem ******, koliko da se „Vlasi ne dosjete..“ a ujedno svako može shvatiti na što se misli.

    U toj prvoj „erotskoj“ priči bila je riječ o osvajanju jedne bajne ljepotice i to tako da su momci, uspaljeno, navalili da je čitaju kako bi dobili uvid u jedno od prvih antologijskih – jebačina.

    Kad ono – međutim!

    Jer iako je autor, u zanatskom pogledu, u potpunosti ispunio sve što se od njega očekivalo, kad je došlo do tzv. seksualnog čina, ustuknuo je i kao stvaralački fanal napisao:

    „A onda sam, svoju britku sablju, do balčaka zario u dubinu njene vrele i sočne utrobe...“

    Ovim opisom onoga što je tada, a tako jeste i danas, okupiralo svakog mladog čovjeka, bio sam žestoko zgrožen i dugo nosio u sebi prezir prema, na tako poltronski način, iskazanoj bijedi stvaralaštva uslovljenog lažnim (političkim) moralom.

    No tek kad su prošle mnoge godine, uvidio sam da i ovako grub i nesmiljen opis erotskog čina u sebi nosi itekako utemeljenu simboliku, jer sam u toku svog podužeg života, svojom „sabljom“ učinio toliko toga zlog i sramotnog da sam, u međuvremenu, ovaj „bojevi“ izraz morao naprosto prihvatiti kao posve adekvatan. Osim toga, bez ikakvog ustručavanja, mogu potvrditi da svakom muškarcu u uslovima tzv. građanskog morala, sopstveni kur@c ne predstavlja ništa drugo do sudbinski, čarobni, dirigentski štapić, kojim on daje ritam takt i smisao svom jebenom životu.

    Iako je, u ranoj mladosti, moja erektivna harizma od strane ženskog naroda bila mnogostruko potvrđena, zbog raspalih zuba sam se povlačio i skrivao poput začaranog princa koji samotno živi (i drka) u ruševnom zamku, sve dok se jednoga dana nije našla iskusn žena, koja me je, naprosto, svezala na zubarsku stolicu i prepustila drugoj koja je bila majstor od zanata. Nakon toga su se otvorile „kapije opažanja“ (Huxly) i nova zbilja ušla u preticanje stvarnosti, jer je meni, od tog momenta, bio dovoljan samo jedan pogled da bih, u svakom ženskom oku, zapazio nesputanu želju, kojoj bi se prepuštao bez ikakve primisli.

    Tako me je slučaj doveo u Biro za posredovanje rada (njem. Arbeitsamt) đe me je primila jedna obla i uspaljena „bedevija“ iz čijih je očiju, kako narod veli, virio poveliki kur@c, što me nije omelo da primijetim da se radi o žestoko feministički nastrojenom ženskom čeljadetu. No, već nakon prve administrativne seanse, na nesumnjiv način mi je stavila na znanje da bi, kao moj prvi nalog ove institucije, mogla biti veoma intimna usluga njoj istoj, što sam ja svojim držanjem itekako podržao.

    Nije prošlo mnogo da sam se našao u jednom soliteru na ivici grada i pozvonio na bezimena vrata, uzdrhtalo očekujući da se vrata otvore i propuste me u jednu novu, od ionako tada brojnih avantura. Kad se vrata otvoriše, na moje iznenađenje se prvo pojavi divan crni mačak koji me ispitivački odmjeri nervozno trzajući svojim kosmatim repom... I niko drugi... Gurnuh odškrinuta vrata i polako uđoh u, ne baš prostran, dnevni boravak „obložen“ regalima prepunim knjiga. Tek tada mi ono žensko čeljade uz osmjeh pođe ususret, obujmi rukama i pritisnu na svoje raskošne obline. Sjedoh na udoban trosjed i osvrnuh po prostoriji dok mi pogled ne privuče onaj mačak (zvani Cyrano, kako naknadno saznah) koji se, netrmice me gledajući, oprezno smjesti do mene.

    Ono žensko čeljade se pridruži nama dvojici i stade umiljavati, ne ostavlajući mjesta sumnji da me očekuje jebačina i to ne baš neka uobičajena, s obzirom da se radi o jednoj žestoko ubijeđenoj feminiskinji. I stvarno, kad uđosmo u spavaću sobu ona se opruži poprijeko po bračnom krevetu iza koga je bio troklrilni orman sa velikim ogledalom u sredini. Glavu prebaci preko ivice kreveta tako da je sebe jasno mogla vidjeti u ogledalu a zatim pridižući se dade mi znak da joj sa te strane i priđem, što i učinih te se, žestoko nadrkanog kurca nađoh iznad nje. Ona me, bez ikakvog ustručavanja, uhvati rukam za bedra i privuče, istovremeno svojim otvorenim ustima - “u letu “ - hvatajući moj nabrekli kur@c, u čemu joj s povjerenjem prepustih, ne očekujući baš mnogo od tog zahvata.

    No, dogodi se ono o čemu sam često sanjao ali ne i nadao da ću doživjeti, tojest da će me ona navući tako žestoko da moj kur@c u potpunosti nestane u njenom dubokom grlu, sve dok na njegovom korijenu nijesam osjetio nesumnjiv i stvaran – poljubac...

    Dok sam ja pokušavao da se snađem i shvatim što mi se događa, na krevet se uspuza mačak Cyrano i udobno smjesti na jastuku, pritom me voyeurski posmatrajući, dok sam ja pokušavao da se prilagodim time što se rukama oslonih na dosta čvrst krevet i prepustih ovoj zastupnici nesumnjivog feminizma, odlučnoj da se pojebe ali da joj ne uđe tamo gdje bi joj ugrozilo to njeno ubjeđenje. Meni je bilo skoro svejedno, te joj se prepustih u potpunosti, nakon čega ona nastavi da me snažno privlači rukama kako bi moj ku@c što dublje ušao u njeno duboko i žudno grlo, osjećajući svojim nabreklim glavićem kako pokušava da ga i konačno proguta.

    U tom momentu, mačak Cyrano se polako privuče i elegantno ispruži preko njenih raskošnih butina, neodoljivo me potsjećajući na onog crnog mačka iz filma Dušana Makajeva „ Ljubavni slučaj službenice PTT-a“ sa neodoljivom Evom Ras, koji se godinama prikazivao u jednom malom bioskopu na periferiji Pariza, dok je u YU bio striktno zabranjen.

    Utoliko ova posuvraćena jebačina dobi na intezitetu, jer ona stade da moj kur@c uvlači sve dublje i sve žešće u svoje duboko grlo, pritom neprestano gutajući glavić moga kurca i time neumoljivo vodila skorom vrhuncu koga sam, onim što mi se događa a u svojoj nesigurnosti, grčevito odlagao. Međutim, ona kao da nasluti moje dileme, nastavi da guta moj glavić dok su joj iz uglova očiju tekle krupne suze i dok joj je na licu opstajao izraz, kudikamo više ekstatički nego što bi mogao biti - mučenički, tako da sam joj, zagrcnuto, u potpunosti prepuštao inicijativu.
    Potom ona krenu u konačnu završnicu, time što i bukvalno proguta glavić moga kurca reflksom grčevitog gutanja me neumitno dovodeći do vrhunca koji naprosto eksplodira i kroz kičmu sijevnu do tjemena, pritom pomračivši ionako uzdrhtalu svijet, koja ostade da bespomoćno pulsira dok sam se ja batrgao kako bih shvatio što se, u stvari, događa.
    Last edited by metuzalem; 24-03-14 at 06:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •